Oprocentowanie kredytów - Maj 2016

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:12opublikowano: 2016-05-10 06:18

Maj to wyjątkowy miesiąc pod względem ilości wydatków jakich należy się spodziewać. Pożyczka może okazać się najlepszym rozwiązaniem, szczególnie jeżeli szukasz produktu który zapewni Ci dodatkowe pieniądze na całkowicie dowolny cel. Warto sprawdzić przynajmniej kilka najwyżej ocenianych zobowiązań, porównać je ze sobą i zastanowić, które z nich pozwoli na oszczędność Twoich pieniędzy podczas trwania umowy. Kredyt nie musi być kosztownym produktem, jednak nieodpowiednio dobrane zadłużenia może przysporzyć Ci więcej problemów niż korzyści. Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy musisz poznać wszystkie opłaty jakie będą wiązać się z zadłużeniem. To jedyny sposób by uniknąć kredytu o zbyt wysokim oprocentowaniu lub opłatach dodatkowych.

Oprocentowanie kredytów - Maj 2016

Zapewniamy łatwy dostęp do informacji o kredytach i pożyczkach na dowolny cel. Nie musisz poświęcać wielu godzin na analizowanie produktów na podstawie samodzielnie zdobytych informacji. Większość banków nie zamieszcza wszystkich warunków dotyczących zobowiązania na stronie internetowej, to dodatkowo utrudnia poszukiwania najlepszej propozycji.

Skorzystaj z naszego porównania kredytów gotówkowych, sprawdź ich najnowsze oprocentowanie i wybierz ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Maj - sezon na kredyt gotówkowy

Wydatki związane z długim majowym weekendem, kupno prezentu dla dziecka, które przystąpiło do komunii, początek sezonu ślubów. Poza bieżącymi wydatkami w maju należy spodziewać się również innych opłat. Nie zawsze jednak możliwe jest sfinansowanie wszystkich potrzeb z pomocą takiego budżetu jakim dysponujesz w danym miesiącu. Dlatego też zgodnie z analizami ekspertów finansowych Maj jest miesiącem, który wiążę się z wzmożoną ilością napływających do banków wniosków o zadłużenie finansowe. Instytucje wykorzystują to i chętniej wprowadzają promocyjne warunki, wszystko po to by zachęcić jeszcze więcej usługobiorców do podjęcia decyzji o zobowiązaniu.

Zwracaj uwagę na całkowity koszt kredytu

Aby zapłacić mniej za swoje zobowiązanie wystarczy, że poświęcisz trochę swojego wolnego czasu i przynajmniej postarasz się porównać kilka najciekawszych ofert. Korzystając z rankingu kredytów gotówkowych zdobędziesz informacje, które są zebrane przez specjalistów w jedno miejsce i dowiesz się ile wynoszą całkowite opłaty związane z zaciągnięciem pożyczki na dowolny cel. To najlepszy sposób na wybranie dla siebie najodpowiedniejszej usługi. Z łatwością dowiesz się ile miesięcznie wyniosą Cię opłaty i czy zadłużenie nie będzie dla Ciebie zbyt kosztowne.

Ranking zamieszczony na naszej stronie zapewnia wszystkie niezbędne wiadomości o zadłużeniach. Dowiesz się nie tylko ile wynosi oprocentowanie nominalne ale także prowizja i RRSO całego kredytu. To szczególnie ważne ponieważ banki bardzo często nie udostępniają takich informacji od razu i konieczna jest bezpośrednia prośba by pracownik banku wskazał ile wynosi rzeczywiście rzeczywista roczna stopa procentowa. To jedyny sposób by móc skutecznie wybrać najtańsze zadłużenie i zaoszczędzić gotówkę na niższych ratach.

TOP 3 oferty w Maju

Liderem rankingu pozostaje Wypożyczka Sprawdź w Eurobanku, którą polecamy w szczególności osobom zainteresowanym niewielkim zadłużeniem. W przypadku pozostałych Klientów tanim rozwiązaniem będzie Kredyt GotówkowySprawdź oferowany przez BGŻ BNP Paribas, pozbawiony jakichkolwiek ograniczeń. Trzecim zadłużeniem, które znajduje się na szczycie rankingu jest Mistrzowski Kredyt Sprawdź dostępny w ofercie Santander Consumer Banku. Jest to jednak propozycja droższa przede wszystkim ze względu na wysoką prowizję jaką pobiera bank.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!