Pożyczka -30% - Promocja Alior Banku

Zaktualizowano: 2018-11-30 13:36opublikowano: 2016-03-15 07:19

Alior Bank proponuje ciekawą promocję zarówno dla osób które posiadają już kilka zadłużeń jak i usługobiorców szukających nowej pożyczki. Kredyt z preferencyjnymi warunkami skierowany jest wyłącznie do odbiorców posiadających dobrą historię kredytową. Bank chce w ten sposób wyróżnić osoby, które są grupą najbardziej pożądaną przez instytucje finansowe, a mimo to często pomijane są w przypadku licznych promocji, kierowanych do nowych użytkowników.

Pożyczka -30% - Promocja Alior Banku

Jeżeli zależy Ci na niskich kosztach zadłużenia to być może rozwiązanie, które warto rozważyć. Sprawdź jakie warunki musisz wypełnić aby uzyskać zgodę na Pożyczkę -30%.

Kto skorzysta z promocji Alior Banku?

Aby otrzymać promocyjną pożyczkę na dowolny cel musisz spełnić warunki, które wyznaczył bank. Różnią się one w zależności od rodzaju Pożyczki -30%. Klient ubiegający się o standardową pożyczkę gotówkową otrzyma zgodę kredytową jeżeli w ciągu ostatnich sześciu miesięcy spłacił terminowo inne zadłużenie finansowe. Bank sprawdzi czy Klient opłacał raty zobowiązania zgodnie z wyznaczonym przez pożyczkobiorcę harmonogramem. Maksymalna wartość pożyczki będzie dostosowana do Twojej zdolności kredytowej. Alior Bank przewiduje maksymalną kwotę zadłużenia o wysokości 50 000,00 złotych. Oprocentowanie Pożyczki -30% wynosi 7%. Osoba składająca wniosek o pożyczkę nie jest zobowiązana do założenia rachunku w Alior Banku lub skorzystania z innych ofert instytucji.

Sprawdź

Rozwiązanie dla osób, które chcą skonsolidować swoje zadłużenia z pomocą pożyczki tańszej o 30,00% adresowane jest do osób, które aktualnie spłacają kredyt lub pożyczki. Bank wymaga od wnioskodawcy dostarczenia dokumentów o wysokości oprocentowania zadłużeń obciążających jego rachunek. Alior Bank sprawdzi czy Twoja historia kredytowa jest pozytywna, konieczne jest przynajmniej 12 miesięczne poświadczenie, że spłata pożyczek bądź kredytów przebiegała bez żadnych problemów. Maksymalna kwota Pożyczki -30% w tym przypadku wynosi aż 200 000,00 złotych. Zaoszczędzisz aż 30% na odsetkach. To bardzo atrakcyjne warunki, które pozwolą Ci znacznie powiększyć domowy budżet i ułatwić sobie cały okres spłaty.

Alior Bank zapewnia, że honoruje różne źródła dochodu. Ponadto Klient ubiegający się o pożyczkę o kwocie nie wyższej niż 4 000,00 złotych zamiast zaświadczenia o zarobkach może przedstawić wyciąg z konta osobistego.

Bank daje możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, konieczne jest jednak wcześniejsze zgłoszenie tego w oddziale banku w celu wydania odpowiedniej dyspozycji.

Sprawdź inne oferty

Oferta Alior Banku nie jest dla Ciebie zadowalająca? Możesz skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych lub kalkulatora dostępnych zadłużeń.Podając kwotę kredytu i planowany czas spłaty sprawdzisz jak będą prezentować się raty w poszczególnych placówkach. Jeżeli szukasz niewielkiego zadłużenia być może zainteresują Cię oferty promocyjne, które już od niemal 2 miesięcy zajmują najwyższe miejsca w porównaniu jaki publikujemy na naszej stronie.

Sprawdź

Zapewniamy aktualne i proste opisy ofert dzięki którym unikniesz haczyków i spłaty zbyt wysokich rat. Sprawdzając konkretne produkty poznasz nie tylko oprocentowanie nominalne ale także prowizję, opłaty przygotowawcze oraz pozostałe warunki związane z ofertą.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!