Ranking kredytów gotówkowych - Lipiec 2017

Zaktualizowano: 2018-11-30 09:12opublikowano: 2017-07-05 11:10

Gdy Twoje problemy finansowe stają się tak poważne, że musisz skorzystać z pomocy banku koniecznie przygotuj się do tego, by wybór oferty był dla Ciebie jak najkorzystniejszy. Nie musisz spędzać wielu godzin w oddziałach banków lub samodzielnie wyszukiwać warunków umów. Na 17bankow.com zapewniamy najważniejsze informacje i całkowicie darmowe porady z których skorzystasz w dowolnej dla Ciebie chwili. Kredyty gotówkowe opisane w rankingu ułatwią Ci zapoznanie się z ich atutami oraz wadami. W zaledwie kilka minut przekonasz się które pożyczki są atrakcyjne dla potencjalnych konsumentów, a które z nich lepiej skreślić z listy z powodu np. zbyt wysokiego oprocentowania czy niekorzystnych warunków w trakcie spłaty.

Ranking kredytów gotówkowych - Lipiec 2017

Lider rankingu kredytów gotówkowych

Sprawdź

Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas od kilku miesięcy nie ustępuje najwyższego miejsca w rankingu zadłużeń. Trudno zdetronizować ofertę, która ma bardzo dobre warunki i zapewnia łatwy proces uzyskania gotówki jak i cały okres kredytowania.

Co wyróżnia zadłużenie oferowane przez BGŻ BNP Paribas?

  • Niski całkowity koszt zadłużenia. Zarówno oprocentowanie jak i prowizja kredytu są niewysokie, dzięki temu możesz spokojnie zadłużyć się bez obaw o zbyt wysokie raty.

  • Długi okres kredytowania, nawet do 84 miesięcy, co pozwala na rozłożenie spłaty na mniejsze raty.

  • Maksymalna kwota kredytu to aż 150 000,00 złotych. Bank rozpatruje jednak wnioski zgodnie z indywidualną zdolnością kredytową pożyczkobiorcy.

  • Bank nie wymaga od kredytobiorcy skorzystania z innych usług (rachunku osobistego lub ubezpieczenia).

  • Kredyt gotówkowy udzielany jest bez poręczycieli lub finansowego zabezpieczenia kredytu.

  • Kredytobiorca może uregulować zadłużenie przed wyznaczonym w umowie terminem i nie będzie narażony z tego tytułu na dodatkowe opłaty.

Określ swoje wymagania

Zanim zaczniesz szukać odpowiedniego zobowiązania, koniecznie zastanów się czego w rzeczywistości potrzebujesz i jakie warunki banku będą spełnieniem Twoich oczekiwań względem kredytodawcy. Większość osób nie zastanawia się nad warunkami umowy, co często kończy się przykrym rozczarowaniem i trudnościami w spłacie. Jeżeli zależy Ci na drobnym zadłużeniu koniecznie sprawdź oferty promocyjne, może okazać się, że zaoszczędzisz znaczną sumę. Natomiast osoby, które liczą na wyższy kredyt, powinny zastanowić się dobrze nad tym, który bank będzie przychylniej obliczać ich zdolność kredytową. Może okazać się, że to bank w którym otwarty jest rachunek kredytowy zapewni najlepsze warunki ze względu na obsługę Klienta i pewność, że jest to wiarygodny i wypłacalny usługobiorca.

Określ jaka kwota kredytu Cię interesuje, a także jak długo w przybliżeniu chcesz spłacać kredyt. Warunki ofert na tej podstawie porównasz poprzez skorzystanie z kalkulatora kredytowego, który dostępny jest bezpłatnie na naszej stronie.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!