× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt gotówkowy dla młodych małżeństw - co możecie zyskać wnioskując o zobowiązanie?

Zaktualizowano: 16.11.2020 13:57
Opublikowano: 09.04.2020 14:49
Średnia ocena: 5,53/6 Głosów: 13

Warto rozważyć złożenie wspólnego wniosku o kredyt ze względu na możliwość zwiększenia zdolności kredytowej.Współkredytobiorca będzie dla banku dodatkowym zabezpieczeniem, szczególnie w przypadku małżeństw, w których obie strony są aktywne zawodowo.

Bez względu na to, w jakim celu szukasz dostępu do dodatkowych pieniędzy, kredyt gotówkowy może zapewnić je nawet w ciągu jednego dnia. Choć oferta finansowa w banku często kojarzy się z wieloma formalnościami, jak w przypadku kredytu hipotecznego, pożyczki gotówkowe są w stanie szybko i skutecznie pomóc ci uzyskać gotówkę bez zbędnych dokumentów i czasu zmarnowanego na wizyty w placówce banku.

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego, wnioskując o usługę wraz z współmałżonkiem? Nie wiesz, co kryje się za umową, która dotyczy współkredytobiorców? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na pytania, które mogą cię powstrzymywać przed złożeniem wniosku. Przekonaj się, czy kredyt gotówkowy spełni wasze oczekiwania i pozwoli wam zrealizować wspólne cele.

Kredyt gotówkowy - najpopularniejsza oferta finansowa

Kredyt gotówkowy jest ofertą, która już od dłuższego czasu cieszy się zdecydowanie największym powodzeniem wśród wszystkich klientów banków. Co sprawia, że konsumenci tak chętnie sięgają właśnie po to zobowiązanie, mając do wyboru także szereg innych zadłużeń? Okazuje się, że coraz więcej kredytobiorców zwraca dużą uwagę do tego, w jak krótkim czasie zostanie rozpatrzony wniosek o kredyt, co jednocześnie będzie miało realny wpływ na dostęp do dodatkowych środków, wypłaconych w ramach zadłużenia. Kredyt gotówkowy nie ma sobie równych pod względem łatwości, z jaką klient banku otrzyma pieniądze. Po wysłaniu wniosku o kredyt wystarczy czekać na kontakt ze strony banku, co często trwa tylko kilkanaście minut. Podczas takiej rozmowy dowiesz się, jakie są warunki umowy, a konsultant banku sprawdzi także twoją zdolność kredytową i przeanalizuje twoją historię kredytową. Dla wielu klientów zawarcie umowy będzie możliwe online lub z pomocą dostarczenia umowy przez kuriera.

Coraz więcej kredytów gotówkowych dostępnych jest elektronicznie, co oznacza, że zawarcie umowy nie wymaga pojawienia się w banku. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i bezpiecznie zdobyć dodatkowe środki, szczególnie w czasie pandemii koronawirusa.

Śledź na bieżąco najnowsze informacje ws. spłat kredytów w związku z Koronawirusem
Polub nasz profil na Facebooku

Kredyt dla małżeństwa lub pary

Promocja
Polecamy
1
9,36%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
497,51 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 6/6
7147 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 12
2
9,40%
RRSO
6,00%
Oprocentowanie
497,88 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 4/6
3039 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 4
3
10,07%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
480,78 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 0/6
56 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0
4
12,38%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
524,01 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
3678 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 13
5
14,02%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
538,48 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 6/6
32231 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 95

Młode małżeństwa traktowane są tak samo, jak pary wieloletnie. Banki nie posiadają w swojej ofercie usług dedykowanych tej grupie klientów. Warto jednak rozważyć złożenie wspólnego wniosku o kredyt ze względu na możliwość zwiększenia swojej zdolności kredytowej.

Współkredytobiorca będzie dla banku dodatkowym zabezpieczeniem, szczególnie w przypadku małżeństw lub par, w których obie strony są aktywne zawodowo. Rozłożenie kosztów pozwala na korzystniejszą analizę pod względem ryzyka kredytowego. Małżeństwo lub para współkredytobiorców stanowi dużo mniejsze zagrożenie, co prowadzi do tego, że bank może być skłonny udzielić takie zobowiązanie bez żadnych problemów.

Pamiętaj, że decydując się na kredyt gotówkowy z współkredytobiorcą musisz liczyć się z tym, że trudno będzie otrzymać takie zadłużenie online, co jest dużym minusem oferty. Bank będzie oczekiwać wizyty w banku obu stron zawierających umowę finansową, a także dwóch podpisów na wszystkich dokumentach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by pierwszy wniosek o kredyt wypełnić online, np. z pomocą naszej strony.

Mimo tego, że żyjesz w związku małżeńskim, chcesz zaciągnąć kredyt wyłącznie na siebie? To możliwe należy jednak pamiętać, że zadłużenie powyżej wyznaczonej przez bank kwoty, będzie wymagało dostarczenia do placówki zgody twojej drugiej połowy, przynajmniej pod warunkiem wspólnoty majątkowej. W innej sytuacji znajdują się klienci posiadający rozdzielność majątkową, którzy samodzielnie odpowiadają za wszystkie swoje decyzje finansowe.

Kredyt dla singla

Czy singiel ubiegający się o kredyt otrzyma gorsze warunki zadłużenia? Jak możesz się przekonać a przykładzie kredytu hipotecznego dla singla, nie. Osoba samodzielnie składająca wniosek o zobowiązanie nie musi obawiać się gorszych warunków, czy wyższego oprocentowania. W przypadku kredytu, o który wnioskuje jedna osoba, należy jednak wykazać się stałym źródłem dochodu i zapewnić bank, że klient posiada możliwość finansową, by spłacić zobowiązanie bez pomocy współkredytobiorcy.

