× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Sierpień 2019 - korzystny kredyt gotówkowy

Opublikowano: 05.08.2019 10:53
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 4

Chcesz w ostatniej chwili skorzystać z atrakcyjnej oferty biura podróży? A może czeka cię mały i niespodziewany remont mieszkania? Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebujesz pieniędzy, możesz liczyć na wsparcie finansowe, w postaci kredytu gotówkowego. Zobowiązanie jest łatwo dostępne w niemal wszystkich bankach działających w na krajowym rynku. Dodatkowo usługa zapewnia minimum formalności, dzięki czemu klienci mogą liczyć na bardzo szybką wypłatę pieniędzy, bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli szukasz kredytu gotówkowego i zależy ci na niskim oprocentowaniu, a dodatkowo liczysz na kilka udogodnień, zachęcamy do przyjrzenia się ofertom, które wyróżniliśmy w tym miesiącu.

Trzy najtańsze oferty kredytów gotówkowych

Które kredyty gotówkowe zasługują na największą uwagę? Wybraliśmy trzy oferty, które pozwolą ci zdobyć dodatkowe środki finansowe, w krótkim czasie, bez obaw o wysokie raty. Każda z tych usług ma zalety, które pozwolą ci szybko uporać się ze spłatą zadłużenia. Przekonaj się, że masz szansę skorzystać z bardzo atrakcyjnych zadłużeń, jednocześnie ciesząc szybkim dostępem do pieniędzy, ze względu na minimum formalności.

Pierwszą ofertą, którą musisz poznać, jest Mini ratka na dowolny cel, którą oferuje PKO BP. Usługa w przypadku rozłożenia spłaty na 12 miesięcy zapewnia bardzo atrakcyjne, promocyjne warunki, dzięki którym kredytobiorca może oczekiwać 0,00% prowizji. Maksymalna kwota, o jaką może starać się usługobiorca, wnioskując o Mini ratkę na dowolny cel, to aż 120 000,00 złotych.

Kolejną ofertą, która może zainteresować przyszłych kredytobiorców, jest Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym. Usługa wyróżnia się promocją dla klientów, którzy zdecydują się na spłatę swojego zadłużenia w ciągu 24 miesięcy. Promocja pozwala uniknąć prowizji, a maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych.

Trzecią ofertą, która także zasługuje na uwagę, jest Pożyczka internetowa, dostępna w Alior Banku. Pożyczka pozbawiona jest prowizji, a maksymalna kwota zobowiązania to aż 200 000,00 złotych. Kredytobiorca może rozłożyć spłatę zadłużenia na 60 równych rat, ciesząc się niewielkimi opłatami.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wymienionych ofertach? Wszystkie informacje znajdziesz bezpośrednio w rankingu kredytów gotówkowych, a także wchodząc w szczegóły wybranych usług. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut na porównanie ofert i wybranie pożyczki, która będzie adekwatna do twoich potrzeb.

Nie trać czasu i wyślij wniosek online

Zależy ci na tym, by bank był w stanie szybko wypłacić kredytowane pieniądze na twoje konto? Możesz przyspieszyć cały proces ubiegania się o zadłużenie, decydując się na wypełnienie wniosku o kredyt online. Na naszej stronie znajdziesz prosty formularz, który jest całkowicie bezpieczny, a umożliwi ci szybki kontakt z pracownikiem banku i poznanie indywidualnych warunków, dostosowanych do twoich możliwości. Wypełnienie wniosku trwa tylko kilka minut i nie zobowiązuje do zawarcia umowy, dzięki czemu możesz łatwo zdobyć dodatkowe informacje o ofercie i podjąć decyzję, czy jest ona najlepsza dla ciebie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej