Czy kredyt gotówkowy jest korzystny?

Opublikowano: 2019-06-12 10:09

Brakuje ci środków na wakacje? A może czeka cię duża rodzinna uroczystość i potrzebujesz dodatkowej gotówki? Naprawa samochodu, kupno nowego telewizora, czy zapewnienie gotówki na bieżące wydatki? Niezależnie od celu, w jakim będziesz wnioskować o kredyt gotówkowy, to najtańsze rozwiązanie, które będzie w stanie zapewnić ci szybki dostęp do dodatkowych pieniędzy. Czy kredyt na dowolny cel jest atrakcyjny pod innymi względami dla klientów banku? Co może cię skłonić do podpisania umowy, a na co warto zwrócić dokładnie uwagę, jeśli chcesz mieć pewność, że oferta będzie najkorzystniejsza? W tym artykule rozwiejemy twoje wątpliwości i przekonamy do tego, że kredyt gotówkowy może być bardzo atrakcyjną ofertą finansową.

Czy kredyt gotówkowy jest korzystny?

Ile zapłacisz za kredyt gotówkowy?

Martwi cię koszt kredytu? Nie chcesz spłacać wysokich odsetek, a z tym kojarzysz zobowiązania na dowolny cel? Kredyty gotówkowe posiadają atrakcyjne oprocentowanie, a wszystkie koszty związane z całym zadłużeniem są jasno przedstawione kredytobiorcy przed podpisaniem umowy. Łatwym sprawdzeniem całkowitego kosztu pożyczki jest RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. To wartość, która poza oprocentowaniem nominalnym bierze pod uwagę opłatę przygotowawczą, prowizję pobieraną przez bank, a także koszt ubezpieczenia, jeśli oferta wiąże się z koniecznością skorzystania z tej dodatkowej usługi.

Banki chętnie przyciągają nowych klientów, oferują także kredyty gotówkowe objęte promocją. Dzięki temu, szukając odpowiedniego zobowiązania, masz szansę skorzystać z zadłużenia, które pozwoli ci zmniejszyć raty i zaoszczędzić pieniądze w trakcie spłaty kredytu.

Ranking kredytów gotówkowych pozwala szybko określić, jakie RRSO posiada dana oferta, a także ustalić orientacyjną wartość raty kredytu. Zachęcamy do skorzystania z tego prostego narzędzia finansowego, w ciągu kilku minut poznasz najważniejsze warunki umowy kredytowej, a dodatkowo będziesz mieć szansę obniżenia kosztów zobowiązania.

Szybki dostęp do gotówki

Zależy ci na bardzo szybkim dostępie do pieniędzy i nie masz pewności, czy najlepszą decyzją będzie podpisanie umowy kredytowej z bankiem? Ogromną zaletą kredytu gotówkowego jest znacznie mniejsza ilość formalności niż w przypadku innych ofert finansowych, oferowanych przez instytucje. To powoduje, że bank ma możliwość błyskawicznie wydać zgodę kredytową, a po podpisaniu umowy, a na konto kredytobiorcy pieniądze wpłyną nawet tego samego dnia.

Kredyt gotówkowy jest pod tym względem porównywany często do chwilówek, dostępnych w parabankach. Trzeba jednak pamiętać, że zadłużenie w banku zapewnia dużo korzystniejsze oprocentowanie, długi termin spłaty i wysoką maksymalną wartość zadłużenia.

Chcesz mieć pewność, że w krótkim czasie otrzymasz potrzebne ci pieniądze? Skontaktuj się z pracownikiem banku poprzez wniosek wysłany online, na naszej stronie. Zapewniamy bezpieczeństwo twoich danych, a konsultant wybranego przez ciebie banku będzie w stanie oddzwonić do ciebie nawet w ciągu kilkunastu minut i przedstawić pełną ofertę, dostosowaną do twoich potrzeb.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!