Kredyt gotówkowy na małą kwotę

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:20opublikowano: 2016-06-13 08:19

Brakuje Ci kilku tysięcy złotych i rozważasz podpisanie umowy z firmą pożyczkową lub zaciągnięcie kredytu w banku. Nie wszystkie oferty okazują się atrakcyjne gdy szukasz zadłużenia o niskiej wartości. Szukając produktu finansowego staraj się dostosować usługę do swoich wymagań. Zależnie od wielu czynników warunki kredytu będą dla Ciebie atrakcyjniejsze lub wręcz przeciwnie okażą się kłopotliwe w trakcie spłaty. Warto poświęcić czas na weryfikację różnych produktów i wybór najkorzystniejszego zadłużenia. Określ swoje potrzeby i z naszą pomocą znajdź ofertę idealną. Może się okazać, że zaoszczędzisz znaczną sumę pieniędzy, co dobrze wpłynie na Twój domowy budżet.

Kredyt gotówkowy na małą kwotę

Pożyczka na wakacje

Chcesz z pomocą zadłużenia sfinansować swój wyjazd na urlop? W tym celu nie potrzebujesz dużej pożyczki i możesz wnioskować o drobne zobowiązanie, które spłacisz w krótszym terminie. To najlepsza okazja by skorzystać z promocji, które w tym okresie pojawiają się wśród ofert kredytów gotówkowych. Wpisuje się do tego promocyjna usługa Eurobanku - Wypożyczka, która znana jest na rynku już od kilku miesięcy. Zadłużenie może konkurować z łatwo dostępnymi chwilówkami. Bank zapewnia wypłatę pieniędzy w ciągu jednego dnia od podpisania umowy, a cały proces jest wyjątkowo uproszczony. Maksymalna wartość Wypożyczki to 15 000,00 złotych, natomiast okres na jaki można rozłożyć spłatę wynosi 60 miesięcy. Najlepsze warunki czekają jednak na osoby, które zdecydują się na wybór umowy nie przekraczającej 12 miesięcy. Zobowiązanie poza brakiem oprocentowania nominalnego zachęca wtedy zaledwie 10% prowizją za udzielenie pożyczki. Usługobiorca nie jest zobowiązany do skorzystania z innych usług Eurobanku, co także chroni przed dodatkowymi kosztami.

Sprawdź

W rankingu kredytów gotówkowych oferta zajmuje najwyższe miejsce, należy jednak pamiętać, że to usługa skierowana do konkretnej grupy pożyczkobiorców i nie będzie popularnym produktem wśród osób, które oczekują długiego okresu spłaty w celu zmniejszenia miesięcznych rat.

Dostosuj kredyt do swoich potrzeb

Wydaje Ci się, że zaciągnięcie kredytu to świetna okazja nie tylko do uregulowania zaplanowanych celów ale także zdobycia dodatkowych pieniędzy na późniejsze wydatki? Jeżeli potrzebujesz konkretnej sumy pieniędzy, staraj się nie wnioskować o wyższe zobowiązanie. Statystycznie większość osób, które decydują się na wyższy kredyt wydaje dodatkowe środki bez żadnych planów. Trzeba jednak liczyć się z wyższym kosztem pożyczki i prawdopodobnie dłuższą spłatą. Łatwo zapomnieć, że nawet niewielka kwota spłacana miesięcznie może okazać się dużą sumą, jaką można odłożyć w ciągu miesięcy.

Warto zastanowić się na co dokładnie przeznaczone zostaną pieniądze i jaka ich ilość pozwoli pokryć zaplanowane wydatki. Ułatwi to zarówno zarządzanie finansami jak i spłatę pożyczki.

Sprawdź oferty w rankingu lub porównaj wybrane oferty w kalkulatorze kredytów. Zaledwie w ciągu kilku minut uda Ci się wybrać najodpowiedniejszy i najtańszy produkt finansowy, a wszystko to całkowicie za darmo.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!