Atrakcyjny kredyt gotówkowy bez ukrytych opłat

Zaktualizowano: 02.02.2021 10:20
Opublikowano: 17.09.2019 10:23
Średnia ocena: 5,89/6 Głosów: 19

Brakuje ci pieniędzy na nadchodzące wydatki? Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z zobowiązania, które udostępni ci pieniądze na dowolny cel bez zmartwienia, że jego spłata okaże się dla ciebie problematyczna. Kredyt gotówkowy charakteryzuje się ułatwionym dostępem do środków, dzięki minimalnej ilości formalności wymaganych przez banki. Dodatkowo klient może oczekiwać bardzo korzystnych warunków finansowych i elastycznego okresu spłaty. To wszystko składa się na ogromny sukces i popularność kredytów gotówkowych, które od kilku lat podbijają rynek finansowy, przyciągając coraz więcej zainteresowanych.

Koniecznie porównaj najlepsze oferty kredytowe

Nigdy nie decyduj się na pierwszą ofertę kredytową, która cię zainteresuje. Mimo zapewnień o niskim oprocentowaniu i korzyściach dla kredytobiorcy może okazać się, że konkurencyjny bank zaoferuje ci dużo atrakcyjniejszą ofertę.

Zanim jednak zaczniesz zastanawiać się, która z dostępnych usług jest najlepsza, musisz określić, czego oczekujesz od kredytu na dowolny cel. Jaka kwota kredytu będzie dla ciebie odpowiednia? Jak długo chcesz spłacać zobowiązanie? Jakiej wysokości raty będą dla ciebie łatwe w spłacie? To pytania, na które warto sobie odpowiedzieć jeszcze zanim zaczniesz analizować dostępne kredyty gotówkowe.

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zdobyć wszystkie informacje o najatrakcyjniejszych ofertach, jakie aktualnie są dostępne na rynku finansowym. Nie tylko zapoznasz się z kosztem pożyczek, ale także będziesz mieć szansę porównać kredyty pod względem dodatkowych opłat oraz warunków stawianych kredytobiorcy.

Gdzie znajdziesz najlepszą ofertę kredytu na dowolny cel?

Wciąż nie masz pewności, z jakiej oferty kredytowej skorzystać? Możemy polecić ci usługę, która dostępna jest w BNP Paribas, Kredyt gotówkowy 4,4% aktualnie zajmuje pozycję lidera w rankingu. Co powoduje, że usługa jest aż tak korzystna dla pożyczkobiorcy?

Wzięliśmy pod uwagę przykładowy kredyt o wartości 20 000,00 złotych, rozłożony na 50 równych rat. W przypadku takiej oferty BNP Paribas oferuje korzystne RRSO, które wynosi tylko 10,47%. Prowizja, jaką pobiera bank, za udzielenie zobowiązania, wynosi 11,90%, a oprocentowanie nominalne, zgodnie z nazwą oferty wynosi tylko 4,4%.

Oferta pozwala na wnioskowanie do kwoty 30 000,00 złotych, a maksymalny termin spłaty to 50 miesięcy. Dzięki temu kredytobiorca nie musi martwić się o wysokie raty i ma szansę podnieść swoją zdolność kredytową, decydując się na dłuższy termin spłaty.

Chcesz dowiedzieć się o tej lub innej ofercie czegoś więcej? Skorzystaj z wniosku o kredyt, który możesz wypełnić bezpośrednio na naszej stronie. Skontaktujesz się w szybki sposób z pracownikiem banku, a samo wysłanie wniosku nie zobowiązuje cię do podpisania umowy kredytowej. Zapewniamy, że dane, które konieczne są do wysłania formularza, są całkowicie bezpieczne, a dzięki nim, konsultant będzie w stanie przygotować indywidualną ofertę kredytową.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Okres kredytowania - na jaki okres można zaciągnąć kredyt i jak wybrać odpowiedni?

Okres kredytowania to jeden z najważniejszych parametrów kredytu. Wpływa on zarówno na wysokość raty, jak i na całkowity koszt zobowiązania. Powinien być na tyle krótki, by nie dopłacać za dużo do pożyczonego kapitału, ale i na tyle długi, by nie powodować problemów ze spłatą raty.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj