× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Czy kredyt gotówkowy jest korzystny?

Opublikowano: 12.06.2019 10:09
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 3

Brakuje ci środków na wakacje? A może czeka cię duża rodzinna uroczystość i potrzebujesz dodatkowej gotówki? Naprawa samochodu, kupno nowego telewizora, czy zapewnienie gotówki na bieżące wydatki? Niezależnie od celu, w jakim będziesz wnioskować o kredyt gotówkowy, to najtańsze rozwiązanie, które będzie w stanie zapewnić ci szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy. Czy kredyt na dowolny cel jest atrakcyjny pod innymi względami dla klientów banku? Co może cię skłonić do podpisania umowy, a na co warto zwrócić dokładnie uwagę, jeśli chcesz mieć pewność, że oferta będzie najkorzystniejsza? W tym artykule rozwiejemy twoje wątpliwości i przekonamy do tego, że kredyt gotówkowy może być bardzo atrakcyjną ofertą finansową.

Ile zapłacisz za kredyt gotówkowy?

Martwi cię koszt kredytu? Nie chcesz spłacać wysokich odsetek, a z tym kojarzysz zobowiązania na dowolny cel? Kredyty gotówkowe posiadają atrakcyjne oprocentowanie, a wszystkie koszty związane z całym zadłużeniem są jasno przedstawione kredytobiorcy przed podpisaniem umowy. Łatwym sprawdzeniem całkowitego kosztu pożyczki jest RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. To wartość, która poza oprocentowaniem nominalnym bierze pod uwagę opłatę przygotowawczą, prowizję pobieraną przez bank, a także koszt ubezpieczenia, jeśli oferta wiąże się z koniecznością skorzystania z tej dodatkowej usługi.

Banki chętnie przyciągają nowych klientów, oferują także kredyty gotówkowe objęte promocją. Dzięki temu, szukając odpowiedniego zobowiązania, masz szansę skorzystać z zadłużenia, które pozwoli ci zmniejszyć raty i zaoszczędzić pieniądze w trakcie spłaty kredytu.

Ranking kredytów gotówkowych pozwala szybko określić, jakie RRSO posiada dana oferta, a także ustalić orientacyjną wartość raty kredytu. Zachęcamy do skorzystania z tego prostego narzędzia finansowego, w ciągu kilku minut poznasz najważniejsze warunki umowy kredytowej, a dodatkowo będziesz mieć szansę obniżenia kosztów zobowiązania.

Szybki dostęp do gotówki

Zależy ci na bardzo szybkim dostępie do pieniędzy i nie masz pewności, czy najlepszą decyzją będzie podpisanie umowy kredytowej z bankiem? Ogromną zaletą kredytu gotówkowego jest znacznie mniejsza ilość formalności niż w przypadku innych ofert finansowych, oferowanych przez instytucje. To powoduje, że bank ma możliwość błyskawicznie wydać zgodę kredytową, a po podpisaniu umowy, a na konto kredytobiorcy pieniądze wpłyną nawet tego samego dnia.

Kredyt gotówkowy jest pod tym względem porównywany często do chwilówek, dostępnych w parabankach. Trzeba jednak pamiętać, że zadłużenie w banku zapewnia dużo korzystniejsze oprocentowanie, długi termin spłaty i wysoką maksymalną wartość zadłużenia.

Chcesz mieć pewność, że w krótkim czasie otrzymasz potrzebne ci pieniądze? Skontaktuj się z pracownikiem banku poprzez wniosek wysłany online, na naszej stronie. Zapewniamy bezpieczeństwo twoich danych, a konsultant wybranego przez ciebie banku będzie w stanie oddzwonić do ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut i przedstawić pełną ofertę, dostosowaną do twoich potrzeb.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty
Kredyty samochodowe 03.12.2020

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty

Chcesz kupić samochód na raty i mieć pewność, że oferta będzie dla ciebie korzystna? Przekonaj się, jakie masz możliwości, a także co zrobić zależnie od tego, czy wybierasz kupno samochodu z salonu, czy chcesz kupić auto używane. 

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej