Kredyty gotówkowe - najlepsze oferty banków

Zaktualizowano: 30.11.2018 09:10
Opublikowano: 23.06.2017 13:14
Średnia ocena: 5,88/6 Głosów: 16

Odpowiedni wybór zadłużenia może pochłonąć dużo Twojego czasu, a także energii. Wizyty w bankach lub samodzielne porównywanie ofert mogą wydawać się żmudne i nie przynosić wymaganych efektów. Oczekiwania wobec kredytów gotówkowych zazwyczaj są podobne. Klienci banków szukają ofert o niskim koszcie, z szybkim dostępem do gotówki oraz formalnościach ograniczonych wyłącznie do minimum. Czy to wymagania, które mają odzwierciedlenie w rzeczywistych ofertach dostępnych na rynku?

Jeżeli lepiej poznasz produkty bankowe przekonasz się, że uzyskanie takiego kredytu nie jest niemożliwe ale wymaga tego by poświęcić trochę swojej uwagi. Z naszym wsparciem możesz jednak liczyć na szybkie znalezienie dobrej oferty i to bez wychodzenia z domu.

Elastyczne warunki

Czym wyróżniają się najkorzystniejsze oferty banków? Najłatwiej rozpoznać atrakcyjność kredytu pod względem elastyczności, która pozwala na dostosowanie umowy do możliwości oraz potrzeb osoby ubiegającej się o kredyt. Wysoka maksymalna wartość zobowiązania, że właśnie z takiego kredytu musisz skorzystać, jednak z pewnością umożliwi Ci zaciągnięcie dokładnie takiej pożyczki jakiej potrzebujesz. Najkorzystniejsze może okazać się wybranie kredytu z długim okresem spłaty. Umowa umożliwiająca spłatę pożyczki przez bardzo długi okres, pozwala zmniejszyć miesięczną wysokość raty, dodatkowo gwarantując wyższą zdolność kredytową w trakcie ubiegania się o kredyt gotówkowy. Jeżeli wybierzesz ofertę z długim okresem kredytowania i zechcesz spłacić swój kredyt przez czasem, jest to możliwe, a w wielu przypadkach nie wiąże się z dodatkową opłatą. Coraz więcej banków oferuje kredyty na dowolny cel bez konieczności zakładania konta w banku i decydowania się na ubezpieczenie pożyczki. Ograniczenia tego typu stosowane są najczęściej w przypadku kredytów promocyjnych. By mieć pewność, że kredyt gotówkowy, który Cię interesuje będzie dobrym rozwiązaniem zapoznaj się dokładnie z warunkami zadłużenia i zastanów się czy są one dla Ciebie na tyle atrakcyjne by zgodzić się na nie i stosować do nich nawet przez kilkanaście miesięcy.

Kredyt do 10 000,00 złotych

Porównaliśmy kilkanaście ofert banków by wybrać najlepsze oferty, odpowiadające największej liczbie Klientów banków. Aktualnie ogromną popularnością cieszą się zadłużenia nie przekraczające wartości 10 000,00 złotych. Praktycznie wszystkie banki na rynku posiadają w swojej ofercie kredyty gotówkowe, jednak po ich porównaniu okazuje się, że tylko nieliczne usługi są warte tego by złożyć wniosek. Pełny ranking znajdziesz na dedykowanej podstronie i zachęcamy do osobistego skorzystania z tego narzędzia finansowego.

Która z ofert wypada najlepiej gdy kredytobiorca chce zadłużyć się na 10 000,00 złotych? Bez wątpienia aktualnie najlepszą ofertą, a zarazem najbardziej elastyczną usługą jest Kredyt Gotówkowy dostępny w BGŻ BNP Paribas. RRSO kredytu wynosi zaledwie 8,81% przy czym oprocentowanie nominalne to tylko 4,99%. Maksymalna wartość zadłużenia to aż 150 000,00 złotych. Natomiast okres kredytowania możesz rozłożyć zależnie od swoich preferencji, nawet do 84 miesięcy. Bank udziela szybkiej decyzji kredytowej dzięki czemu jako kredytobiorca możesz uzyskać potrzebne pieniądze nawet w ciągu jednej doby.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj