Pożyczka gotówkowa - nie przepłacaj

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:52opublikowano: 2016-01-25 07:31

Boisz się, że Twoje miesięczne opłaty będą zbyt wysokie i spowodują większe problemy finansowe? By nie ponosić zbyt wysokich kosztów zastanów się jakie oferty są w stanie spełnić warunki stawiane przez Ciebie. Pomoże Ci w tym ranking wszystkich dostępnych zadłużeń. Opisane oferty możesz porównać w rankingu opublikowanym na naszej stronie. Dajemy Ci gwarancję, że przygotowany przez nas zestaw produktów finansowych jest zawsze aktualny i dotyczy wszystkich najatrakcyjniejszych ofert na rynku. Jeżeli zdecydujesz się na wysłanie niezobowiązującego wniosku możesz uzyskać dodatkowe informacje o pożyczce gotówkowej bezpośrednio od pracownika banku, który się z Tobą skontaktuje. Dowiesz się czy możesz liczyć na kredyt o takiej wysokości i okresie spłaty jaki Cię interesuje, a także ile zapłacisz za skorzystanie z usługi. Warto jednak już wcześniej dowiedzieć się, które banki oferują najkorzystniejsze warunki. Dzięki temu zaoszczędzisz swój cenny czas i skupisz się wyłącznie na najlepszych produktach bankowych.

Pożyczka gotówkowa - nie przepłacaj

Unikaj dodatkowych kosztów

Potrzebujesz gotówki i jesteś zdecydowany na podpisanie umowy, która pozwoli Ci szybko skorzystać z kredytowanych środków? Pożyczka może być korzystna pod względem finansowym, ale nie wyklucza to szansy na usługę, która zapewnia minimum formalności i uproszczone procedury wypłacenia pieniędzy. Dlatego nigdy nie decyduj się na usługi, które posiadają zbyt dużą ilość dodatkowych opłat. Nawet jeżeli oprocentowanie nominalne jest niewysokie, prowizja, opłata przygotowawcza oraz pozostałe koszty mogą spowodować, że za całe zadłużenie zapłacisz znacznie więcej niż może Ci się wydawać. Możesz uniknąć tego poprzez porównanie rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. To wartość która dotyczy wszystkich wydatków jakie poniesie usługobiorca.

Pożyczka gotówkowa - taniej niż w parabanku

Alternatywą dla usług bankowych są niewielkie zadłużenia w firmach pożyczkowych. Pamiętaj jednak, że to tylko pozornie podobne produkty. Największą różnicą są oczywiście opłaty, które w przypadku pożyczek pozabankowych są znacznie wyższe. Nawet jeżeli parabank zapewnia o niewielkim oprocentowaniu pożyczki musisz liczyć się z wysoką prowizją oraz bardzo krótkim okresem spłaty. Ponadto większość zadłużeń ma tygodniowe raty, należy zatem pamiętać, że miesięczny koszt będzie znacznie wyższy niż to przedstawiono.

Pożyczka na dowolny cel jest polecana wyłącznie Klientom, którzy nie są w stanie uzyskać zgody kredytowej banku. Mają zatem niejasną sytuację w związku z negatywną historią kredytową lub dla banków nie dysponują zdolnością kredytową.

Promocja dla najbardziej wymagających

Sprawdź

Eurobank wciąż oferuje najkorzystniejszą pożyczkę dla wszystkich Klientów szukających niedużego zobowiązania. Wypożyczka ze względu na brak oprocentowania ​nominalnego jest wyjątkowo atrakcyjna. RRSO tej oferty wynosi zaledwie 4,86% co daje nawet dwukrotną przewagę nad pozostałymi pożyczkami na dowolny cel.

Wypożyczka jak każda oferta promocyjna jest jednak w pewnym stopniu ograniczona. Pożyczkobiorca może ubiegać się wyłącznie o zadłużenie do kwoty 15 000,00 złotych. Wymagane jest także zaświadczenie o stałych dochodach oraz zatrudnieniu. Okres kredytowania nie może przekroczyć 60 miesięcy. Ogromną zaletą Wypożyczki jest szansa na wakacje kredytowe, już po 12 spłaconych ratach.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!