Wrzesień 2019 - wybierz tanią pożyczkę gotówkową

Zaktualizowano: 2019-10-05 10:33opublikowano: 2019-09-04 09:03

Decyzja o zadłużeniu, także tym na dowolny cel, powinna być dobrze przemyślana i świadoma warunków zobowiązania. Coraz chętniej sięgamy po usługi, które zapewniają dodatkowe środki, jednocześnie nie wymagając licznych formalności. Kredyt gotówkowy jest świetną ofertą, szczególnie dla osób, które potrzebują szybkiej pomocy finansowej. Pamiętaj jednak, że twój wybór będzie mieć wpływ na cały okres kredytowania, warto więc nie podejmować pochopnych decyzji i postarać się jak najlepiej zapoznać z oferowanymi usługami.

Wrzesień 2019 - wybierz tanią pożyczkę gotówkową

Nie masz doświadczenia z produktami finansowymi? Nie chcesz tracić godzin, a nawet dni na weryfikację kilkunastu kredytów gotówkowych? Możemy pomóc ci nie tylko porównać dostępne pożyczki, ale także dokonać wyboru, która z usług będzie korzystna w twoim indywidualnym przypadku.

Ustal czego potrzebujesz

Zastanów się jakiej kwoty pieniędzy faktycznie potrzebujesz. Mając dostęp do zadłużenia o wysokiej maksymalnej kwocie, w dodatku na dowolny cel, łatwo jest zawyżyć kwotę pożyczki i wykorzystać pieniądze na zbędne wydatki. Trzeba jednak pamiętać, że wyższa kwota kredytu to także wyższa kwota, jaką należy spłacić, a co się z tym wiąże, mniej korzystne raty.

Poza określeniem kwoty, o jaką zamierzasz się ubiegać, warto także zastanowić się nad okresem spłaty, mając na uwadze wysokość opłat. Długi okres kredytowania może pozwolić ci zmniejszyć miesięczne opłaty, a także podwyższyć zdolność kredytową. Zastanów się jakie raty będą dla ciebie korzystne, ile wynosi twój miesięczny budżet i jaką kwotę będziesz w stanie przeznaczać na spłatę zobowiązania, bez konieczności rezygnowania z innych swoich stałych wydatków.

Porównaj oferty dostępne w bankach

Zdobycie informacji o dostępnych kredytach gotówkowych nie wymaga od ciebie wizyt w placówkach banków, czy śledzeniu wiadomości na stronach internetowych instytucji. Możesz skorzystać z darmowego rankingu kredytów gotówkowych, który dostarczy ci wszystkich informacji w ciągu kilku minut.

Nasz ranking kredytów gotówkowych pozwoli ci porównać najkorzystniejsze zadłużenia na dowolny cel, bez tracenia czasu i obawy, że zebrane dane nie są prawdziwe. Gwarantujemy, że na naszej stronie znajdziesz aktualny ranking i całkowicie obiektywne informacje o usługach, które mogą cię zainteresować.

Zweryfikuj usługi pod kątem oferty, na jakiej ci zależy. W odpowiednich rubrykach wpisz kwotę kredytu, o jaki zamierzasz się ubiegać, a także ustal, przynajmniej orientacyjnie, w jakim czasie chcesz dokonać spłaty kredytu.

To podstawowe informacje, dzięki którym ranking wyświetl oferty dostosowane do tych warunków, a ty będziesz mieć okazję poznać RRSO ofert, a także przykładową wysokość rat zadłużeń.

Jak prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt?

Chcesz szybko skontaktować się z bankiem, ale nie masz na to wystarczająco czasu? Wyślij wniosek o kredyt, który znajdziesz na naszej stronie. Wystarczy ci kilka minut, by wypełnić odpowiednie pola formularza i oczekiwać na telefon od pracownika banku. Jakie dane muszą znaleźć się we wniosku? Do poprawnego formularza należy wpisać imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a opcjonalnie także numer PESEL, który pozwoli na weryfikację tożsamości.

Nie masz powodów do obaw, zapewniamy, że dane wpisane w formularz zostaną wykorzystane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z wybranym bankiem, a sam wniosek nie zobowiązuje do zawarcia umowy kredytowej.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!