Kredyt gotówkowy w kryzysowej sytuacji

Opublikowano: 2018-12-19 14:10

Nagły brak gotówki, tuż przed końcem roku, może być wyjątkowo stresujący. Grudzień obfituje w liczne wydatki, a dodatkowe pieniądze mogą okazać się konieczne, jeśli chcesz zrealizować wszystkie plany. Wybierz kredyt gotówkowy, nie martwiąc się o spłatę zadłużenia. Dobrze dobrany kredyt, pozwala szybko zdobyć gotówkę, jednocześnie gwarantując minimum kosztów całkowitych.

Kredyt gotówkowy w kryzysowej sytuacji

Gdzie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy, kiedy pieniędzy potrzebujesz w jak najkrótszym czasie? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, polecając kilka ofert i przybliżając Ci ich warunki.

Top 3 oferty kredytów gotówkowych

Grudniowy ranking kredytów gotówkowych aż dwukrotnie wyróżnia oferty BGŻ BNP Paribas. Na pierwszym oraz trzecim miejscu porównania kredytów znajduje się kolejno Kredyt Gotówkowy, oraz Kredyt Gotówkowy "Stać Cię na zmiany". Drugie miejsce w rankingu zajmuje usługa Alior Banku, czyli coraz popularniejsza Pożyczka na Piątkę. Oferty zapewniają szybkie wydanie decyzji kredytowej i wypłatę pieniędzy tuż po podpisaniu umowy między stronami.

Kredytobiorca poza łatwym dostępem do pieniędzy może cieszyć się przejrzystymi warunkami i dostosowaniem spłaty zadłużenia do własnych potrzeb. Zarówno BGŻ BNP Paribas, jak i Alior Bank gwarantują atrakcyjny termin spłaty i szansę obniżenia do minimum rat kredytu.

Jeśli zależy Ci na lepszym zapoznaniu się z tymi usługami finansowymi, zachęcamy do samodzielnego skorzystania z rankingu, porównania przynajmniej kilku najatrakcyjniejszych kredytów i podjęciu decyzji w oparciu o obiektywne informacje zebrane na naszej stronie.

Kredyt gotówkowy czy pożyczka w parabanku?

Kredyt gotówkowy udzielany jest Klientom, którzy posiadają wystarczająco wysoką zdolność kredytową, mogą zaświadczyć o swoich stałych dochodach i nie znajdują się w rejestrze dłużników, zalegając z opłatami innych zobowiązań finansowych. Spełniając te warunki, możesz bez przeszkód złożyć wniosek o kredyt i oczekiwać szybkiego potwierdzenia zgody kredytowej. Kredyt na dowolny cel ma niskie oprocentowanie, jednocześnie nie obarczając pożyczkobiorcy dodatkowymi kosztami.

Zastanawiając się nad zadłużeniem, warto rozważyć możliwość skorzystania z usług proponowanych przez tradycyjne banki oraz parabanki. Firmy pożyczkowe zachęcają wielu Klientów możliwością otrzymania pieniędzy bez potwierdzania zatrudnienia czy sprawdzania BIK.

Chwilówka może jednak okazać się mniej atrakcyjna pod względem podstawowych warunków, czyli wyższych kosztów, mniejszej wartości zadłużenia oraz konieczności zwrócenia pożyczonej kwoty w krótkim czasie.

Zanim wybierzesz odpowiednią ofertę, dzięki której podreperujesz swój budżet, zastanów się jakiej wysokości raty będą dla Ciebie odpowiednie i przeanalizuj swoje potrzeby pod względem możliwości, jakimi dysponujesz.

Uważaj na haczyki w umowie

Boisz się skorzystać z kredytu gotówkowego w obawie przed ukrytymi kosztami? Coraz mniej banków stosuje takie haczyki na swoich Klientach. Zanim jednak podpiszesz umowę kredytową, przekonaj się, czy zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do skorzystania z dodatkowych usług, które będą podnosić koszt zadłużenia. Na co uważać? Sprawdź, czy musisz założyć rachunek osobisty w danym banku lub wykupić ubezpieczenie kredytu, które mogą nawet znacznie podwyższyć miesięczną ratę pożyczki na dowolny cel.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!