× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Sierpień 2019 - korzystny kredyt gotówkowy

Zaktualizowano: 02.02.2021 11:20
Opublikowano: 05.08.2019 10:53
Średnia ocena: 5,92/6 Głosów: 13

Chcesz w ostatniej chwili skorzystać z atrakcyjnej oferty biura podróży? A może czeka cię mały i niespodziewany remont mieszkania? Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebujesz pieniędzy, możesz liczyć na wsparcie finansowe, w postaci kredytu gotówkowego. Zobowiązanie jest łatwo dostępne w niemal wszystkich bankach działających w na krajowym rynku. Dodatkowo usługa zapewnia minimum formalności, dzięki czemu klienci mogą liczyć na bardzo szybką wypłatę pieniędzy, bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli szukasz kredytu gotówkowego i zależy ci na niskim oprocentowaniu, a dodatkowo liczysz na kilka udogodnień, zachęcamy do przyjrzenia się ofertom, które wyróżniliśmy w tym miesiącu.

Trzy najtańsze oferty kredytów gotówkowych

Które kredyty gotówkowe zasługują na największą uwagę? Wybraliśmy trzy oferty, które pozwolą ci zdobyć dodatkowe środki finansowe, w krótkim czasie, bez obaw o wysokie raty. Każda z tych usług ma zalety, które pozwolą ci szybko uporać się ze spłatą zadłużenia. Przekonaj się, że masz szansę skorzystać z bardzo atrakcyjnych zadłużeń, jednocześnie ciesząc szybkim dostępem do pieniędzy, ze względu na minimum formalności.

Pierwszą ofertą, którą musisz poznać, jest Mini ratka na dowolny cel, którą oferuje PKO BP. Usługa w przypadku rozłożenia spłaty na 12 miesięcy zapewnia bardzo atrakcyjne, promocyjne warunki, dzięki którym kredytobiorca może oczekiwać 0,00% prowizji. Maksymalna kwota, o jaką może starać się usługobiorca, wnioskując o Mini ratkę na dowolny cel, to aż 120 000,00 złotych.

Kolejną ofertą, która może zainteresować przyszłych kredytobiorców, jest Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym. Usługa wyróżnia się promocją dla klientów, którzy zdecydują się na spłatę swojego zadłużenia w ciągu 24 miesięcy. Promocja pozwala uniknąć prowizji, a maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych.

Trzecią ofertą, która także zasługuje na uwagę, jest Pożyczka internetowa, dostępna w Alior Banku. Pożyczka pozbawiona jest prowizji, a maksymalna kwota zobowiązania to aż 200 000,00 złotych. Kredytobiorca może rozłożyć spłatę zadłużenia na 60 równych rat, ciesząc się niewielkimi opłatami.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wymienionych ofertach? Wszystkie informacje znajdziesz bezpośrednio w rankingu kredytów gotówkowych, a także wchodząc w szczegóły wybranych usług. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut na porównanie ofert i wybranie pożyczki, która będzie adekwatna do twoich potrzeb.

Nie trać czasu i wyślij wniosek online

Zależy ci na tym, by bank był w stanie szybko wypłacić kredytowane pieniądze na twoje konto? Możesz przyspieszyć cały proces ubiegania się o zadłużenie, decydując się na wypełnienie wniosku o kredyt online. Na naszej stronie znajdziesz prosty formularz, który jest całkowicie bezpieczny, a umożliwi ci szybki kontakt z pracownikiem banku i poznanie indywidualnych warunków, dostosowanych do twoich możliwości. Wypełnienie wniosku trwa tylko kilka minut i nie zobowiązuje do zawarcia umowy, dzięki czemu możesz łatwo zdobyć dodatkowe informacje o ofercie i podjąć decyzję, czy jest ona najlepsza dla ciebie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?
Kredyty gotówkowe 02.04.2021

Czy wakacje kredytowe będą miały wpływ na Twój raport w BIK?

Czy korzystając z wakacji kredytowych, musisz obawiać się problemów z BIK? Czy wakacje kredytowe będą miały w przyszłości znaczenie dla twojej historii kredytowej, jeśli złożysz wniosek o kredyt gotówkowy lub hipoteczny? 

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a umowa o dzieło lub umowa zlecenie
Kredyty gotówkowe 30.03.2021

Kredyt gotówkowy a umowa o dzieło lub umowa zlecenie

Kredyt gotówkowy bez umowy o pracę? Czy klienci zatrudnieni na podstawie umów cywilnoprawnych mogą liczyć na zawarcie umowy kredytowej w banku? Jakie warunki musi spełnić klient banku, chcąc mieć pewność, że otrzyma zgodę na kredyt gotówkowy?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny - jak negocjować z bankiem?
Kredyty gotówkowe 25.03.2021

Kredyt gotówkowy i kredyt hipoteczny - jak negocjować z bankiem?

...Kredyt gotówkowy jest bez wątpienia jedną z najbardziej elastycznych usług,... ...kredytem celowym, jakim jest kredyt hipoteczny. Z założenia kredyt gotówkowy jest bardziej...

Zobacz więcej