Kredyty bez tajemnic

Zaktualizowano: 2018-11-30 13:35opublikowano: 2016-04-14 05:55

Interesujesz się zadłużeniem na dowolny cel i chcesz ominąć wszystkie haczyki, które mogą spowodować, że zapłacisz za nie więcej niż to konieczne? Bez wątpliwości kredyt gotówkowy to jeden z najczęściej wybieranych produktów finansowych ze względu na wyjątkowo niewielką ilość formalności, co wiąże się z szybkim wydaniem decyzji kredytowej oraz wypłatą pieniędzy. Jeżeli zależy Ci na zdobyciu gotówki w bardzo krótkim czasie, to właśnie kredyty konsumenckie będą alternatywą dla pożyczek parabankowych, które są znacznie droższe.

Kredyty bez tajemnic

Aby zaciągnąć korzystne zobowiązanie musisz zdawać sobie sprawę na co konkretnie zwracać uwagę przy wyborze oferty. Najważniejsze to poznanie przynajmniej kilku produktów i ich szczegółowe porównanie. Nie musisz tego jednak robić samodzielnie, wystarczy bowiem, że skorzystasz z bezpłatnych porad specjalistów.

Umowa - czytaj ją ze zrozumieniem

Chcesz jak najszybciej podpisać dokumenty i cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie? Zanim zdecydujesz się za zaciągnięcie pożyczki musisz postarać się aby jej warunki były dla Ciebie całkowicie jasne. Oznacza to, że musisz poświęcić odpowiednią ilość czasu na zapoznanie się z treścią dokumentów, które zostały przygotowane przed zawarciem umowy kredytowej. Chociaż wydaje się to oczywiste, wiele osób zapomina o przeczytaniu dokładnie tego co podpisują. Dlatego też warto przypominać o tym przy każdej okazji. Zanim zdecydujesz się na faktyczne zawarcie umowy i złożenie podpisu na dokumentach, sprawdź ponownie wszystkie warunki, a w razie niejasnych podpunktów umowy nie wstydź się poprosić o ich wyjaśnienie. Niestety dokumenty bankowe często są skomplikowane i konieczne jest skorzystanie z pomocy doradcy finansowego.

Za co zapłacisz?

Koszt zadłużenia jest najistotniejszym czynnikiem, który należy mieć na uwadze przy wyborze pożyczki. Aby jednak nie dać się złapać na haczyki banków musisz poznać wszystkie opłaty, w tym przede wszystkim te około kredytowe. Najczęściej instytucje unikają podawania wszystkich kosztów, informując wyłącznie o podstawowych opłatach. By nie borykać się z wysokimi ratami, które będą znacznie odbiegać od gwarantowanych opłat jakie poznasz wyłącznie w reklamach, sprawdź ile wynosi rzeczywista roczna stopa oprocentowania i z jakimi opłatami dodatkowymi rzeczywiście musisz się zmierzyć spłacając zadłużenie.

Oprocentowanie nominalne, prowizja, a także opłata przygotowawcza to koszty, które są oczywiste dla osoby decydującej się na zobowiązanie finansowe. Jednak poza tymi opłatami często należy jeszcze uregulować ubezpieczenie, utrzymanie konta wymaganego do otrzymania zgody kredytowej lub opłat za wcześniejszą spłatę czy skorzystanie z wakacji kredytowych. Łatwo zatem zorientować się, że miesięczna rata może być znacznie wyższa niż początkowe przypuszczenia.

Ranking najlepszych kredytów na dowolny cel

Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych porównanie pożyczek o najniższym oprocentowaniu, a także minimalnych kosztów całkowitych. Obecnie warto zwrócić uwagę na 3 produkty, zajmujące najwyższe miejsce w rankingu. Są to oferty promocyjne, które umożliwiają znacznie obniżyć opłaty dzięki bardzo korzystnym warunkom. Sprawdź co możesz zyskać decydując się na Wypożyczkę Eurobanku Sprawdź, Kredyt Gotówkowy w banku BGŻ BNP Paribas  Sprawdź lub na Mistrzowski Kredyt Sprawdź oferowany przez Santander Consumer Bank.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!