Kredyt gotówkowy - pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:54opublikowano: 2016-02-02 06:38

Potrzebujesz gotówki i szukasz oferty dzięki której zrealizujesz swoje marzenia? A może niespodziewanie musisz poradzić sobie z większymi wydatkami, które znacznie przekraczają Twoje finansowe możliwości? Niezależnie od powodów, zaciągnięcie kredytu nie powinno wiązać się z wysokimi kosztami, które mogą spowodować kłopoty w przyszłości.

Kredyt gotówkowy - pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę

Nie musisz martwić się tym, że ofert na rynku jest tak dużo - korzystając z pomocy specjalistów szybko uda Ci się podjąć właściwą decyzję dotyczącą zadłużenia. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut na porównanie najkorzystniejszych warunków. Umowa, którą podpiszesz powinna być dla Ciebie jak najlepsza. Niskie oprocentowanie nominalne to nie jedyny czynnik, który zapewni Ci łatwą i bezproblemową spłatę zobowiązania finansowego.

Kredyt - uważaj na dodatkowe opłaty

Banki zachęcają do swoich promocyjnych ofert, nie zawsze są to jednak najatrakcyjniejsze usługi i jeżeli nie sprawdzisz wszystkich warunków umowy możesz za swoją pożyczkę zapłacić więcej niż myślisz. Jeżeli oferta zapewnia bardzo niskie oprocentowanie nominalne musisz spodziewać się wyższej prowizji oraz opłaty przygotowawczej. Może okazać się, że pozornie najlepsza usługa przewiduje koszt równy pozostałym produktom, a nawet wyższy. Dlatego nigdy nie ufaj reklamom, nawet jeżeli są wyjątkowo przekonujące. Zanim materiały marketingowe uznasz za prawdziwe, zdecyduj się porównać całkowity koszt kredytu.

Ułatwimy Ci ten proces jeżeli zdecydujesz się skorzystać z naszego rankingu. To narzędzie finansowe, które bezpłatnie udostępnia wszystkie informacje o kredytach gotówkowych w Polsce. Z łatwością dowiesz się wszystkiego co pozwoli Ci w ciągu kilku minut wybrać najatrakcyjniejsze oferty. Jeżeli chcesz uzyskać informacje o warunkach umowy dostosowanej do Twoich potrzeb możesz wysłać niezobowiązujący wniosek, dzięki któremu ułatwisz sobie kontakt z bankiem bez wychodzenia z domu i utraty czasu na wizyty w placówce. To zatem świetne rozwiązanie dla osób które szczególnie dbają o oszczędność czasu.

Bankowość online - bezpiecznie i tanio

Wnioskowanie o kredyt przez internet może okazać się dla Ciebie wyjątkowo atrakcyjne. Większość banków proponuje znacznie korzystniejsze warunki osobom decydującym się na wypełnienie formalności online. Wiele promocyjnych kredytów i pożyczek dedykowanych jest wyłącznie bankowości internetowej. Obawiasz się, że korzystanie z usług finansowych w ten sposób jest niebezpieczne? Aby wysłać wniosek wystarczy wpisać swoje podstawowe dane, imię, nazwisko, numer PESEL, kwotę kredytu oraz numer telefonu, niezbędny do zwrotnego kontaktu ze strony banku. Ponadto musisz pamiętać, że formularz jest zabezpieczony i udostępnione dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celu przekazania ich bezpośrednio do wybranych instytucji finansowych.

Eurobank liderem rankingu

Tania i szybka pożyczka z prostymi warunkami spłaty podbija ranking kredytów gotówkowych. Wypożyczka dostępna w Eurobanku jest zdecydowanie najlepszym produktem, choć należy pamiętać, że jako promocyjna usługa posiada kilka ograniczeń. Pożyczka sprawdzi się jeżeli potrzebujesz pieniędzy nie przewyższających kwoty 15 000,00 złotych. Spłatę kredytu możesz rozłożyć na 60 równych rat.

Zaletą oferty jest brak odsetek i bardzo niski maksymalny koszt zadłużenia. Kredytobiorca poza spłatą udostępnionego mu kapitału spłaca wyłącznie prowizję, która stanowi 10,00% pożyczki.

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!