Często wnioskowanie o kredyt przez singla może być korzystniejsze. Warto pamiętać, że na zdolność kredytową wpływ mają nie tylko wpływy na rachunek, ale także wydatki. Singiel z pewnością będzie mógł wykazać niższe opłaty, a także korzystniejszą sytuację materialną, niż małżeństwo, które opiera się finansowo wyłącznie na wypłacie jednej osoby.

Atutem oferty dla singla będzie także możliwość skorzystania z kredytu całkowicie online, z poziomu bankowości elektronicznej.

Zdolność kredytowa - co warto o niej wiedzieć i jak ją obliczyć?

Zdolność kredytowa jest kluczowa dla banku, w trakcie weryfikacji klienta, ubiegającego się o dowolne zobowiązanie. Dzięki niej możliwe jest realne określenie, czy klient banku będzie w stanie spłacić kredyt, nie tylko spłacając część kapitałową, ale także odsetki oraz wszystkie opłaty pozaodsetkowe. Klient, który po analizie nie otrzyma zadowalającego wyniku zdolności kredytowej, nie może liczyć na pozytywną decyzję banku w sprawie zobowiązania.

Jak łatwo samodzielnie obliczyć zdolność kredytową? Z naszą pomocą obliczysz ją bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora zdolności kredytowej, który dostępny jest na naszej stronie.

Jak obliczyć zdolność będą małżeństwem lub prowadząc gospodarstwo domowe z najbliższą osobą? Wypełniając pola związane z dochodami, zsumuj wasze miesięczne przychody, podając kwotę, która zasila wasze wspólne, lub osobne konta bankowe regularnie. Musisz także określić wspólne wydatki, w tym koszt wynajmu mieszkania, czynsz, opłaty wszystkich rachunków, kupno jedzenia, czy nawet rozrywkę. Kalkulator wymaga także określenia kwoty kredytu oraz przewidywanego terminu spłaty. Podając kilka niezbędnych informacji, otrzymasz obliczenie, dzięi któremu, przekonasz się, czy składając wniosek o kredyt jako małżeństwo lub para, możecie liczyć na zadłużenie finansowe.

Przeanalizujcie swoją historię kredytową

Zdolność kredytowa nie jest jedynym warunkiem, jaki musi zostać spełniony, by klienci mogli liczyć na pozytywną decyzję banku. Równie istotna jest historia kredytowa, która weryfikowana jest przede wszystkim dzięki dokładnym raportom finansowym wykonywanym przez Biuro Informacji Kredytowej. Masz pewność, że twój BIK zawiera negatywne wpisy na temat zaległości związanych z innym zadłużeniem? W takiej sytuacji bank może bez trudu odrzucić twój wniosek o zobowiązanie. Warto wcześniej zastanowić się nad swoją historią kredytową, a nawet skorzystać z bezpłatnego dostępu do raportu BIK. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że złożenie wniosku o kredyt nie spotka się z odmową ze względu na przeszłość finansową, która nie była dla ciebie zbyt korzystna.

Co w przypadku, gdy nie możesz liczyć na zgodę kredytową w banku? Jedynym rozwiązaniem w takiej sytuacji, jest znalezienie pożyczki bez BIK i weryfikacji w bazach dłużników. Na naszej stronie znajdziesz aktualny ranking chwilówek i być może dzięki temu uda ci się zdobyć dodatkowe pieniądze, których tak bardzo potrzebujesz.

Promocja
1
0,00%
RRSO
1.000,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 6/6
378 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 2
Promocja
2
0,00%
RRSO
1.000,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 6/6
535 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 1
3
517,31%
RRSO
1.343,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 6/6
1296 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 2
4
514,00%
RRSO
1.160,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 6/6
904 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 2
5
514,00%
RRSO
1.160,00 PLN
Do spłaty
Ocena: 0/6
988 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy nie marnując czasu?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy nie marnując na to wielu godzin, podczas przeszukiwania stron wszystkich banków, które działają aktualnie na polskim rynku? Rozwiązanie jest banalnie proste! Skorzystaj z naszej pomocy w postaci rankingu kredytów gotówkowych oraz kalkulatora kredytowego. Na naszej stronie znajdziesz nie tylko liczne porady finansowe i artykuły poświęcone problemom, które dotykają wszystkich klientów banków i firm pożyczkowych. Zapewniamy ci dostęp do porównania usług finansowych, dzięki któremu w zaledwie kilka minut, bez wychodzenia z domu, wybierzesz idealną ofertę kredytową i złożysz elektroniczny wniosek o zobowiązanie. Tylko kilka minut dzieli cię od wybrania najlepszej oferty, a my zapewnimy, że wybór będzie adekwatny do twoich potrzeb. Wystarczy, że wypełnisz pola związane z kwotą zadłużenia oraz terminem spłaty, a ranking szybko ukaże ci wynik najlepszych zadłużeń. Co powinno zwrócić twoją uwagę? Wszystkie oferty będą posiadać informację o RRSO kredytu, dzięki czemu twój wybór nie tylko będzie łatwy, ale dodatkowo pozwoli ci zaoszczędzić pieniądze w trakcie spłaty zobowiązania.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty
Kredyty samochodowe 03.12.2020

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty

Chcesz kupić samochód na raty i mieć pewność, że oferta będzie dla ciebie korzystna? Przekonaj się, jakie masz możliwości, a także co zrobić zależnie od tego, czy wybierasz kupno samochodu z salonu, czy chcesz kupić auto używane. 

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej