Październik 2016 - sprawdź ranking pożyczek

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:34opublikowano: 2016-10-14 08:48

Szybka gotówka bez zbędnych formalności? Przeglądając oferty banków możesz zaskoczyć się jak wiele instytucji decyduje się na uproszczone warunki udzielenia zadłużenia na dowolny cel. Dzięki temu, z roku na rok przybywa Klientów chętnych do skorzystania z tego rodzaju usług. W jaki sposób jednak wybrać najlepszy kredyt? To wcale nie musi być proste jeżeli pod uwagę weźmiesz ogromną konkurencję. Dodatkowo ilość produktów spełniających warunki, może zniechęcić do poznawania dokładnych informacji dotyczących umowy. Nie musisz jednak decydować się na kredyt, który oferowany jest w banku, w którym korzystasz z rachunku osobistego. Pamiętaj, że Twoja decyzja powinna być przemyślana i stanowić wybór który pozwoli zaoszczędzić pieniądze podczas spłaty kredytu. Skorzystaj z narzędzi finansowych, które pomogą Ci uporządkować wiedzę o zadłużeniach i porównać wysokość kosztów, nawet kilkunastu produktów, w ciągu kilku minut.

Październik 2016 - sprawdź ranking pożyczek

Jak poprawnie odczytać ranking kredytów

Ranking kredytów gotówkowych wyróżnia się tym, że łączy w sobie wszystkie istotne informacje o zobowiązaniach, które dostępne są na rynku. Analizując porównanie dowiesz się nie tylko, który bank gwarantuje najniższe oprocentowanie, ale również o jaką kwotę możesz się ubiegać, czy na jak długi okres możliwe będzie rozłożenie spłaty. Sprawdzisz także, która z pożyczek ma najniższy całkowity koszt kredytu, pomoże Ci w tym poznanie rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. RRSO daje Ci możliwość zapoznania się zarówno z oprocentowaniem nominalnym jak pozostałymi kosztami, dotyczącymi zadłużenia. Pamiętaj, że każda opłata będzie miała wpływ na wysokość raty jaką zapłacisz w ostatecznym rozrachunku z bankiem. Im niższa wartość RRSO tym mniejsze kwoty jakie miesięcznie będą ściągane z Twojego konta, a przede wszystkim to mniejsza całkowita wartość kredytu.

Wypożyczka - Eurobank nadal liderem rankingu

Pożyczka na dowolny cel, do 15 000,00 złotych, bez oprocentowania nominalnego, nadal zajmuje pierwsze miejsce w rankingu kredytów gotówkowych. Atutem oferty poza minimalnymi kosztami jest także dostępność produktu i łatwość z jaką bank wydaje decyzję kredytową.

RRSO Wypożyczki stanowi zaledwie 5,34% wartości całego zadłużenia. Trzeba jednak pamiętać, że najkorzystniejsze warunki zobowiązania zarezerwowane są dla osób, które planują spłacić zobowiązanie maksymalnie w ciągu 12 miesięcy. Bank pobierze wtedy wyłącznie 10,00% prowizję, natomiast wraz z wydłużaniem okresu spłaty prowizja będzie rosła. Najdłuższy okres na jaki można przewidzieć spłatę zobowiązania do 60 miesięcy. Raty są równe przez cały okres kredytowania, a bank nie oczekuje od pożyczkobiorcy korzystania z pozostałych usług Eurobanku.

Ogromną zaletą Wypożyczki jest minimum formalności, dzięki czemu zainteresowany Klient może otrzymać pieniądze nawet w ciągu jednego dnia. Bank nie wymaga ubezpieczenia zadłużenia, a decyzja kredytowa wydawana jest nawet kilkanaście minut po złożeniu wniosku. Warto zwrócić uwagę na to, że po 12 miesiącach regularnej spłaty Eurobank umożliwia skorzystanie z wakacji kredytowych.

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!