× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Grudzień 2018 - pieniądze na Twoim koncie jeszcze przed świętami

Opublikowano: 04.12.2018 09:16
Średnia ocena: 5,80/6 Głosów: 5

Dodatkowe wydatki w okresie świątecznym stały się dla Ciebie kłopotem? Chcesz zorganizować rodzinne święta, ale brakuje Ci gotówki na spełnienie tego marzenia? Z pomocą przychodzi w takim momencie kredyt gotówkowy, który jest coraz powszechniejszy wśród Polaków, którzy chętnie ratują w ten sposób swój nadwyrężony budżet.

Nie musisz martwić się wysokimi kosztami zadłużenia, a ogromnym atutem pożyczki tego typu jest szybki dostęp do pieniędzy. Kredyt gotówkowy otrzymasz po wypełnieniu podstawowych formalności, a dzięki elastycznym warunkom, spłatę zobowiązania dostosujesz do swoich potrzeb. Zachęcamy do poznania ofert, które warto rozważyć, chcąc skorzystać z zobowiązania jeszcze przed świętami.

Które oferty warto brać pod uwagę?

Wybór kredytu gotówkowego może być trudniejszy, niż myślisz. Powodem jest coraz większa liczba ofert, które zapewniają dostęp do pieniędzy na całkowicie dowolny cel. Naszym zadaniem jest ułatwienie Ci tego wyboru i umożliwienie podpisania jak najlepszej umowy kredytowej. Dlatego też publikujemy darmowy ranking kredytów gotówkowych, a na naszej stronie znajdziesz szereg poradników przyszłego kredytobiorcy. Z naszą pomocą podjęcie decyzji o zobowiązaniu będzie łatwiejsze, a co najważniejsze, przyniesie Ci wiele korzystnych warunków.

Sprawdź przynajmniej trzy oferty, które znajdują się na szczycie rankingu zadłużeń, zapewniając sobie informacje, które pozwolą Ci podjąć świadomą decyzję o zobowiązaniu.

  • BGŻ BNP Paribas oferuje nowym oraz stałym Klientom Kredyt Gotówkowy, który umożliwia zdobycie maksymalnie 200 000,00 złotych. Usługa poza niskim RRSO 9,54% wyróżnia się bardzo długim okresem spłaty, sięgającym 120 miesięcy.

  • Alior Bank posiada w swojej ofercie Pożyczkę na Piątkę, która skierowana jest do nowych Klientów oraz osób, które korzystają lub korzystały z usłu tego banku. RRSO oferty wynosi 10,30. Maksymalna kwota zadłużenia to 200 000,00 złotych, a okres, w trakcie którego można rozłożyć spłatę zobowiązania, wynosi 120 miesięcy.

  • BGŻ BNP Paribas zachęca do skorzystania z kredytu Stać Cię na Zmiany, który adresowany jest do osób, które korzystają z rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas. RRSO kredytu to 11,47%, maksymalna wartość zadłużenia to 30 000,00 złotych, a bank pozwala na spłatę kredytu w 60 ratach.

Złóż wniosek o kredyt online i otrzymaj pieniądze tego samego dnia

Możliwość złożenia elektronicznego wniosku i kontaktu z bankiem, w ciągu zaledwie kilku minut, znacznie usprawnia proces ubiegania się o pieniądze. Kredytobiorca może uzyskać potrzebne środki nawet tego samego dnia, w którym zdecyduje się wysłać formularz.

Oferty kredytów, które umożliwiają rozpatrzenie wniosku internetowego, ograniczają wymagane formalności do niezbędnego minimum, co pozwala udzielić zgody kredytowej nawet w ciągu kilku minut. Wysyłając wniosek nie zobowiązujesz się do skorzystania z kredytu, ale możesz lepiej zapoznać się z ofertą i oczekiwać, by konsultant banku przedstawił ofertę skierowaną indywidualnie do Twoich możliwości.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej