Sierpień 2019 - korzystny kredyt gotówkowy

Zaktualizowano: 02.02.2021 11:20
Opublikowano: 05.08.2019 10:53
Średnia ocena: 5,95/6 Głosów: 19

Chcesz w ostatniej chwili skorzystać z atrakcyjnej oferty biura podróży? A może czeka cię mały i niespodziewany remont mieszkania? Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebujesz pieniędzy, możesz liczyć na wsparcie finansowe, w postaci kredytu gotówkowego. Zobowiązanie jest łatwo dostępne w niemal wszystkich bankach działających w na krajowym rynku. Dodatkowo usługa zapewnia minimum formalności, dzięki czemu klienci mogą liczyć na bardzo szybką wypłatę pieniędzy, bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli szukasz kredytu gotówkowego i zależy ci na niskim oprocentowaniu, a dodatkowo liczysz na kilka udogodnień, zachęcamy do przyjrzenia się ofertom, które wyróżniliśmy w tym miesiącu.

Trzy najtańsze oferty kredytów gotówkowych

Które kredyty gotówkowe zasługują na największą uwagę? Wybraliśmy trzy oferty, które pozwolą ci zdobyć dodatkowe środki finansowe, w krótkim czasie, bez obaw o wysokie raty. Każda z tych usług ma zalety, które pozwolą ci szybko uporać się ze spłatą zadłużenia. Przekonaj się, że masz szansę skorzystać z bardzo atrakcyjnych zadłużeń, jednocześnie ciesząc szybkim dostępem do pieniędzy, ze względu na minimum formalności.

Pierwszą ofertą, którą musisz poznać, jest Mini ratka na dowolny cel, którą oferuje PKO BP. Usługa w przypadku rozłożenia spłaty na 12 miesięcy zapewnia bardzo atrakcyjne, promocyjne warunki, dzięki którym kredytobiorca może oczekiwać 0,00% prowizji. Maksymalna kwota, o jaką może starać się usługobiorca, wnioskując o Mini ratkę na dowolny cel, to aż 120 000,00 złotych.

Kolejną ofertą, która może zainteresować przyszłych kredytobiorców, jest Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym. Usługa wyróżnia się promocją dla klientów, którzy zdecydują się na spłatę swojego zadłużenia w ciągu 24 miesięcy. Promocja pozwala uniknąć prowizji, a maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych.

Trzecią ofertą, która także zasługuje na uwagę, jest Pożyczka internetowa, dostępna w Alior Banku. Pożyczka pozbawiona jest prowizji, a maksymalna kwota zobowiązania to aż 200 000,00 złotych. Kredytobiorca może rozłożyć spłatę zadłużenia na 60 równych rat, ciesząc się niewielkimi opłatami.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wymienionych ofertach? Wszystkie informacje znajdziesz bezpośrednio w rankingu kredytów gotówkowych, a także wchodząc w szczegóły wybranych usług. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut na porównanie ofert i wybranie pożyczki, która będzie adekwatna do twoich potrzeb.

Nie trać czasu i wyślij wniosek online

Zależy ci na tym, by bank był w stanie szybko wypłacić kredytowane pieniądze na twoje konto? Możesz przyspieszyć cały proces ubiegania się o zadłużenie, decydując się na wypełnienie wniosku o kredyt online. Na naszej stronie znajdziesz prosty formularz, który jest całkowicie bezpieczny, a umożliwi ci szybki kontakt z pracownikiem banku i poznanie indywidualnych warunków, dostosowanych do twoich możliwości. Wypełnienie wniosku trwa tylko kilka minut i nie zobowiązuje do zawarcia umowy, dzięki czemu możesz łatwo zdobyć dodatkowe informacje o ofercie i podjąć decyzję, czy jest ona najlepsza dla ciebie.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?
Kredyty gotówkowe 16.07.2021

Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?

Wniosek o kredyt to dokument, który musisz wypełnić, jeśli chcesz starać się o kredyt. Coraz więcej banków decyduje się na wnioskowanie online, dzięki czemu możesz szybko i bez wychodzenia z domu dopełnić wszelkich formalności. Który wniosek jest najbardziej, a który najmniej złożony? Czym się różnią między sobą? Sprawdź, jak wygląda ubieganie się o kredyt i co możesz zrobić, żeby przyspieszyć ten proces!

Zobacz więcej
Wyłudzenie kredytu – na czym polega i jak się przed nim bronić?
Kredyty gotówkowe 14.07.2021

Wyłudzenie kredytu – na czym polega i jak się przed nim bronić?

Wyłudzenie kredytu lub pożyczki to przestępstwo kwalifikowane jako oszustwo, za które grozi surowa kara pozbawienia wolności. Niestety jego skutki mogą dotknąć także niewinnej osoby, jeśli oszust w celu zaciągnięcia zobowiązania posłuży się jej danymi. Sprawdź, na czym dokładnie polega wyłudzenie kredytu i jak się przed nim chronić, a także kiedy sami możemy być o takie oszustwo posądzeni.

Zobacz więcej
Żyrant - na czym polega poręczenie kredytu? Prawa i obowiązki żyranta
Kredyty gotówkowe 28.06.2021

Żyrant - na czym polega poręczenie kredytu? Prawa i obowiązki żyranta

Żyrant to potoczne określenie, którym mianuje się poręczyciela. W wielu przypadkach jest on ostatnią deską ratunku dla tych, którzy ze względu na swoją sytuację ekonomiczną mogą liczyć jedynie na kredyt z poręczeniem. Jakie obowiązki ma żyrant i na czym polega poręczenie kredytu? Sprawdźmy.

Zobacz więcej
Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?
Kredyty hipoteczne 25.06.2021

Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?

O zwrot prowizji bankowej możesz się ubiegać w banku po wcześniejszej spłacie kredytu. Prawo do odzyskania pieniędzy z tego tytułu potwierdził wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z 2019 roku. Sprawdź, o co dokładnie chodzi i jak w praktyce możesz uzyskać zwrot prowizji bankowej.

Zobacz więcej
Kredyt na fotowoltaikę - gdzie starać się o najlepszy kredyt na panele fotowoltaiczne?
Kredyty gotówkowe 24.06.2021

Kredyt na fotowoltaikę - gdzie starać się o najlepszy kredyt na panele fotowoltaiczne?

Jeśli zastanawiasz się, czy kredyt na fotowoltaikę to dobry pomysł na sfinansowanie zakupu paneli, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Wiele banków, doceniając rosnącą popularność, jaką cieszy się fotowoltaika, wprowadziła do swojej oferty propozycje pożyczek, które mają pokryć zobowiązania wynikające z takiej inwestycji.

Zobacz więcej
Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj