× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Maj 2019 - Kredyt gotówkowy z najniższymi kosztami

Zaktualizowano: 02.10.2020 18:09
Opublikowano: 02.05.2019 11:08
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 8

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i szukasz oferty kredytowej, która pozwoli ci cieszyć się niskimi ratami? Wiosna sprzyja dodatkowym wydatkom, wiele osób decyduje się teraz na remont, kupno samochodu, a do dodatkowych kosztów można zaliczyć także prezenty komunijne czy ślubne. W twoim budżecie brakuje pieniędzy i szukasz oferty, dzięki której spłata kredytu będzie prosta i niewymagająca wyrzeczeń finansowych? Poświęcając kilka minut na sprawdzenie aktualnego rankingu kredytów gotówkowych i zdecyduj się na ofertę, która będzie doskonale dostosowana do twoich potrzeb.

Co wpływa na koszt kredytu?

Zastanawia cię, za co zapłacisz, korzystając z kredytu gotówkowego? Głównym wydatkiem kredytobiorcy są odsetki naliczane na podstawie wyznaczonego oprocentowania. Dodatkowym kosztem jest bardzo często opłata przygotowawcza oraz marża, jaką bank nalicza w zamian za udzielenie zadłużenia. Całkowity koszt kredytu może także powiększyć się o wysokość ubezpieczenia, jeśli taka usługa jest konieczna przy wnioskowaniu o pożyczkę.

Jak sprawdzić ile wyniesie cię usługa finansowa? Pamiętaj, że samo oprocentowanie nie daje ci jasnego obrazu kosztów i musisz porównać ze sobą rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (RRSO), tylko w ten sposób będziesz mieć pewność, że wybrane zobowiązanie zagwarantuje najniższe raty.

Możesz porównać RRSO dostępnych usług korzystając z rankingu, który znajduje się na naszej stronie. Zapewniamy, że przedstawione oferty są aktualizowane na bieżąco, a w pełnych opisach zobowiązań znajdziesz szereg informacji, które mogą okazać się bardzo przydatne przed podjęciem decyzji, z jakiej usługi skorzystać.

Najlepsza oferta miesiąca

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą BNP Paribas, czyli Kredytem Gotówkowym 4,4%. To zobowiązanie, które pozwala ubiegać się o kwotę do 30 000,00 złotych, jednocześnie oferujac atrakcyjny okres spłaty, zapewniający do 60 miesięcznych, równych rat. Aby skorzystać z tej oferty, konieczne jest posiadanie rachunku bankowego w BNP Paribas, co jednak pozwala uniknąć wielu niepotrzebnych formalności. Bank zapewnia, że po podpisaniu umowy kredytobiorca może spodziewać się pieniędzy na swoim koncie maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.

Kredyt Gotówkowy 4,4% jest dostępny całkowicie online, co dodatkowo skraca proces ubiegania się o gotówkę i pozwala wypełnić wszystkie formalności w ciągu kilku minut.

Warunki uzyskania zgody kredytowej

Nie masz pewności czy kredyt gotówkowy będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem finansowym? Czego dokładnie wymagają banki od kredytobiorców?

Ubiegając się o pożyczkę na dowolny cel, pamiętaj, że głównym warunkiem przyznania zobowiązania jest zdolność kredytowa, którą możesz sprawdzić, korzystając rankingu na naszej stronie, a także historia twoich wcześniejszych zadłużeń. Bank sprawdzi raport na twój temat, sporządzony przez Biuro Informacji Kredytowej. Osoby, które nie mają zaległości w spłacie pożyczek, do tej pory spłacały wszystkie swoje zobowiązania finansowe zgodnie z harmonogramem, mogą liczyć na przyznanie kredytu. Banki weryfikując swoich klientów pod tym względem, starają się zmniejszyć ryzyko finansowe, co jednak pozwala na udzielenie kredytu o atrakcyjnych warunkach.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej