Pożyczka gotówkowa z najniższą ratą

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:17opublikowano: 2016-05-20 06:48

Jak w łatwy sposób sprawdzić, że konkretny produkt bankowy pozwala zaoszczędzić znaczną część pieniędzy? Nie musisz martwić się ukrytymi opłatami, wystarczy, że skorzystasz z narzędzi finansowych, które pozwolą Ci szybko porównać koszt zadłużenia mając na uwadze większość produktów finansowych na rynku. Ranking kredytów gotówkowych, a także kalkulator rat są niezwykle pomocne w przypadku gdy nie masz pewności jaką decyzję podjąć w sprawie pożyczki gotówkowej. Oferty dostępne w bankach są tak zróżnicowane, że często ciężko jest wybrać usługę z której ostatecznie skorzystasz. Proces związany z wyborem kredytu ma wpływ nie tylko na uzyskanie dodatkowych środków ale również na cały okres spłaty pożyczki, a co się z tym wiąże, przede wszystkim z dostępnym budżetem domowym. Warto więc poświęcić przynajmniej kilka minut i zadbać o to by miesięczne wydatki były jak najniższe.

Pożyczka gotówkowa z najniższą ratą

Kredyt bez odsetek - promocja wciąż obowiązuje

Jeżeli nie szukasz zobowiązania o wysokiej maksymalnej kwocie warto rozważyć możliwość obniżenia kosztów dzięki promocji, która wciąż dostępna jest w Eurobanku. Wypożyczka gwarantuje nie tylko brak opłat związanych z oprocentowaniem ale również bardzo szybką wypłatę pieniędzy na konto pożyczkobiorcy. Eurobank oferuje zdobycie pożyczki gotówkowej bez zbędnych formalności, a także nie wymaga korzystania z innych produktów dostępnych w instytucji. Jeżeli chcesz mieć pewność, że pieniądze otrzymasz nawet w ciągu jednego dnia, Eurobank gwarantuje, że to maksymalny czas w jakim wypłaca swoim Klientom pieniądze. Jeżeli bank nie wypełni swojego zobowiązania, w ramach rekompensaty wypłacane jest aż 500 złotych.

Z czego składa się rata Wypożyczki? Konsument poza spłatą kapitału musi także liczyć się z prowizją, która wynosi 10% w skali roku. Mimo opłaty jaką pobiera bank, brak oprocentowania nominalnego ma kluczowy wpływ na atrakcyjność Wypożyczki na tle innych zobowiązań na dowolny cel.

Pożyczka zyska szczególnie wśród osób, które potrzebują niewielkiego zadłużenia i są w stanie spłacić je w krótkim terminie. Atutem oferty jest także możliwość złożenia internetowego wniosku. Wypełnienie formularza nie wiąże się jednoznacznie z podpisaniem umowy. Każdy zainteresowany może jednak dzięki tej możliwości poznać dokładne warunki jakie bank przygotuje dla indywidualnego Klienta. Wniosek wysłany internetowo przyspiesza także wstępną decyzję banku, co owocuje w łatwiejszy dostęp do potrzebnych pieniędzy.

Zgodnie z najnowszymi danymi, które można sprawdzić m.in. dzięki kalkulatorowi kredytów, to właśnie Wypożyczka posiada najniższe raty jeżeli bierzemy pod uwagę zadłużenie do 15 000 złotych, którego spłata nie przekracza 60 miesięcy.

W parabankach drożej

Pożyczka gotówkowa kojarzy Ci się jednoznacznie z firmami pożyczkowymi? Jeżeli posiadasz zdolność kredytową zrezygnuj z korzystania z tych znacznie droższych usług. Parabanki w przeciwieństwie do tradycyjnych banków oferują wyłącznie drobne pożyczki, z bardzo krótkim terminem spłaty. Dużym minusem tych produktów jest wiele opłat dodatkowych. Podpisując umowę musisz pamiętać, że firma pożyczkowa przewiduje nie tylko oprocentowanie czy prowizję ale również szereg innych opłat, które mogą wynosić nawet kilkakrotnie więcej niż koszt jaki poniesiesz decydując się na kredyt gotówkowy w banku.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!