Kredyt gotówkowy do 15 000,00 złotych - Skorzystaj z kalkulatora rat

Zaktualizowano: 2018-11-30 13:34opublikowano: 2017-02-13 13:41

Kalkulator rat kredytów gotówkowych jest najłatwiejszym sposobem by nie tracąc dużej ilości czasu zapewnić sobie minimalne koszta i łatwe w uregulowaniu zadłużenie. W zaledwie kilka minut porównasz zobowiązania, które interesują Cię pod względem warunków jakie są zapewnione kredytobiorcy. Dowiesz się, które banki gwarantują najniższą ratę, gdy kryterium ustalone jest zgodnie z Twoimi potrzebami. Określ jakiej wysokości pożyczkę preferujesz, a także na jak długo chcesz rozłożyć spłatę. Kalkulator rat przedstawi Ci wyniki banków od najkorzystniejszej do najdroższej oferty. Warto przeczytać dodatkowe informacje, które mogą mieć wpływ na wybór usługi. Korzystając z porad jakie zapewniamy, z pewnością znajdziesz rozwiązanie swoich problemów finansowych, szczególnie jeżeli potrzebujesz szybkiego dostępu do pieniędzy.

Kredyt gotówkowy do 15 000,00 złotych - Skorzystaj z kalkulatora rat

Niskie raty przez cały okres kredytowania

Martwisz się, że umowa, którą podpiszesz będzie przewidywała kolejne opłaty? W przeciwieństwie do pożyczek udzielanych przez parabanki, kredyty gotówkowe mają jasno ustalone warunki, w tym także RRSO, które określa całkowity koszt zadłużenia. Decydując się na kredyt możesz sprawdzić zarówno oprocentowanie nominalne, jak i wszystkie pozostałe opłaty, które będą miały wpływ na wysokość raty jaką będziesz spłacać co miesiąc.

Pożyczka pozabankowa niesie za sobą wiele niedomówień, nie jest to jednak problem w przypadku zobowiązań dostępnych w tradycyjnych bankach. Przed podpisaniem umowy musisz jednak dokładnie zapoznać się z jej treścią i zweryfikować zebrane informacje z tym do czego się zobowiązujesz składając podpis na dokumentach.

Sprawdzamy najtańszą ofertę kredytu na 15 000,00 złotych

Wypełniając kalkulator kredytowy sprawdziliśmy jakie wyniki otrzymamy po wyznaczeniu kwoty zadłużenia o wartości 15 000,00 złotych oraz okresu kredytowania trwającego 84 miesiące. Kalkulator został dodatkowo ustawiony w taki sposób, by prezentować zadłużenia pod względem najniższego RRSO. Poniżej przedstawiamy trzy najkorzystniejsze oferty, które możemy polecić jako kredyty o wyjątkowo atrakcyjnych warunkach.

  • Sprawdź BGŻ BNP Paribas - Kredyt Gotówkowy niewątpliwie zajmuje najwyższe miejsce w porównaniu zadłużeń na dowolny cel. Miesięczna rata w przypadku przykładowego kredytu wynosi zaledwie 226,75 złotych. Oprocentowanie nominalne zadłużenia to 4,99%, a RRSO wynosi 7,28%. Decydując się na ten kredyt, usługobiorca zwróci do banku kwotę równą 19 047,22 złotych.

  • Sprawdź Deutsche Bank - db Kredyt Gotówkowy to oferta, która przewiduje ratę o wysokości 254,06 złotych miesięcznie. Oprocentowanie kredytu wynosi 5,00% przy czym RRSO stanowi 11,18%. Klient zdecydowany na tę ofertę zapłaci za kredyt 21.340,79 złotych.

  • Sprawdź Citi Handlowy - Pożyczka Gotówkowa jest ostatnim zadłużeniem jakie wyróżniamy w przypadku tej symulacji kalkulatora. Miesięczna rata dla kredytu o wysokości 15 000,00 złotych wynosi 237,50 złotych. Klient spłacając pożyczkę wpłaci do banku sumę o wysokości 19.949,79 złotych. Oprocentowanie Pożyczki Gotówkowej wynosi 5,55%, a RRSO stanowi 8,83%.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!