× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Atrakcyjny kredyt gotówkowy bez ukrytych opłat

Zaktualizowano: 05.10.2019 10:30
Opublikowano: 17.09.2019 10:23
Średnia ocena: 5,67/6 Głosów: 6

Brakuje ci pieniędzy na nadchodzące wydatki? Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z zobowiązania, które udostępni ci pieniądze na dowolny cel bez zmartwienia, że jego spłata okaże się dla ciebie problematyczna. Kredyt gotówkowy charakteryzuje się ułatwionym dostępem do środków, dzięki minimalnej ilości formalności wymaganych przez banki. Dodatkowo klient może oczekiwać bardzo korzystnych warunków finansowych i elastycznego okresu spłaty. To wszystko składa się na ogromny sukces i popularność kredytów gotówkowych, które od kilku lat podbijają rynek finansowy, przyciągając coraz więcej zainteresowanych.

Koniecznie porównaj najlepsze oferty kredytowe

Nigdy nie decyduj się na pierwszą ofertę kredytową, która cię zainteresuje. Mimo zapewnień o niskim oprocentowaniu i korzyściach dla kredytobiorcy może okazać się, że konkurencyjny bank zaoferuje ci dużo atrakcyjniejszą ofertę.

Zanim jednak zaczniesz zastanawiać się, która z dostępnych usług jest najlepsza, musisz określić, czego oczekujesz od kredytu na dowolny cel. Jaka kwota kredytu będzie dla ciebie odpowiednia? Jak długo chcesz spłacać zobowiązanie? Jakiej wysokości raty będą dla ciebie łatwe w spłacie? To pytania, na które warto sobie odpowiedzieć jeszcze zanim zaczniesz analizować dostępne kredyty gotówkowe.

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zdobyć wszystkie informacje o najatrakcyjniejszych ofertach, jakie aktualnie są dostępne na rynku finansowym. Nie tylko zapoznasz się z kosztem pożyczek, ale także będziesz mieć szansę porównać kredyty pod względem dodatkowych opłat oraz warunków stawianych kredytobiorcy.

Gdzie znajdziesz najlepszą ofertę kredytu na dowolny cel?

Wciąż nie masz pewności, z jakiej oferty kredytowej skorzystać? Możemy polecić ci usługę, która dostępna jest w BNP Paribas, Kredyt gotówkowy 4,4% aktualnie zajmuje pozycję lidera w rankingu. Co powoduje, że usługa jest aż tak korzystna dla pożyczkobiorcy?

Wzięliśmy pod uwagę przykładowy kredyt o wartości 20 000,00 złotych, rozłożony na 50 równych rat. W przypadku takiej oferty BNP Paribas oferuje korzystne RRSO, które wynosi tylko 10,47%. Prowizja, jaką pobiera bank, za udzielenie zobowiązania, wynosi 11,90%, a oprocentowanie nominalne, zgodnie z nazwą oferty wynosi tylko 4,4%.

Oferta pozwala na wnioskowanie do kwoty 30 000,00 złotych, a maksymalny termin spłaty to 50 miesięcy. Dzięki temu kredytobiorca nie musi martwić się o wysokie raty i ma szansę podnieść swoją zdolność kredytową, decydując się na dłuższy termin spłaty.

Chcesz dowiedzieć się o tej lub innej ofercie czegoś więcej? Skorzystaj z wniosku o kredyt, który możesz wypełnić bezpośrednio na naszej stronie. Skontaktujesz się w szybki sposób z pracownikiem banku, a samo wysłanie wniosku nie zobowiązuje cię do podpisania umowy kredytowej. Zapewniamy, że dane, które konieczne są do wysłania formularza, są całkowicie bezpieczne, a dzięki nim, konsultant będzie w stanie przygotować indywidualną ofertę kredytową.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej