Sierpień 2019 - korzystny kredyt gotówkowy

Opublikowano: 2019-08-05 10:53

Chcesz w ostatniej chwili skorzystać z atrakcyjnej oferty biura podróży? A może czeka cię mały i niespodziewany remont mieszkania? Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebujesz pieniędzy, możesz liczyć na wsparcie finansowe, w postaci kredytu gotówkowego. Zobowiązanie jest łatwo dostępne w niemal wszystkich bankach działających w na krajowym rynku. Dodatkowo usługa zapewnia minimum formalności, dzięki czemu klienci mogą liczyć na bardzo szybką wypłatę pieniędzy, bez żadnych dodatkowych opłat.

Sierpień 2019 - korzystny kredyt gotówkowy

Jeśli szukasz kredytu gotówkowego i zależy ci na niskim oprocentowaniu, a dodatkowo liczysz na kilka udogodnień, zachęcamy do przyjrzenia się ofertom, które wyróżniliśmy w tym miesiącu.

Trzy najtańsze oferty kredytów gotówkowych

Które kredyty gotówkowe zasługują na największą uwagę? Wybraliśmy trzy oferty, które pozwolą ci zdobyć dodatkowe środki finansowe, w krótkim czasie, bez obaw o wysokie raty. Każda z tych usług ma zalety, które pozwolą ci szybko uporać się ze spłatą zadłużenia. Przekonaj się, że masz szansę skorzystać z bardzo atrakcyjnych zadłużeń, jednocześnie ciesząc szybkim dostępem do pieniędzy, ze względu na minimum formalności.

Pierwszą ofertą, którą musisz poznać, jest Mini ratka na dowolny cel, którą oferuje PKO BP. Usługa w przypadku rozłożenia spłaty na 12 miesięcy zapewnia bardzo atrakcyjne, promocyjne warunki, dzięki którym kredytobiorca może oczekiwać 0,00% prowizji. Maksymalna kwota, o jaką może starać się usługobiorca, wnioskując o Mini ratkę na dowolny cel, to aż 120 000,00 złotych.

Kolejną ofertą, która może zainteresować przyszłych kredytobiorców, jest Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym. Usługa wyróżnia się promocją dla klientów, którzy zdecydują się na spłatę swojego zadłużenia w ciągu 24 miesięcy. Promocja pozwala uniknąć prowizji, a maksymalna kwota kredytu to 150 000,00 złotych.

Trzecią ofertą, która także zasługuje na uwagę, jest Pożyczka internetowa, dostępna w Alior Banku. Pożyczka pozbawiona jest prowizji, a maksymalna kwota zobowiązania to aż 200 000,00 złotych. Kredytobiorca może rozłożyć spłatę zadłużenia na 60 równych rat, ciesząc się niewielkimi opłatami.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o wymienionych ofertach? Wszystkie informacje znajdziesz bezpośrednio w rankingu kredytów gotówkowych, a także wchodząc w szczegóły wybranych usług. Zachęcamy do poświęcenia kilku minut na porównanie ofert i wybranie pożyczki, która będzie adekwatna do twoich potrzeb.

Nie trać czasu i wyślij wniosek online

Zależy ci na tym, by bank był w stanie szybko wypłacić kredytowane pieniądze na twoje konto? Możesz przyspieszyć cały proces ubiegania się o zadłużenie, decydując się na wypełnienie wniosku o kredyt online. Na naszej stronie znajdziesz prosty formularz, który jest całkowicie bezpieczny, a umożliwi ci szybki kontakt z pracownikiem banku i poznanie indywidualnych warunków, dostosowanych do twoich możliwości. Wypełnienie wniosku trwa tylko kilka minut i nie zobowiązuje do zawarcia umowy, dzięki czemu możesz łatwo zdobyć dodatkowe informacje o ofercie i podjąć decyzję, czy jest ona najlepsza dla ciebie.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!