× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Najlepsze oferty banków - Luty 2016

Zaktualizowano: 29.11.2018 11:55
Opublikowano: 16.02.2016 06:56
Średnia ocena: 5,57/6 Głosów: 7

Potrzebujesz pieniędzy ale trudno Ci podjąć decyzję o zadłużeniu? Jeżeli posiadasz zdolność kredytową otrzymasz pożyczkę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Nie musisz zatem obawiać się zbyt wysokich opłat, które będą problematyczne już w trakcie spłaty pierwszych rat.

Wraz z rozwojem bankowości internetowej możesz cieszyć się atrakcyjnymi promocjami ale także uproszczonymi formalnościami. Wypełniając formularz możesz liczyć na kontakt z bankiem nawet w ciągu kilkunastu minut. Zadbaj o to, by prawidłowo wypełnić wniosek, a skrócisz czas oczekiwania i jeszcze szybciej zdobędziesz gotówkę na dowolny cel.

Najlepsze kredyty gotówkowe w tym miesiącu

Instytucje finansowe muszą poradzić sobie z dodatkowymi kosztami. Poza wyższymi składkami dla Funduszu Gwarancyjnego Banków do życia weszła także ustawa o podatku od aktywów banków i firm ubezpieczeniowych oraz pożyczkowych. Oznacza to, że coraz więcej banków podnosi opłaty swoich usług. Jeżeli chcesz by Twój kredyt miał jak najniższy koszt i gwarantował korzystne raty musisz zadbać o całkowity koszt produktu finansowego. Oznacza to, że poza oprocentowaniem musi interesować Cię także czy bank wyznacza jakiekolwiek dodatkowe opłaty. Możesz poświęcić wiele godzin na żmudne poszukiwanie informacji o wszystkich usługach lub skorzystać bezpośrednio z przygotowanych rankingów. Na 17bankow.com dajemy Ci możliwość zaledwie w ciągu kilku minut porównania aż osiemnastu zadłużeń na dodatkowy cel. Korzystając z kalkulatora pożyczek wybierzesz najtańsze zobowiązanie. Bez względu na to czy potrzebujesz pieniędzy już teraz, czy dopiero zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu, zachęcamy do poznania aktualnie najlepszych ofert banków.

 • Wypożyczka - Eurobank

  Klienci zainteresowani tą pożyczką mogą ubiegać się o 15 000,00 złotych. Spłatę Wypożyczki można zaplanować maksymalnie na 60 równych rat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 4,86%. Jest to najtańsza pożyczka, która dodatkowo zapewnia jasne warunki umowy i szybką wypłatę gotówki.

  Sprawdź

 • Tani Kredyt z Kontem - Eurobank

  Kredyt dedykowany Klientom Eurobanku, którzy posiadają aktywny rachunek osobisty. Maksymalna kwota kredytu to nawet 120 000,00 złotych, a najdłuższy okres spłaty zadłużenia to aż 108 miesięcy. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania stanowi 7,79%. Kredytobiorca spłacając regularnie swoje zadłużenie otrzyma rocznie premię o wysokości nawet 400,00 złotych.

  Sprawdź

 • Pożyczka Gotówkowa - Alior Bank

  Alior Bank przewiduje maksymalną kwotę pożyczki gotówkowej w wysokości 150 000,00 złotych. Największym atutem produktu jest bardzo długi, a zarazem elastyczny okres spłaty sięgający aż 120 miesięcy. RRSO zadłużenia wynosi 9,86%. Instytucja zapewnia minimum formalności i bardzo szybką wypłatę pożyczki. Ubiegając się o niższą kwotę możliwe jest wnioskowanie na podstawie osobistego oświadczenia o dochodach.

  Sprawdź

Banki zapewniają najlepsze warunki umowy

Zastanawiasz się czy korzystniejsza będzie dla Ciebie pożyczka w banku lub parabanku? Chociaż firmy pożyczkowe zachęcają teoretycznie darmowymi pożyczkami dla nowych Klientów musisz pamiętać, że nawet te oferty wiążą się z wysokimi opłatami dodatkowymi. Kredyt gotówkowy w banku będzie dla Ciebie znacznie atrakcyjniejszy finansowo, a ponadto masz możliwość zdobyć wyższą kwotę pieniędzy, którą także rozłożysz na znacznie dłuższy okres.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej