Czerwiec 2016 - Kredyt gotówkowy dla każdego

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:19opublikowano: 2016-06-02 05:59

Myślisz już o zbliżających się wakacjach? Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę. Warto zaplanować ten czas wcześniej i zaoszczędzić wybierając najkorzystniejszą ofertę. Marzysz o wypoczynku ale w tym roku brakuje Ci na to pieniędzy? Nie odkładaj swoich pragnień i skorzystaj z okazji jaka może się więcej nie powtórzyć. Z powodu niskich stóp procentowych kredyty gotówkowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób borykających się z problemami finansowymi. Dodatkowe pieniądze możesz otrzymać nie tylko w krótkim czasie ale także nie narażając się na kosztowne opłaty, w przeciwieństwie do pożyczek udzielanych w parabankach. Sprawdź który bank udzieli Ci najkorzystniejszego zadłużenia.

Czerwiec 2016 - Kredyt gotówkowy dla każdego

Polecamy

Szukasz kredytu i trudno Ci wybrać jedną ofertę z pośród dostępnych zadłużeń? Ilość pożyczek na dowolny cel może sprawić, że ciężko będzie jednoznacznie wskazać najlepszą opcję. Dlatego też warto zaufać w tej sprawie rzetelnemu porównaniu przeprowadzonemu na podstawie całkowitych kosztów zobowiązań, a także pozostałych warunków umowy kredytowej. Ranking kredytów to doskonałe narzędzie finansowe, szczególnie jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki wśród usług bankowych.

Obecnie polecamy Kredyt Gotówkowy, który znajduje się w ofercie BGŻ BNP Paribas Banku. W przeciwieństwie do Wypożyczki, osoby starające się o kredyt w BGŻ BNP mogą cieszyć się ogromną swobodą warunków. Maksymalna kwota zobowiązania to nawet 150 000,00 złotych, natomiast okres na jaki można rozłożyć spłatę to 84 miesiące, przy czym bank zapewnia równe raty, przez cały okres umowy.

Sprawdź

Najważniejsze są jednak koszta, które w przypadku tej oferty są ogromną zaletą i z pewnością zainteresują wszystkich niezdecydowanych. Oprocentowanie nominalne wynosi zaledwie 5,49% a prowizja jaką pobiera bank stanowi 1,50% kredytu gotówkowego.

Pieniądze na dowolny cel - bez ukrytych kosztów

Kredyt gotówkowy pozwala na łatwe podreperowanie budżetu. Klient ubiegający się o takie zobowiązanie nie jest zobligowany do zabezpieczenia takiego zadłużenia, a pieniądze można wykorzystać zgodnie ze swoimi preferencjami, bez określania konkretnego celu jak w przypadku kredytu samochodowego czy hipotecznego. Kredyt gotówkowy udzielany w banku często porównywany jest do pożyczki udzielanej w parabankach. Należy jednak zaznaczyć ogromne różnice, które powodują, że to produkty skierowane do zupełnie różnych konsumentów.

Kredyt w banku, zawsze związany jest z sprawdzeniem zdolności kredytowej, a także historii kredytowej. Bank nie udzieli zadłużenia, jeżeli Klient nie ma możliwości do tego by takie zadłużenie spłacić. Firmy pożyczkowe nie sprawdzają tak dokładnie swoich Klientów, dzięki czemu są w stanie wypłacić gotówkę nawet w ciągu kilku minut. Oznacza to jednak liczne ograniczenia, m.in. niższą maksymalną kwotę zobowiązania oraz krótki termin spłaty. Pożyczka pozabankowa to także znacznie wyższe opłaty, poza oprocentowaniem zadłużony musi liczyć się z szeregiem dodatkowych opłat. Kredyt dostępny w tradycyjnym banku ma znacznie prostsze warunki umowy, a Klient nie jest narażony na ukryte opłaty.

Jeżeli chcesz maksymalnie obniżyć koszt związany z zobowiązaniem i przy okazji mieć pewność, że umowa będzie dostosowana elastycznie do Twoich potrzeb, zdecyduj się na zaciągnięcie kredytu lub pożyczki w banku.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!