Kredyt gotówkowy - jaki bank wybrać?

Zaktualizowano: 2018-11-29 13:08opublikowano: 2017-03-14 12:43

Kilkanaście banków na Polskim rynku oferuje swoje usługi w zakresie kredytów na dowolny cel. Warto poznać nie tylko oferty zadłużeń ale także instytucje finansowe, które zapewniają dostęp do dodatkowych pieniędzy gdy tego faktycznie potrzebujesz. Jeżeli chcesz mieć pewność, że pożyczasz pieniądze w banku, który zapewnia najlepsze warunki swoim Klientom, koniecznie zapoznaj się z naszymi poradami i skorzystaj z darmowej pomocy jaką Ci oferujemy.

Kredyt gotówkowy - jaki bank wybrać?

Wystarczy kilka minut by poznać najważniejsze czynniki związane z pożyczkami. Nie sugeruj się reklamami, które przyciągają chwytliwymi hasłami i brakiem najważniejszych informacji, które konieczne są do poznania przed podjęciem decyzji o zobowiązaniu finansowym. Podpowiemy Ci jaki bank gwarantuje najlepszą ofertę, a także na co zwracać uwagę decydując się na dodatkowe pieniądze w ramach kredytu gotówkowego.

Minimalny koszt zobowiązania

To ile zapłacisz za kredyt powinno mieć decydujący wpływ na Twoją decyzję. Podpisując dokumenty pamiętaj, że zgadzasz się na zawarte w niej warunki, także wszystkie te dotyczące opłat jakie musi ponieść kredytobiorca w sytuacji zawieszenia spłaty, spóźnienia się z opłatą czy spłaty pożyczki przed wyznaczonym terminem. Wielu usługobiorców nie zdaje sobie sprawy, że tego typu opłaty są na porządku dziennym w przypadku zadłużeń udzielanych w bankach. Z coraz większą świadomością sprawdzane są jednak opłata przygotowawcza, prowizja oraz oprocentowanie nominalne. Potencjalni Klienci banków chętniej porównują oferty pod względem RRSO. To świetny sposób by w bardzo krótkim czasie wyeliminować najdroższe zadłużenia i skupić się na tych, które mają do zaoferowania lepsze warunki.

Gdzie złożyć wniosek o kredyt?

Dwa spośród banków wyróżniają się zdecydowanie na tle pozostałych instytucji. Eurobank oraz BGŻ BNP Paribas proponują kredyty na dowolny cel o niewielkich kosztach całkowitych, dodatkowo gwarantując warunki, które będą komfortowe dla usługobiorcy przez cały okres obowiązywania umowy. Klient Eurobanku może spłacić wcześniej swój kredyt, bez dodatkowej prowizji z tego tytułu, dodatkowo o zadłużenie mogą się ubiegać całkowicie nowi usługobiorcy.

BGŻ BNP Paribas poza możliwością spłaty zadłużenia przed terminem i uniknięcia dodatkowych kosztów z tego tytułu proponuje negocjację oprocentowania. Na korzystniejsze warunki mogą liczyć osoby, które są stałymi Klientami banku.

Szczegółowe opisy ofert znajdziesz na dedykowanych stronach, dodatkowo możesz zdecydować się na wypełnienie formularza kontaktowego dzięki czemu pracownik banku skontaktuje się z Tobą nawet w ciągu kilkunastu minut.

Kredyt w parabanku?

Zadłużenie zaciągnięte w firmie pożyczkowej może zainteresować w szczególności osoby, które mogą mieć problem z uzyskaniem odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej w banku. Warto jednak pamiętać, że parabanki oczekują znacznie wyższych opłat w zamian za mniejsze zobowiązanie i krótszy okres spłaty. Dlatego jeżeli nie masz kłopotów z uzyskaniem zgody na kredyt w tradycyjnej instytucji, wybierz opcję która będzie dla Ciebie tańsza i znacznie korzystniejsza.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!