Maj 2019 - Kredyt gotówkowy z najniższymi kosztami

Zaktualizowano: 10.12.2020 12:17
Opublikowano: 02.05.2019 11:08
Średnia ocena: 5,91/6 Głosów: 21

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i szukasz oferty kredytowej, która pozwoli ci cieszyć się niskimi ratami? Wiosna sprzyja dodatkowym wydatkom, wiele osób decyduje się teraz na remont, kupno samochodu, a do dodatkowych kosztów można zaliczyć także prezenty komunijne czy ślubne. W twoim budżecie brakuje pieniędzy i szukasz oferty, dzięki której spłata kredytu będzie prosta i niewymagająca wyrzeczeń finansowych? Poświęcając kilka minut na sprawdzenie aktualnego rankingu kredytów gotówkowych i zdecyduj się na ofertę, która będzie doskonale dostosowana do twoich potrzeb.

Co wpływa na koszt kredytu?

Zastanawia cię, za co zapłacisz, korzystając z kredytu gotówkowego? Głównym wydatkiem kredytobiorcy są odsetki naliczane na podstawie wyznaczonego oprocentowania. Dodatkowym kosztem jest bardzo często opłata przygotowawcza oraz marża, jaką bank nalicza w zamian za udzielenie zadłużenia. Całkowity koszt kredytu może także powiększyć się o wysokość ubezpieczenia, jeśli taka usługa jest konieczna przy wnioskowaniu o pożyczkę.

Jak sprawdzić ile wyniesie cię usługa finansowa? Pamiętaj, że samo oprocentowanie nie daje ci jasnego obrazu kosztów i musisz porównać ze sobą rzeczywistą roczną stopę oprocentowania (RRSO), tylko w ten sposób będziesz mieć pewność, że wybrane zobowiązanie zagwarantuje najniższe raty.

Możesz porównać RRSO dostępnych usług korzystając z rankingu, który znajduje się na naszej stronie. Zapewniamy, że przedstawione oferty są aktualizowane na bieżąco, a w pełnych opisach zobowiązań znajdziesz szereg informacji, które mogą okazać się bardzo przydatne przed podjęciem decyzji, z jakiej usługi skorzystać.

Najlepsza oferta miesiąca

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą BNP Paribas, czyli Kredytem Gotówkowym 4,4%. To zobowiązanie, które pozwala ubiegać się o kwotę do 30 000,00 złotych, jednocześnie oferujac atrakcyjny okres spłaty, zapewniający do 60 miesięcznych, równych rat. Aby skorzystać z tej oferty, konieczne jest posiadanie rachunku bankowego w BNP Paribas, co jednak pozwala uniknąć wielu niepotrzebnych formalności. Bank zapewnia, że po podpisaniu umowy kredytobiorca może spodziewać się pieniędzy na swoim koncie maksymalnie w ciągu jednego dnia roboczego.

Kredyt Gotówkowy 4,4% jest dostępny całkowicie online, co dodatkowo skraca proces ubiegania się o gotówkę i pozwala wypełnić wszystkie formalności w ciągu kilku minut.

Warunki uzyskania zgody kredytowej

Nie masz pewności czy kredyt gotówkowy będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem finansowym? Czego dokładnie wymagają banki od kredytobiorców?

Ubiegając się o pożyczkę na dowolny cel, pamiętaj, że głównym warunkiem przyznania zobowiązania jest zdolność kredytowa, którą możesz sprawdzić, korzystając rankingu na naszej stronie, a także historia twoich wcześniejszych zadłużeń. Bank sprawdzi raport na twój temat, sporządzony przez Biuro Informacji Kredytowej. Osoby, które nie mają zaległości w spłacie pożyczek, do tej pory spłacały wszystkie swoje zobowiązania finansowe zgodnie z harmonogramem, mogą liczyć na przyznanie kredytu. Banki weryfikując swoich klientów pod tym względem, starają się zmniejszyć ryzyko finansowe, co jednak pozwala na udzielenie kredytu o atrakcyjnych warunkach.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?

Okres kredytowania to jeden z najważniejszych parametrów kredytu. Wpływa on zarówno na wysokość raty, jak i na całkowity koszt zobowiązania. Powinien być na tyle krótki, by nie dopłacać za dużo do pożyczonego kapitału, ale i na tyle długi, by nie powodować problemów ze spłatą raty.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj