Kredyt gotówkowy w jeden dzień? To możliwe

Zaktualizowano: 30.12.2020 14:03
Opublikowano: 12.07.2017 13:12
Średnia ocena: 5,84/6 Głosów: 19

Chcesz szybko zdobyć pieniądze, których Ci brakuje? Pożyczka w banku może sprawdzić się w takiej sytuacji najlepiej. Mimo powszechnej opinii, że kredyty udzielane w bankach są czasochłonne i wymagają wielu formalności, to właśnie ubiegając się o zadłużenie w banku, możesz cieszyć się szybkim dostępem do gotówki, bez zbędnych opłat i martwienia się o niekorzystne warunki zobowiązania. Kredyt gotówkowy w banku jest całkowicie bezpieczny, a jeżeli odpowiednio przygotujesz się do zaciągnięcia kredytu unikniesz problemów ze spłatą i z całą pewnością rata nie będzie dla Ciebie zbyt wymagająca. Korzystając z naszych porad zaoszczędzisz czas i szybko podejmiesz najlepszą decyzję dla swojego budżetu.

Pożyczka w parabanku to wyższe opłaty

Oferty pozabankowe kuszą błyskawiczną wypłatą pieniędzy, niemal bez wypełniania żadnych formalności. Warto jednak zastanowić się co niesie za sobą decyzja o podpisaniu umowy z parabankiem. Najczęściej umowa między firmą udzielającą pożyczek, a usługobiorcą nie zawiera wszystkich szczegółów zadłużenia. To powód dla którego tak wielu Klientów nie jest świadomych konieczności spłacania wyższych rat związanych z dodatkowymi opłatami. Parabanki nie zmniejszają swojego ryzyka kredytowego i udzielają niewielkich pożyczek na krótki okres czasu, powoduje to, że wyższe oprocentowanie i szereg około pożyczkowych kosztów jest zrozumiała. Jeżeli jednak posiadasz zdolność kredytową, a pożyczka w parabanku nie jest dla Ciebie jedynym rozwiązaniem by zdobyć potrzebne pieniądze, wybierz ofertę tradycyjnego banku.

Kredyt gotówkowy nie tylko będzie bezpieczniejszy ale przede wszystkim, dużo tańszy. Nie musisz czekać kilku dni na wypłatę gotówki, a w wielu przypadkach dostęp do środków otrzymasz nawet zaraz po podpisaniu umowy.

Jakie oferty gwarantują szybki dostęp do pieniędzy?

Korzystając z konta osobistego w banku możesz sprawdzić czy bank ma przygotowaną dla Ciebie ofertę pożyczki. Wiele instytucji oblicza na podstawie wpływów na konto zdolność kredytową i zachęca do brania pożyczek online z poziomu rachunku osobistego. To doskonały sposób by uratować swoją sytuację finansową nawet w kilka minut, bez wychodzenia z domu.

Możesz jednak zainteresować się innymi ofertami kredytów gotówkowych, szczególnie jeżeli chcesz zaoszczędzić możliwie jak najwięcej. Ranking kredytów sprawdzi się do tego doskonale. Przejrzyj najkorzystniejsze oferty i wyślij wniosek do banków, które zainteresowały Cię gwarantowanymi warunkami. Bank skontaktuje się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie, a Ty możesz liczyć na szybkie zawarcie umowy i wpłatę środków na Twoje konto bez licznych formalności i odbywania kilku czasochłonnych wizyt w oddziałach banku.

Wysłanie wniosku nie oznacza, że jesteś zobligowany do podpisania umowy, może jednak ułatwić cały proces i maksymalnie go skrócić.

Zdecydowana większość banków przyciąga do siebie nowych Klientów właśnie dzięki ofertom kredytów gotówkowych. Niemal wszystkie oferty znajdujące się w czołówce rankingu zapewniają łatwy dostęp do pieniędzy i minimum formalności.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj