Czerwiec 2016 - Kredyt gotówkowy dla każdego

Zaktualizowano: 29.11.2018 12:19
Opublikowano: 02.06.2016 05:59
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 20

Myślisz już o zbliżających się wakacjach? Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Warto zaplanować ten czas wcześniej i zaoszczędzić wybierając najkorzystniejszą ofertę. Marzysz o wypoczynku ale w tym roku brakuje Ci na to pieniędzy? Nie odkładaj swoich pragnień i skorzystaj z okazji jaka może się więcej nie powtórzyć. Z powodu niskich stóp procentowych kredyty gotówkowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób borykających się z problemami finansowymi. Dodatkowe pieniądze możesz otrzymać nie tylko w krótkim czasie ale także nie narażając się na kosztowne opłaty, w przeciwieństwie do pożyczek udzielanych w parabankach. Sprawdź który bank udzieli Ci najkorzystniejszego zadłużenia.

Polecamy

Szukasz kredytu i trudno Ci wybrać jedną ofertę z pośród dostępnych zadłużeń? Ilość pożyczek na dowolny cel może sprawić, że ciężko będzie jednoznacznie wskazać najlepszą opcję. Dlatego też warto zaufać w tej sprawie rzetelnemu porównaniu przeprowadzonemu na podstawie całkowitych kosztów zobowiązań, a także pozostałych warunków umowy kredytowej. Ranking kredytów to doskonałe narzędzie finansowe, szczególnie jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki wśród usług bankowych.

Obecnie polecamy Kredyt Gotówkowy, który znajduje się w ofercie BGŻ BNP Paribas Banku. W przeciwieństwie do Wypożyczki, osoby starające się o kredyt w BGŻ BNP mogą cieszyć się ogromną swobodą warunków. Maksymalna kwota zobowiązania to nawet 150 000,00 złotych, natomiast okres na jaki można rozłożyć spłatę to 84 miesiące, przy czym bank zapewnia równe raty, przez cały okres umowy.

Sprawdź

Najważniejsze są jednak koszta, które w przypadku tej oferty są ogromną zaletą i z pewnością zainteresują wszystkich niezdecydowanych. Oprocentowanie nominalne wynosi zaledwie 5,49% a prowizja jaką pobiera bank stanowi 1,50% kredytu gotówkowego.

Pieniądze na dowolny cel - bez ukrytych kosztów

Kredyt gotówkowy pozwala na łatwe podreperowanie budżetu. Klient ubiegający się o takie zobowiązanie nie jest zobligowany do zabezpieczenia takiego zadłużenia, a pieniądze można wykorzystać zgodnie ze swoimi preferencjami, bez określania konkretnego celu jak w przypadku kredytu samochodowego czy hipotecznego. Kredyt gotówkowy udzielany w banku często porównywany jest do pożyczki udzielanej w parabankach. Należy jednak zaznaczyć ogromne różnice, które powodują, że to produkty skierowane do zupełnie różnych konsumentów.

Kredyt w banku, zawsze związany jest z sprawdzeniem zdolności kredytowej, a także historii kredytowej. Bank nie udzieli zadłużenia, jeżeli Klient nie ma możliwości do tego by takie zadłużenie spłacić. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają tak dokładnie swoich Klientów, dzięki czemu są w stanie wypłacić gotówkę nawet w ciągu kilku minut. Oznacza to jednak liczne ograniczenia, m.in. niższą maksymalną kwotę zobowiązania oraz krótki termin spłaty. Pożyczka pozabankowa to także znacznie wyższe opłaty, poza oprocentowaniem zadłużony musi liczyć się z szeregiem dodatkowych opłat. Kredyt dostępny w tradycyjnym banku ma znacznie prostsze warunki umowy, a Klient nie jest narażony na ukryte opłaty.

Jeżeli chcesz maksymalnie obniżyć koszt związany z zobowiązaniem i przy okazji mieć pewność, że umowa będzie dostosowana elastycznie do Twoich potrzeb, zdecyduj się na zaciągnięcie kredytu lub pożyczki w banku.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj