Co musisz wiedzieć by zaciągnąć najkorzystniejszy kredyt?

Zaktualizowano: 29.11.2018 12:52
Opublikowano: 28.10.2016 11:47
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 13

Pieniądze na dodatkowe wydatki możesz zdobyć nawet w ciągu jednego dnia. Musisz jednak zdawać sobie sprawę, że wybór kredytu bez wcześniejszego przygotowania może spowodować, że Twoja miesięczna rata będzie znacznie wyższa. Skorzystaj z bezpłatnych porad dostępnych na naszej stronie, a także narzędzi, które pomogą Ci bez wysiłku podjąć decyzję o najtańszym kredycie. Ranking kredytów który publikujemy posiada najnowsze informacje o aktualnych promocjach, a przy okazji możesz porównać nawet kilkanaście zadłużeń pod względem całkowitego kosztu ponieważ w rankingu uwzględnione jest RRSO zobowiązań.

Pamiętaj, że decyzja o kredycie powinna być przemyślana, gdyż będzie miała wpływ na życie Twoje oraz Twoich bliskich nawet przez kilka lat. Warto więc zadbać o jak najniższą ratę i cieszyć się pomocą finansową gdy faktycznie jej potrzebujesz.

Bank czy parabank?

Jeżeli posiadasz zdolność kredytową zdecydowanie korzystniejszy będzie dla Ciebie kredyt oferowany w banku. Mimo tego, że firmy pożyczkowe są bardzo popularne, warto rozważyć czy wypłata pieniędzy w ciągu kilkunastu minut jest warta tego by płacić za zobowiązanie nawet dwa razy więcej niż w przypadku standardowych kredytów gotówkowych. Parabanki nie tylko oczekują wyższych opłat ale także ograniczają kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty. W wielu przypadkach raty należy spłacać w systemie tygodniowym, a nie miesięcznym co może być bardzo uciążliwe w przypadku gdy wcześniej Klient nie zdawał sobie z tego sprawy. Warunki umowy pożyczki pozabankowej często nie są dokładnie omówione przed jej podpisaniem. To łatwy sposób by wpaść w pętlę pożyczek, które są trudne w spłacie.

Kredyt gotówkowy pozwala na dostosowanie oferty względem możliwości kredytobiorcy. Twoje zadłużenie może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, a okres kredytowania trwać nawet kilka lat, przy rozłożeniu spłaty na miesięczne raty. Podpisując umowę masz szansę zapoznać się z wszystkimi jej warunkami, a w przypadku niejasności masz prawo poprosić o dokładne wyjaśnienia doradcę, który pracuje w banku i przedstawia Ci konkretna ofertę.

Dostępność ofert online

Bankowość internetowa zrewolucjonizowała rynek finansowy. Coraz więcej ludzi chce wykorzystywać możliwości jakie oferują banki online. Dzięki temu już nie tylko kontrolujemy konto bankowe, czy zakładamy lokatę poprzez dostęp do bankowości internetowej ale także składamy wnioski o kredyty czy zawieramy umowy o pożyczki.

Oszczędność czasu, a często także pieniędzy przemawia za tym, by przychylniej patrzeć na internetowe wnioski. Wystarczy kilka minut by uzupełnić rubryczki w formularzu i skontaktować się by w niezobowiązującej rozmowie dowiedzieć się jaka ofertę może przygotować dla Ciebie bank. Jeżeli nie masz pewności jaką ofertę kredytową wybrać, to prawdopodobnie najłatwiejszy sposób aby znaleźć usługę o najniższym koszcie. Twoje dane osobowe zostaną przekazane wyłącznie do banków, w których chcesz sprawdzić oferty, a doradcy skontaktują się z Tobą w jak najkrótszym czasie. Poświęcając zaledwie kilka minut zdobędziesz informacje które trudno zdobyć śledzić wyłącznie strony internetowe banków, czy samodzielnie udając się do placówek instytucji.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj