Wrzesień 2019 - wybierz tanią pożyczkę gotówkową

Zaktualizowano: 03.12.2020 13:49
Opublikowano: 04.09.2019 09:03
Średnia ocena: 5,76/6 Głosów: 17

Decyzja o zadłużeniu, także tym na dowolny cel, powinna być dobrze przemyślana i świadoma warunków zobowiązania. Coraz chętniej sięgamy po usługi, które zapewniają dodatkowe środki, jednocześnie nie wymagając licznych formalności. Kredyt gotówkowy jest świetną ofertą, szczególnie dla osób, które potrzebują szybkiej pomocy finansowej. Pamiętaj jednak, że twój wybór będzie mieć wpływ na cały okres kredytowania, warto więc nie podejmować pochopnych decyzji i postarać się jak najlepiej zapoznać z oferowanymi usługami.

Nie masz doświadczenia z produktami finansowymi? Nie chcesz tracić godzin, a nawet dni na weryfikację kilkunastu kredytów gotówkowych? Możemy pomóc ci nie tylko porównać dostępne pożyczki, ale także dokonać wyboru, która z usług będzie korzystna w twoim indywidualnym przypadku.

Ustal czego potrzebujesz

Zastanów się jakiej kwoty pieniędzy faktycznie potrzebujesz. Mając dostęp do zadłużenia o wysokiej maksymalnej kwocie, w dodatku na dowolny cel, łatwo jest zawyżyć kwotę pożyczki i wykorzystać pieniądze na zbędne wydatki. Trzeba jednak pamiętać, że wyższa kwota kredytu to także wyższa kwota, jaką należy spłacić, a co się z tym wiąże, mniej korzystne raty.

Poza określeniem kwoty, o jaką zamierzasz się ubiegać, warto także zastanowić się nad okresem spłaty, mając na uwadze wysokość opłat. Długi okres kredytowania może pozwolić ci zmniejszyć miesięczne opłaty, a także podwyższyć zdolność kredytową. Zastanów się jakie raty będą dla ciebie korzystne, ile wynosi twój miesięczny budżet i jaką kwotę będziesz w stanie przeznaczać na spłatę zobowiązania, bez konieczności rezygnowania z innych swoich stałych wydatków.

Porównaj oferty dostępne w bankach

Zdobycie informacji o dostępnych kredytach gotówkowych nie wymaga od ciebie wizyt w placówkach banków, czy śledzeniu wiadomości na stronach internetowych instytucji. Możesz skorzystać z darmowego rankingu kredytów gotówkowych, który dostarczy ci wszystkich informacji w ciągu kilku minut.

Nasz ranking kredytów gotówkowych pozwoli ci porównać najkorzystniejsze zadłużenia na dowolny cel, bez tracenia czasu i obawy, że zebrane dane nie są prawdziwe. Gwarantujemy, że na naszej stronie znajdziesz aktualny ranking i całkowicie obiektywne informacje o usługach, które mogą cię zainteresować.

Zweryfikuj usługi pod kątem oferty, na jakiej ci zależy. W odpowiednich rubrykach wpisz kwotę kredytu, o jaki zamierzasz się ubiegać, a także ustal, przynajmniej orientacyjnie, w jakim czasie chcesz dokonać spłaty kredytu.

To podstawowe informacje, dzięki którym ranking wyświetl oferty dostosowane do tych warunków, a ty będziesz mieć okazję poznać RRSO ofert, a także przykładową wysokość rat zadłużeń.

Jak prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt?

Chcesz szybko skontaktować się z bankiem, ale nie masz na to wystarczająco czasu? Wyślij wniosek o kredyt, który znajdziesz na naszej stronie. Wystarczy ci kilka minut, by wypełnić odpowiednie pola formularza i oczekiwać na telefon od pracownika banku. Jakie dane muszą znaleźć się we wniosku? Do poprawnego formularza należy wpisać imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a opcjonalnie także numer PESEL, który pozwoli na weryfikację tożsamości.

Nie masz powodów do obaw, zapewniamy, że dane wpisane w formularz zostaną wykorzystane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z wybranym bankiem, a sam wniosek nie zobowiązuje do zawarcia umowy kredytowej.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj