× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Oprocentowanie kredytów - Maj 2016

Zaktualizowano: 29.11.2018 12:12
Opublikowano: 10.05.2016 06:18
Średnia ocena: 5,46/6 Głosów: 13

Maj to wyjątkowy miesiąc pod względem ilości wydatków jakich należy się spodziewać. Pożyczka może okazać się najlepszym rozwiązaniem, szczególnie jeżeli szukasz produktu który zapewni Ci dodatkowe pieniądze na całkowicie dowolny cel. Warto sprawdzić przynajmniej kilka najwyżej ocenianych zobowiązań, porównać je ze sobą i zastanowić, które z nich pozwoli na oszczędność Twoich pieniędzy podczas trwania umowy. Kredyt nie musi być kosztownym produktem, jednak nieodpowiednio dobrane zadłużenia może przysporzyć Ci więcej problemów niż korzyści. Pamiętaj, że przed podpisaniem umowy musisz poznać wszystkie opłaty jakie będą wiązać się z zadłużeniem. To jedyny sposób by uniknąć kredytu o zbyt wysokim oprocentowaniu lub opłatach dodatkowych.

Zapewniamy łatwy dostęp do informacji o kredytach i pożyczkach na dowolny cel. Nie musisz poświęcać wielu godzin na analizowanie produktów na podstawie samodzielnie zdobytych informacji. Większość banków nie zamieszcza wszystkich warunków dotyczących zobowiązania na stronie internetowej, to dodatkowo utrudnia poszukiwania najlepszej propozycji.

Skorzystaj z naszego porównania kredytów gotówkowych, sprawdź ich najnowsze oprocentowanie i wybierz ofertę, która spełni Twoje oczekiwania.

Maj - sezon na kredyt gotówkowy

Wydatki związane z długim majowym weekendem, kupno prezentu dla dziecka, które przystąpiło do komunii, początek sezonu ślubów. Poza bieżącymi wydatkami w maju należy spodziewać się również innych opłat. Nie zawsze jednak możliwe jest sfinansowanie wszystkich potrzeb z pomocą takiego budżetu jakim dysponujesz w danym miesiącu. Dlatego też zgodnie z analizami ekspertów finansowych Maj jest miesiącem, który wiążę się z wzmożoną ilością napływających do banków wniosków o zadłużenie finansowe. Instytucje wykorzystują to i chętniej wprowadzają promocyjne warunki, wszystko po to by zachęcić jeszcze więcej usługobiorców do podjęcia decyzji o zobowiązaniu.

Zwracaj uwagę na całkowity koszt kredytu

Aby zapłacić mniej za swoje zobowiązanie wystarczy, że poświęcisz trochę swojego wolnego czasu i przynajmniej postarasz się porównać kilka najciekawszych ofert. Korzystając z rankingu kredytów gotówkowych zdobędziesz informacje, które są zebrane przez specjalistów w jedno miejsce i dowiesz się ile wynoszą całkowite opłaty związane z zaciągnięciem pożyczki na dowolny cel. To najlepszy sposób na wybranie dla siebie najodpowiedniejszej usługi. Z łatwością dowiesz się ile miesięcznie wyniosą Cię opłaty i czy zadłużenie nie będzie dla Ciebie zbyt kosztowne.

Ranking zamieszczony na naszej stronie zapewnia wszystkie niezbędne wiadomości o zadłużeniach. Dowiesz się nie tylko ile wynosi oprocentowanie nominalne ale także prowizja i RRSO całego kredytu. To szczególnie ważne ponieważ banki bardzo często nie udostępniają takich informacji od razu i konieczna jest bezpośrednia prośba by pracownik banku wskazał ile wynosi rzeczywiście rzeczywista roczna stopa procentowa. To jedyny sposób by móc skutecznie wybrać najtańsze zadłużenie i zaoszczędzić gotówkę na niższych ratach.

TOP 3 oferty w Maju

Liderem rankingu pozostaje Wypożyczka Sprawdź w Eurobanku, którą polecamy w szczególności osobom zainteresowanym niewielkim zadłużeniem. W przypadku pozostałych Klientów tanim rozwiązaniem będzie Kredyt Gotówkowy Sprawdź oferowany przez BGŻ BNP Paribas, pozbawiony jakichkolwiek ograniczeń. Trzecim zadłużeniem, które znajduje się na szczycie rankingu jest Mistrzowski Kredyt Sprawdź dostępny w ofercie Santander Consumer Banku. Jest to jednak propozycja droższa przede wszystkim ze względu na wysoką prowizję jaką pobiera bank.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej