Atrakcyjny kredyt gotówkowy bez ukrytych opłat

Zaktualizowano: 2019-10-05 10:30opublikowano: 2019-09-17 10:23

Brakuje ci pieniędzy na nadchodzące wydatki? Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z zobowiązania, które udostępni ci pieniądze na dowolny cel bez zmartwienia, że jego spłata okaże się dla ciebie problematyczna. Kredyt gotówkowy charakteryzuje się ułatwionym dostępem do środków, dzięki minimalnej ilości formalności wymaganych przez banki. Dodatkowo klient może oczekiwać bardzo korzystnych warunków finansowych i elastycznego okresu spłaty. To wszystko składa się na ogromny sukces i popularność kredytów gotówkowych, które od kilku lat podbijają rynek finansowy, przyciągając coraz więcej zainteresowanych.

Atrakcyjny kredyt gotówkowy bez ukrytych opłat

Koniecznie porównaj najlepsze oferty kredytowe

Nigdy nie decyduj się na pierwszą ofertę kredytową, która cię zainteresuje. Mimo zapewnień o niskim oprocentowaniu i korzyściach dla kredytobiorcy może okazać się, że konkurencyjny bank zaoferuje ci dużo atrakcyjniejszą ofertę.

Zanim jednak zaczniesz zastanawiać się, która z dostępnych usług jest najlepsza, musisz określić, czego oczekujesz od kredytu na dowolny cel. Jaka kwota kredytu będzie dla ciebie odpowiednia? Jak długo chcesz spłacać zobowiązanie? Jakiej wysokości raty będą dla ciebie łatwe w spłacie? To pytania, na które warto sobie odpowiedzieć jeszcze zanim zaczniesz analizować dostępne kredyty gotówkowe.

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zdobyć wszystkie informacje o najatrakcyjniejszych ofertach, jakie aktualnie są dostępne na rynku finansowym. Nie tylko zapoznasz się z kosztem pożyczek, ale także będziesz mieć szansę porównać kredyty pod względem dodatkowych opłat oraz warunków stawianych kredytobiorcy.

Gdzie znajdziesz najlepszą ofertę kredytu na dowolny cel?

Wciąż nie masz pewności, z jakiej oferty kredytowej skorzystać? Możemy polecić ci usługę, która dostępna jest w BNP Paribas, Kredyt gotówkowy 4,4% aktualnie zajmuje pozycję lidera w rankingu. Co powoduje, że usługa jest aż tak korzystna dla pożyczkobiorcy?

Wzięliśmy pod uwagę przykładowy kredyt o wartości 20 000,00 złotych, rozłożony na 50 równych rat. W przypadku takiej oferty BNP Paribas oferuje korzystne RRSO, które wynosi tylko 10,47%. Prowizja, jaką pobiera bank, za udzielenie zobowiązania, wynosi 11,90%, a oprocentowanie nominalne, zgodnie z nazwą oferty wynosi tylko 4,4%.

Oferta pozwala na wnioskowanie do kwoty 30 000,00 złotych, a maksymalny termin spłaty to 50 miesięcy. Dzięki temu kredytobiorca nie musi martwić się o wysokie raty i ma szansę podnieść swoją zdolność kredytową, decydując się na dłuższy termin spłaty.

Chcesz dowiedzieć się o tej lub innej ofercie czegoś więcej? Skorzystaj z wniosku o kredyt, który możesz wypełnić bezpośrednio na naszej stronie. Skontaktujesz się w szybki sposób z pracownikiem banku, a samo wysłanie wniosku nie zobowiązuje cię do podpisania umowy kredytowej. Zapewniamy, że dane, które konieczne są do wysłania formularza, są całkowicie bezpieczne, a dzięki nim, konsultant będzie w stanie przygotować indywidualną ofertę kredytową.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!