Poznaj najciekawszą ofertę kredytu na dowolny cel

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:22opublikowano: 2016-06-27 08:10

Banki prześcigają się w coraz to atrakcyjniejszych ofertach kredytów na dowolny cel. To najczęściej wybierane produkty dostępne w bankach. Dlatego też instytucje starają się wprowadzać liczne promocje, które pozwalają na ściągnięcie nowych usługobiorców. Mimo ogromnej konkurencji, wśród najlepszych ofert wciąż wyróżnić można standardowe propozycje banków, które od wielu miesięcy charakteryzują się najlepszymi warunkami.

Poznaj najciekawszą ofertę kredytu na dowolny cel

Zanim jednak zaczniesz wybierać usługi, które wydają się dla Ciebie najatrakcyjniejsze, dokładnie poznaj swoje możliwości finansowe i określ wysokość kredytu jakiego potrzebujesz. Czas który poświęcisz na dostosowanie pożyczki gotówkowej, może okazać się bezcenny pod kątem dużo trafniejszego wyboru i spłaty niższych odsetek.

W tym artykule przybliżymy Ci ofertę banku, która już od dłuższego czasu nie znika z czołówki rankingu kredytów gotówkowych. Warto zatem poznać jej aktualne warunki i mieć na uwadze decydując się na zaciągnięcie zadłużenia.

Uniwersalny Kredyt gotówkowy

Ograniczenia związane z wysokością kredytu, a może krótszy okres spłaty ze względu na promocję, która wydaje się być ciekawa? Dodatkowo nieprzewidziane dodatkowe koszta w postaci ubezpieczenia i konieczności założenia rachunku osobistego generującego miesięczne opłaty? Często właśnie w ten sposób wyglądają oferty kredytów o teoretycznie niższym oprocentowaniu gwarantowanym dzięki tymczasowej ofercie.

Dobrze poznając usługi dostępne na rynku szybko jednak zauważysz, że masz możliwość skorzystać z bardzo elastycznej oferty, która sprawdzi się w przypadku osób o całkowicie różnych potrzebach, a nawet znacznie różniącej się zdolności kredytowej.

Na co dokładnie możesz liczyć wybierając Kredyt gotówkowy w BGŻ BNP Paribas?

  • Niskie oprocentowanie nominalne - od 5,49% w skali roku

  • Prowizja za udzielenie kredytu – od 1,50%

  • Brak opłaty przygotowawczej

  • Bez konieczności zakładania konta

  • Możliwość ubezpieczenia zadłużenia, nie jest to jednak wymagane by uzyskać zgodę kredytową

  • Maksymalna kwota kredytu wynosi 150 000,00 złotych (najwyższa wartość zadłużenia indywidualnego Klienta określana jest na podstawie wysokości jego zdolności kredytowej)

  • Okres kredytowania to maksymalnie 84 miesiące

  • Raty kredytu równe są przez cały okres umowy

  • Spłata zadłużenia przed wyznaczonym terminem nie jest związana z dodatkowymi opłatami

Sprawdź

Kredyt online

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na wizyty w banku możesz skorzystać z oferty dostępnej całkowicie internetowo. Do takich usług należy m.in. iGotówka, dostępna także w BGŻ BNP Paribas. Sprawdź

Ubiegając się o pożyczkę nie przekraczającą kwoty 10 000,00 złotych, wszystkie formalności wypełnisz online. To doskonałe rozwiązanie jeżeli chcesz uzyskać pieniądze w bardzo krótkim czasie. Musisz jednak pamiętać, że za taki produkt zapłacisz więcej. Nominalne oprocentowanie wynosi 6,00%, a prowizja zadłużenia stanowi 8,00%. Podobnie jak w przypadku standardowego Kredytu Gotówkowego bank nie pobiera opłaty przygotowawczej.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!