Porównanie najlepszych kredytów gotówkowych do 20 000,00 złotych

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:58opublikowano: 2017-01-30 13:54

Największy odsetek zaciąganych kredytów dotyczy kwot nie przekraczających kilkudziesięciu tysięcy złotych. Polacy najczęściej finansują dzięki kredytom gotówkowym zakup samochodu, remont mieszkania, kupno sprzętu lub mebli czy nagłą naprawę. Dodatkowa gotówka najczęściej potrzebna jest w najmniej spodziewanym momencie. Najłatwiejszym sposobem na podreperowanie budżetu jest zaciągnięcie zobowiązania w banku. Postaraj się by wybrać zadłużenie o jak najniższych kosztach i ciesz się łatwym rozwiązaniem swojego problemu. Aby nie tracić czasu na samodzielne przeglądanie ofert, koniecznie sprawdź ranking kredytów opublikowany na naszej stronie. Łatwo przekonasz się, że kredyt nie musi wiązać się z uciążliwymi wydatkami oraz szeregiem formalności, którym trudno sprostać. Z roku na rok coraz łatwiej o pozytywną decyzję kredytową, a część banków udziela pomocy finansowej nawet bez zaświadczeń o dochodach.

Porównanie najlepszych kredytów gotówkowych do 20 000,00 złotych

Zalety kredytu gotówkowego

Problemy finansowe mogą prowadzić do licznych kłopotów powiązanych z sytuacją materialną. Dlatego często jedynym wyjściem jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Łatwy dostęp do pieniędzy i krótki czas w jakim można spodziewać się decyzji kredytowej, przemawia za tym by zdecydować się na usługi banku. Warto pamiętać, że kredyty gotówkowe znacznie różnią się od ofert proponowanych przez firmy pożyczkowe. Produkty banków nie tylko gwarantują bezpieczeństwo, umowę bez haczyków ale również niższe koszta i łatwiejszą spłatę. Parabanki bardzo często stosują umowy w których konieczna jest spłata w tygodniowych ratach, a wszystkie opłaty dodatkowe znacznie podnoszą wartość pożyczki.

Najlepszy kredyt o wartości 20 000,00 złotych

Mając na uwadze oczekiwania Klientów postanowiliśmy przeprowadzić analizę pożyczek pod względem kosztów oraz warunków otrzymania kredytu o wartości 20 000,00 złotych. To kwota, która najczęściej pojawia się na wnioskach wysyłanych przez Polaków.

Atrakcyjność zadłużeń zależy nie tylko od dostępności usługi ale przede wszystkim całkowitego kosztu jaki poniesie usługobiorca. Warto więc zwracać uwagę na szczegóły, które pozornie nic nie zmieniają, a mimo to maja ogromny wpływ na wysokość raty.

Poniżej przedstawiamy opisy trzech najkorzystniejszych kredytów gotówkowych:

BGŻ BNP Paribas - Kredyt Gotówkowy

W przypadku kredytu o wysokości 20 000,00 złotych, rozłożonego na 60 równych rat, opłata miesięczna wynosi zaledwie 399,94 zł. Dodatkowo kredytobiorca ma możliwość wydłużyć spłatę, nawet do 84 miesięcy. Kredytobiorca może także zdecydować się na uregulowanie zobowiązania przed wyznaczonym terminem, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Oprocentowanie nominalne Kredytu gotówkowego wynosi tylko 4,99%, natomiast RRSO całego zadłużenia to 7,67%.

ING Bank Śląski - Pożyczka Standardowa

Pożyczka w ING Banku Śląskim jest doskonałym rozwiązaniem jeżeli zależy Ci na czasie. Bank gwarantuje wypłatę środków nawet tego samego dnia. Oprocentowanie nominalne wynosi 7,79%, a rzeczywista roczna stopa oprocentowania to tylko 8,52%. Chcąc skorzystać z możliwie najdłuższego okresu spłaty, możliwe jest rozłożenie rat na 96 miesięcy. W przypadku zadłużenia na 20 000,00 zł i umowy zawartej na 60 miesięcy, kredytobiorca spłacać będzie miesięcznie 407,52 zł.

mBank - mRaty

Oprocentowanie mRty wynosi 8,50%, natomiast RRSO stanowi 11,13% zadłużenia. Dużym atutem oferty jest jej dostępność całkowicie online. To usługa dostępna niemal od ręki, co z pewnością zainteresuje osoby, którym zależy na błyskawicznym dostępie do dodatkowych pieniędzy. Miesięczna rata w przypadku kredytu o wysokości 20 000,00 złotych wynosi 430,85 zł.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!