Wakacje na kredyt? To ostatnia szansa

Zaktualizowano: 2018-11-30 09:16opublikowano: 2017-07-27 12:07

Możesz spędzić wakacje dokładnie tak jak marzysz, nie martwiąc się tym, że nie posiadasz odpowiedniej ilości oszczędności. Zaciągnięcie niewielkiego zadłużenia nie wpłynie bardzo na Twój budżet, a pozwoli zrealizować plany, na które czekasz być może już od długiego czasu. Kredyt na dowolny cel zdobędziesz nawet w ciągu jednego dnia. Dodatkowo kredyt gotówkowy, w tym okresie będzie atrakcyjny pod względem oprocentowania. Stopa procentowa NBP nadal pozostaje niezmiennie niska, jednak coraz częściej mówi się o konieczności jej podwyższenia. Być może to ostatnia szansa aby Twój kredyt był nie tylko pomocny w realizacji marzeń ale także łatwy w spłacie i tani.

Wakacje na kredyt? To ostatnia szansa

Wszystkie formalności związane z otrzymaniem kredytu są proste i zminimalizowane do najważniejszych dokumentów i sprawdzenia historię i zdolności kredytowej Klienta. Największą zaletą pożyczek gotówkowych jest fakt, że możesz wykorzystać je w 100% tak jak tego chcesz, nie tłumacząc się ze swoich decyzji nikomu. To elastyczne rozwiązanie, które rozwiąże wszystkie problemy finansowe z jakimi możesz się borykać.

Najlepszy kredyt do 15 000,00 złotych

Polacy najchętniej wybierają kredyty o wartości od 10 000,00 złotych do 20 000,00 złotych. Dlatego też tym razem przyjrzeliśmy się kwocie kredytu, która stanowi największy odsetek udzielanych zadłużeń. Dzięki temu szybko dowiesz się które oferty są atrakcyjne i warto zdecydować się na wysłanie wniosku by dowiedzieć się jeszcze więcej i podjąć decyzję o zadłużeniu, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Pamiętaj, że wysłanie wniosku nie oznacza, że jesteś zobowiązany do podpisania umowy kredytowej, możesz kontakt z pracownikiem banku wykorzystać wyłącznie do zebrania informacji.

W tym miesiącu możemy polecić dwie oferty kredytów gotówkowych, które najlepiej sprawdzają się w przypadku zadłużenia o wartości 15 000,00 złotych. To Kredyt Gotówkowy w BGŻ BNP Paribas, a także Pożyczka 5% z gwarancją, udzielana przez Alior Bank. Obie oferty łączą w sobie niski koszt całkowity zadłużenia, a także szybką wypłatę gotówki po podpisaniu umowy. To atuty, które mogą przyciągnąć największą ilość zainteresowanych.

Szukając kredytu warto zainteresować się okresem kredytowania na jaki możemy rozłożyć spłatę zadłużenia. Dzięki temu mamy szansę obniżyć miesięczne raty, przy jednoczesnym zwiększeniu swojej zdolności kredytowej.

Ile zapłacimy za polecane kredyty gotówkowe? BGŻ BNP Paribas gwarantuje RRSO o wysokości 8,81%, natomiast Alior Bank oferuje pożyczkę z RRSO o wartości zaledwie 5,12%. Obie oferty wyróżniają się na tle pozostałych zadłużeń i warto zwrócić na nie uwagę.

Sprawdź ranking i wyślij wniosek

Jeżeli chcesz dokładnie poznać oferty proponowane przez banki, koniecznie zapoznaj się z darmowym rankingiem jaki udostępniamy na naszej stronie. W kilka minut lepiej poznasz warunki kilkunastu produktów bankowych i na tej podstawie z łatwością wybierzesz usługę, która będzie odpowiadała Twoim możliwościom.

Gdy któraś z ofert faktycznie przekona Cię do siebie zdecyduj się na wysłanie wniosku. Tym sposobem skrócisz czas związany z kontaktem z bankiem jak i podpisaniem umowy i zdobyciem pieniędzy. By wypełnić formularz wystarczy Ci kilka minut i dane z dowodu osobistego. To całkowicie bezpieczne, a także bezpłatne.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!