× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Czerwiec 2019 - Aktualny ranking kredytów gotówkowych

Opublikowano: 03.06.2019 10:33
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 4

W twoich planach pojawiły się wakacje z najbliższą rodziną, ale brakuje ci gotówki, by móc zrealizować swoje marzenia? Kredyt gotówkowy szybko podreperuje twój budżet, a ty będziesz mieć pewność, że ta usługa nie będzie kosztować cię za dużo w trakcie spłaty zobowiązania.

Kredyt gotówkowy możesz wykorzystać na całkowicie dowolny cel, a sam proces ubiegania się o zadłużenie jest bardzo łatwy i pozwala na zminimalizowanie wszystkich formalności, które związane są z usługą finansową. W przeciwieństwie do innych kredytów bank oferuje w tym przypadku błyskawiczne wydanie zgody kredytowej, a wypłata środków następuje nawet tego samego dnia, w którym zostanie zawarta umowa.

Ranking pożyczek gotówkowych - TOP 3

Szukasz najtańszego kredytu gotówkowego, ale nie masz czasu na to, by samodzielnie szukać informacji o wszystkich dostępnych zobowiązaniach? Ranking kredytów gotówkowych jest łatwym narzędziem finansowym, dzięki któremu w ciągu kilku minut poznasz najlepsze oferty banków. Porównasz nawet kilkanaście usług bez wychodzenia z domu lub na przerwie w pracy.

Które kredyty gotówkowe są aktualnie najbardziej konkurencyjne? Zanim odpowiemy na to pytanie, zastanów się jakiego kredytu potrzebujesz, to pomoże ci ustalić, która z usług będzie dla ciebie najatrakcyjniejsza.

Do naszego porównania przyjęliśmy przykładowe zadłużenie w kwocie 10 000,00 złotych, rozłożonego na 60 równych miesięcy. Na tej podstawie przeanalizowaliśmy aż dwanaście ofert i wyróżniliśmy tylko trzy najlepsze.

To oferty, które zapewniają niskie oprocentowanie, a także niski koszt okołokredytowy. Każdy z wymienionych kredytów umożliwia złożenie wniosku o zadłużenie drogą elektroniczną, co nie tylko pozwoli ci szybko skontaktować się z pracownikiem banku, ale jednocześnie upraszcza formalności.

Jak prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt?

Chcesz skorzystać z udogodnienia, jakim jest elektroniczny wniosek o kredyt? Zachęcamy do tego wszystkich niezdecydowanych, ponieważ to świetne rozwiązanie dla osób, które są zapracowane, ale chcą szybko skontaktować się z bankiem. Wypełnienie wniosku jest bardzo proste i zajmuje maksymalnie kilka minut.

Co dokładnie musisz wypełnić w formularzu? Wymagane są twoje podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, numer telefonu, który pozwoli na kontakt z tobą oraz numer PESEL, dzięki któremu możliwa będzie weryfikacja twojej tożsamości.

Po wysłaniu wniosku możesz liczyć na to, że konsultant banku oddzwoni do ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut. Czy wypełnienie i wysłanie formularza oznacza, że masz obowiązek skorzystać z oferty? Absolutnie nie, wniosek może zostać wykorzystany wyłącznie do tego, by lepiej zapoznać się z ofertą banku i zdecydować się, czy rzeczywiście jest ona zgodna z tym, czego oczekujesz.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty
Kredyty samochodowe 03.12.2020

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty

Chcesz kupić samochód na raty i mieć pewność, że oferta będzie dla ciebie korzystna? Przekonaj się, jakie masz możliwości, a także co zrobić zależnie od tego, czy wybierasz kupno samochodu z salonu, czy chcesz kupić auto używane. 

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej