Kredyt gotówkowy nawet dla najbardziej oszczędnych

Opublikowano: 2019-07-29 10:02

Mimo skrupulatnego oszczędzania masz tymczasowy problem z finansami? Musisz szybko zdobyć dodatkowe pieniądze, ale nie możesz liczyć na pożyczkę od rodziny lub przyjaciół? Kredyt gotówkowy może pozwolić ci szybko uzyskać dostęp do pieniędzy, których tak bardzo potrzebujesz. Niezależnie od celu, w jakim potrzebujesz gotówki, bank będzie zdolny szybko rozpatrzyć twój wniosek i wydać decyzję kredytową nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia przez ciebie wniosku.

Kredyt gotówkowy nawet dla najbardziej oszczędnych

Nie sposób jest uchronić się przed wszystkimi sytuacjami, które mogą spowodować, że pomoc w postaci kredytu będzie niezbędna. Warto jednak zadbać o to, by warunki kredytu nie okazały się problematyczne pod względem spłaty. Jeśli szukasz oszczędności, znajdź kilka minut i zapoznaj się z dostępnymi usługami, będziesz mieć dzięki temu szansę wybrania najkorzystniejszego zobowiązania.

Porównaj koszt kredytów gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych jest źródłem wiarygodnych informacji o dostępnych na rynku zobowiązaniach na dowolny cel. Poświęcając kilka minut na porównanie usług, możesz w prosty sposób wyróżnić kilka ofert, które nie tylko doskonale wpasują się w twoje potrzeby, ale dodatkowo zagwarantują najniższe opłaty, również okołokredytowe.

Na co jako przyszły kredytobiorca musisz zwrócić uwagę przed wyborem kredytu? Po ustaleniu kwoty zadłużenia, które cię interesuje, a także okresu, w jakim będziesz w stanie spłacić pożyczkę, zweryfikuj RRSO kredytu. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania pozwala poznać wszystkie opłaty związane z danym zadłużeniem. Znając RRSO i porównując pod tym względem dostępne oferty, będziesz mieć pewność, że wybrana usługa zapewnia najniższy koszt całkowity. Śledzenie i porównanie oprocentowania nominalnego nie daje takiej pewności, ponieważ nie uwzględnia istotnych opłat, które są wpisane na stałe w koszt zawartej umowy między bankiem, a kredytobiorcom.

Numer jeden

Aby przekonać się, która oferta kredytu gotówkowego jest aktualnie najlepsza, przeprowadziliśmy symulację, w której kredytobiorca ubiega się o kredyt w wysokości 20 000,00 złotych, chcąc rozłożyć spłatę na 60 równych rat.

Bez żadnych wątpliwości liderem rankingu zostaje PKO Bank Polski, oferujący Mini ratkę na dowolny cel. RRSO tego kredytu to tylko 12,13%, podczas gdy oprocentowanie nominalne wynosi 8,99%, a prowizja pobierana przez bank to 5,99%.

Maksymalna kwota tego zadłużenia to 120 000,00 złotych, a najdłuższy termin spłaty, na jaki możliwe jest rozłożenie rat to 96 miesięcy.

Oferta posiada promocyjne oprocentowanie dla osób, które zdecydują się na kredyt rozłożony na maksymalnie 12 miesięcy. Poza niższym oprocentowaniem kredytobiorca może wtedy liczyć na ofertę bez prowizji pobieranej przez bank.

PKO BP nie oczekuje od kredytobiorców ubezpieczenia kredytu, choć osoby zainteresowane taką ofertą mogą skorzystać z dostępnych usług tego typu.

Decydując się na Mini ratkę na dowolny cel, warto pamiętać o korzystnych udogodnieniach, takich jak wakacje kredytowe oraz możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.

Zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia i wysłania wniosku kredytowego, który dostępny jest na naszej stronie.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!