× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt gotówkowy - pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę

Zaktualizowano: 29.11.2018 11:54
Opublikowano: 02.02.2016 06:38
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 6

Potrzebujesz gotówki i szukasz oferty dzięki której zrealizujesz swoje marzenia? A może niespodziewanie musisz poradzić sobie z większymi wydatkami, które znacznie przekraczają Twoje finansowe możliwości? Niezależnie od powodów, zaciągnięcie kredytu nie powinno wiązać się z wysokimi kosztami, które mogą spowodować kłopoty w przyszłości.

Nie musisz martwić się tym, że ofert na rynku jest tak dużo - korzystając z pomocy specjalistów szybko uda Ci się podjąć właściwą decyzję dotyczącą zadłużenia. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na porównanie najkorzystniejszych warunków. Umowa, którą podpiszesz powinna być dla Ciebie jak najlepsza. Niskie oprocentowanie nominalne to nie jedyny czynnik, który zapewni Ci łatwą i bezproblemową spłatę zobowiązania finansowego.

Kredyt - uważaj na dodatkowe opłaty

Banki zachęcają do swoich promocyjnych ofert, nie zawsze są to jednak najatrakcyjniejsze usługi i jeżeli nie sprawdzisz wszystkich warunków umowy możesz za swoją pożyczkę zapłacić więcej niż myślisz. Jeżeli oferta zapewnia bardzo niskie oprocentowanie nominalne musisz spodziewać się wyższej prowizji oraz opłaty przygotowawczej. Może okazać się, że pozornie najlepsza usługa przewiduje koszt równy pozostałym produktom, a nawet wyższy. Dlatego nigdy nie ufaj reklamom, nawet jeżeli są wyjątkowo przekonujące. Zanim materiały marketingowe uznasz za prawdziwe, zdecyduj się porównać całkowity koszt kredytu.

Ułatwimy Ci ten proces jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszego rankingu. To narzędzie finansowe, które bezpłatnie udostępnia wszystkie informacje o kredytach gotówkowych w Polsce. Z łatwością dowiesz się wszystkiego co pozwoli Ci w ciągu kilku minut wybrać najatrakcyjniejsze oferty. Jeżeli chcesz uzyskać informacje o warunkach umowy dostosowanej do Twoich potrzeb możesz wysłać niezobowiązujący wniosek, dzięki któremu ułatwisz sobie kontakt z bankiem bez wychodzenia z domu i utraty czasu na wizyty w placówce. To zatem świetne rozwiązanie dla osób które szczególnie dbają o oszczędność czasu.

Bankowość online - bezpiecznie i tanio

Wnioskowanie o kredyt przez internet może okazać się dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjne. Większość banków proponuje znacznie korzystniejsze warunki osobom decydującym się na wypełnienie formalności online. Wiele promocyjnych kredytów i pożyczek dedykowanych jest wyłącznie bankowości internetowej. Obawiasz się, że korzystanie z usług finansowych w ten sposób jest niebezpieczne? Aby wysłać wniosek wystarczy wpisać swoje podstawowe dane, imię, nazwisko, numer PESEL, kwotę kredytu oraz numer telefonu, niezbędny do zwrotnego kontaktu ze strony banku. Ponadto musisz pamiętać, że formularz jest zabezpieczony i udostępnione dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu przekazania ich bezpośrednio do wybranych instytucji finansowych.

Eurobank liderem rankingu

Tania i szybka pożyczka z prostymi warunkami spłaty podbija ranking kredytów gotówkowych. Wypożyczka dostępna w Eurobanku jest zdecydowanie najlepszym produktem, choć należy pamiętać, że jako promocyjna usługa posiada kilka ograniczeń. Pożyczka sprawdzi się jeżeli potrzebujesz pieniędzy nie przewyższających kwoty 15 000,00 złotych. Spłatę kredytu możesz rozłożyć na 60 równych rat.

Zaletą oferty jest brak odsetek i bardzo niski maksymalny koszt zadłużenia. Kredytobiorca poza spłatą udostępnionego mu kapitału spłaca wyłącznie prowizję, która stanowi 10,00% pożyczki.

Sprawdź

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej