Dodatkowe pieniądze na święta

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:46opublikowano: 2015-12-03 13:56

Grudzień to miesiąc gdy częściej sięgamy po gotówkę i łatwo jest przekroczyć wcześniej ustalony budżet. Święta są jedną z niewielu okazji do tego by spełnić nie tylko swoje marzenia ale również te, skrywane przez najbliższych. Dodatkowe pieniądze zdobędziesz dzięki licznym ofertom kredytów lub parabanków. Nie musisz jeszcze martwić się o zbyt wysokie oprocentowanie, a wśród ofert wciąż znajdują się produkty, które zapewniają minimalne koszta dodatkowe, w tym m.in. nie przewidują prowizji czy opłat przygotowawczych.

Dodatkowe pieniądze na święta

Przed zakończeniem roku warto zadbać o swoją sytuację finansową. Jeśli masz świadomość tego, że już w najbliższym czasie czekają Cię pilne wydatki, skorzystanie z kredytu teraz okaże się najlepszym rozwiązaniem. Rada Polityki Pieniężnej od dłuższego czasu zapowiada konieczność podwyższenia stóp procentowych. Analitycy ostrzegają przyszłych kredytobiorców, że zmiany te są nieuchronne i to ostatnia szansa by zaoszczędzić.

Gotówka na co tylko chcesz

Niewątpliwie największym atutem kredytów gotówkowych jest swoboda z jaką usługobiorca może rozdysponować uzyskane pieniądze. Niezależnie od tego w jakim celu planujesz zaciągnąć pożyczkę, bank udzieli Ci kredytu bez konieczności ustalania takich szczegółów. Jednak aby nie mieć problemów z uregulowaniem zadłużenia warto zastanowić się czy zbyt wysokie zobowiązanie nie okaże się wyłącznie źródłem problemów w trakcie spłaty. Zanim złożysz wniosek o pożyczkę zastanów się poważnie jaka oferta będzie dla Ciebie optymalna.

Kredyt gotówkowy pozwoli Ci zdobyć środki nie tylko na świąteczne prezenty ale także na remont, naprawę czy kupno nowych sprzętów. Pieniądze wpłyną na Twoje konto nawet w ciągu jednego dnia, jednak zanim bank wyrazi zgodę dotyczącą kredytu konieczne jest sprawdzenie Twojej zdolności kredytowej oraz historii wszystkich zadłużeń.

Pożyczaj tanio bez zbędnych formalności

Oprocentowanie kredytów będzie rosło ale zanim to nastąpi możesz zdecydować się na jeden z atrakcyjnych produktów. Jeżeli nie chcesz tracić czasu w poszukiwaniu najlepszego kredytu pomożemy Ci dokonać wyboru poprzez przybliżenie warunków jakie oferują aktualnie banki. Obecnie polecamy przede wszystkim usługę Eurobanku, jest to Tani Kredyt z Kontem, które ma zdecydowanie najlepsze warunki finansowe, jest to jednak zadłużenie dostępne wyłącznie Klientom korzystającym z konta osobistego w Eurobanku. Oprocentowanie Taniego kredytu z kontem wynosi tylko 6,00%. 

Jaka oferta może zainteresować Klientów którzy nie chcą wiązać kredytu z innymi produktami banku? W takim przypadku zachęcamy do sprawdzenia oferty Banku Pocztowego, Kredyt Gotówkowy oprocentowany jest na 6,00%, usługobiorca musi jednak spodziewać się prowizji, która stanowi 8,00% wartości pożyczki. Kredyt wyróżnia się długim okresem spłaty, nawet do 120 miesięcy. Dzięki temu możliwe jest zaciągniecie znacznie większej pożyczki i maksymalne zminimalizowanie rat.

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!