× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Wakacje na kredyt? To ostatnia szansa

Zaktualizowano: 30.11.2018 09:16
Opublikowano: 27.07.2017 12:07
Średnia ocena: 5,50/6 Głosów: 6

Możesz spędzić wakacje dokładnie tak jak marzysz, nie martwiąc się tym, że nie posiadasz odpowiedniej ilości oszczędności. Zaciągnięcie niewielkiego zadłużenia nie wpłynie bardzo na Twój budżet, a pozwoli zrealizować plany, na które czekasz być może już od długiego czasu. Kredyt na dowolny cel zdobędziesz nawet w ciągu jednego dnia. Dodatkowo kredyt gotówkowy, w tym okresie będzie atrakcyjny pod względem oprocentowania. Stopa procentowa NBP nadal pozostaje niezmiennie niska, jednak coraz częściej mówi się o konieczności jej podwyższenia. Być może to ostatnia szansa aby Twój kredyt był nie tylko pomocny w realizacji marzeń ale także łatwy w spłacie i tani.

Wszystkie formalności związane z otrzymaniem kredytu są proste i zminimalizowane do najważniejszych dokumentów i sprawdzenia historię i zdolności kredytowej Klienta. Największą zaletą pożyczek gotówkowych jest fakt, że możesz wykorzystać je w 100% tak jak tego chcesz, nie tłumacząc się ze swoich decyzji nikomu. To elastyczne rozwiązanie, które rozwiąże wszystkie problemy finansowe z jakimi możesz się borykać.

Najlepszy kredyt do 15 000,00 złotych

Polacy najchętniej wybierają kredyty o wartości od 10 000,00 złotych do 20 000,00 złotych. Dlatego też tym razem przyjrzeliśmy się kwocie kredytu, która stanowi największy odsetek udzielanych zadłużeń. Dzięki temu szybko dowiesz się które oferty są atrakcyjne i warto zdecydować się na wysłanie wniosku by dowiedzieć się jeszcze więcej i podjąć decyzję o zadłużeniu, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Pamiętaj, że wysłanie wniosku nie oznacza, że jesteś zobowiązany do podpisania umowy kredytowej, możesz kontakt z pracownikiem banku wykorzystać wyłącznie do zebrania informacji.

W tym miesiącu możemy polecić dwie oferty kredytów gotówkowych, które najlepiej sprawdzają się w przypadku zadłużenia o wartości 15 000,00 złotych. To Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas, a także Pożyczka 5% z gwarancją, udzielana przez Alior Bank. Obie oferty łączą w sobie niski koszt całkowity zadłużenia, a także szybką wypłatę gotówki po podpisaniu umowy. To atuty, które mogą przyciągnąć największą ilość zainteresowanych.

Szukając kredytu warto zainteresować się okresem kredytowania na jaki możemy rozłożyć spłatę zadłużenia. Dzięki temu mamy szansę obniżyć miesięczne raty, przy jednoczesnym zwiększeniu swojej zdolności kredytowej.

Ile zapłacimy za polecane kredyty gotówkowe? BGŻ BNP Paribas gwarantuje RRSO o wysokości 8,81%, natomiast Alior Bank oferuje pożyczkę z RRSO o wartości zaledwie 5,12%. Obie oferty wyróżniają się na tle pozostałych zadłużeń i warto zwrócić na nie uwagę.

Sprawdź ranking i wyślij wniosek

Jeżeli chcesz dokładnie poznać oferty proponowane przez banki, koniecznie zapoznaj się z darmowym rankingiem jaki udostępniamy na naszej stronie. W kilka minut lepiej poznasz warunki kilkunastu produktów bankowych i na tej podstawie z łatwością wybierzesz usługę, która będzie odpowiadała Twoim możliwościom.

Gdy któraś z ofert faktycznie przekona Cię do siebie zdecyduj się na wysłanie wniosku. Tym sposobem skrócisz czas związany z kontaktem z bankiem jak i podpisaniem umowy i zdobyciem pieniędzy. By wypełnić formularz wystarczy Ci kilka minut i dane z dowodu osobistego. To całkowicie bezpieczne, a także bezpłatne.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej