× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Wrzesień 2019 - wybierz tanią pożyczkę gotówkową

Zaktualizowano: 05.10.2019 10:33
Opublikowano: 04.09.2019 09:03
Średnia ocena: 5,43/6 Głosów: 7

Decyzja o zadłużeniu, także tym na dowolny cel, powinna być dobrze przemyślana i świadoma warunków zobowiązania. Coraz chętniej sięgamy po usługi, które zapewniają dodatkowe środki, jednocześnie nie wymagając licznych formalności. Kredyt gotówkowy jest świetną ofertą, szczególnie dla osób, które potrzebują szybkiej pomocy finansowej. Pamiętaj jednak, że twój wybór będzie mieć wpływ na cały okres kredytowania, warto więc nie podejmować pochopnych decyzji i postarać się jak najlepiej zapoznać z oferowanymi usługami.

Nie masz doświadczenia z produktami finansowymi? Nie chcesz tracić godzin, a nawet dni na weryfikację kilkunastu kredytów gotówkowych? Możemy pomóc ci nie tylko porównać dostępne pożyczki, ale także dokonać wyboru, która z usług będzie korzystna w twoim indywidualnym przypadku.

Ustal czego potrzebujesz

Zastanów się jakiej kwoty pieniędzy faktycznie potrzebujesz. Mając dostęp do zadłużenia o wysokiej maksymalnej kwocie, w dodatku na dowolny cel, łatwo jest zawyżyć kwotę pożyczki i wykorzystać pieniądze na zbędne wydatki. Trzeba jednak pamiętać, że wyższa kwota kredytu to także wyższa kwota, jaką należy spłacić, a co się z tym wiąże, mniej korzystne raty.

Poza określeniem kwoty, o jaką zamierzasz się ubiegać, warto także zastanowić się nad okresem spłaty, mając na uwadze wysokość opłat. Długi okres kredytowania może pozwolić ci zmniejszyć miesięczne opłaty, a także podwyższyć zdolność kredytową. Zastanów się jakie raty będą dla ciebie korzystne, ile wynosi twój miesięczny budżet i jaką kwotę będziesz w stanie przeznaczać na spłatę zobowiązania, bez konieczności rezygnowania z innych swoich stałych wydatków.

Porównaj oferty dostępne w bankach

Zdobycie informacji o dostępnych kredytach gotówkowych nie wymaga od ciebie wizyt w placówkach banków, czy śledzeniu wiadomości na stronach internetowych instytucji. Możesz skorzystać z darmowego rankingu kredytów gotówkowych, który dostarczy ci wszystkich informacji w ciągu kilku minut.

Nasz ranking kredytów gotówkowych pozwoli ci porównać najkorzystniejsze zadłużenia na dowolny cel, bez tracenia czasu i obawy, że zebrane dane nie są prawdziwe. Gwarantujemy, że na naszej stronie znajdziesz aktualny ranking i całkowicie obiektywne informacje o usługach, które mogą cię zainteresować.

Zweryfikuj usługi pod kątem oferty, na jakiej ci zależy. W odpowiednich rubrykach wpisz kwotę kredytu, o jaki zamierzasz się ubiegać, a także ustal, przynajmniej orientacyjnie, w jakim czasie chcesz dokonać spłaty kredytu.

To podstawowe informacje, dzięki którym ranking wyświetl oferty dostosowane do tych warunków, a ty będziesz mieć okazję poznać RRSO ofert, a także przykładową wysokość rat zadłużeń.

Jak prawidłowo wypełnić wniosek o kredyt?

Chcesz szybko skontaktować się z bankiem, ale nie masz na to wystarczająco czasu? Wyślij wniosek o kredyt, który znajdziesz na naszej stronie. Wystarczy ci kilka minut, by wypełnić odpowiednie pola formularza i oczekiwać na telefon od pracownika banku. Jakie dane muszą znaleźć się we wniosku? Do poprawnego formularza należy wpisać imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a opcjonalnie także numer PESEL, który pozwoli na weryfikację tożsamości.

Nie masz powodów do obaw, zapewniamy, że dane wpisane w formularz zostaną wykorzystane wyłącznie w celu nawiązania kontaktu z wybranym bankiem, a sam wniosek nie zobowiązuje do zawarcia umowy kredytowej.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej