Sierpień 2017 - porównanie kredytów gotówkowych

Zaktualizowano: 30.12.2020 13:50
Opublikowano: 02.08.2017 12:22
Średnia ocena: 5,81/6 Głosów: 21

Kredyt gotówkowy przydaje się w wielu niespodziewanych sytuacjach. Finansowe problemy najczęściej są nieprzewidywalne i trudno zaradzić im przygotowując się do tego wcześniej. Kosztowna naprawa samochodu, kupno nowego sprzętu AGD/RTV czy długotrwała choroba, która wymaga większego nakładu pieniędzy. Kredyt gotówkowy pozwoli Ci zaspokoić podstawowe potrzeby a także spełnić cele, które wymagają od Ciebie większej ilości gotówki. To jak skorzystasz z pieniędzy zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Zanim wybierzesz kredyt skorzystaj z bezpłatnych porad, a przede wszystkim z rankingu zobowiązań. Szybko wybierzesz najkorzystniejszą ofertę, a Twoje konto zasilą pieniądze, których tak bardzo potrzebujesz. Z naszą pomocą w trakcie trwania umowy kredytowej zaoszczędzisz odczuwalną sumę pieniędzy i łatwiej będzie Ci spłacić zobowiązanie.

Tylko najlepsze oferty banków

Nie trać swojego czasu na przeglądanie wszystkich dostępnych ofert osobno. Poza niewielką ilością informacji może się okazać, że źródło Twojej wiedzy posiada niepełne lub nieaktualne dane. Na stronie 17banków.com gwarantujemy rzetelne wiadomości i ranking kredytów oparty na prawdziwych danych. Dzięki temu nawet w kilka minut zapoznasz się z usługami, które mogą Cię zainteresować swoimi warunkami, a łatwość porównania ofert oszczędzi nawet wielu godzin spędzonych na przeglądaniu stron banków. Dużym atutem jest możliwość wysłania wniosku dostępnego na naszej stronie. Tym sposobem skrócisz czas oczekiwania na kontakt z pracownikiem banku, jednocześnie mogąc skorzystać z promocji i korzystniejszych warunków finansowych.

Poniżej przedstawiamy trzy najlepsze oferty, które zainteresują nawet najbardziej wymagających Klientów zainteresowanych zadłużeniem finansowym. Pożyczka na dowolny cel powinna wyróżniać się niskim kosztem całkowitym, poza minimalnym oprocentowaniem ważne jest bowiem zwracanie uwagi na pozostałe opłaty, które mają ogromny wpływ na cały przebieg spłaty. To właśnie czynniki, które bierzemy pod uwagę oferując czytelnikom ranking zobowiązań.

  • BGŻ BNP Paribas - Kredyt gotówkowy

Oferta Kredytu gotówkowego jest konkurencyjna pod względem niskiego oprocentowania i prowizji. RRSO pożyczki stanowi zaledwie 8,81%. To doskonała oferta dla osób, które chcą bez problemu spłacić zadłużenie i cieszyć się niskimi miesięcznymi opłatami. Decydując się na kredyt o wysokości 10 000,00 złotych, gdy spłata będzie podzielona na 48 miesięcy, Twoja miesięczna rata wyniesie zaledwie 246,34 złotych.

Sprawdź

  • Alior Bank - Pożyczka 5% z gwarancją

Oferta Alior Banku pod względem RRSO jest najkorzystniejszą usługą w rankingu tego miesiąca. Oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi tylko 5,00% natomiast RRSO to zaledwie 5,12%. Niski koszt to nie wszystko, Alior Bank zapewnia długi okres kredytowania, sięgający nawet 10 lat.

Kredyt o wysokości 10 000,00 złotych i okresie kredytowania wynoszącym 48 miesięcy będzie wiązał się z opłatą miesięczną o wysokości 230,29 złotych.

Sprawdź

  • Eurobank - Tani Kredyt Gotówkowy z Kontem

Eurobank zapewnia kredyt o RRSO wynoszącym 11,61% przy czym oprocentowanie nominalne stanowi tylko 5,00%. Aby skorzystać z oferty, Klient zobowiązany jest do założenia rachunku osobistego w Eurobanku. Rata miesięczna w przypadku zaciągnięcia kredytu o wartości 10 000,00 złotych i terminu rozliczenia po 48 miesiącach, wynosi 258,62 złotych. Oferta mimo wyższych kosztów może zainteresować ze względu na wakacje kredytowe.

Sprawdź

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku
Kredyty gotówkowe 26.04.2021

Pożyczka Internetowa - sprawdź ofertę Alior Banku

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat Pożyczki Internetowej w Alior Banku? Co do zaoferowania ma bank dla nowych klientów, którzy wnioskować będą o zobowiązanie online? Przekonaj się, czy Pożyczka Internetowa to usługa dla Ciebie.

Zobacz więcej
Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?
Kredyty gotówkowe 19.04.2021

Kiedy nie warto decydować się na kredyt gotówkowy lub pożyczkę?

Choć wydaje się, że kredyt gotówkowy jest bardzo uniwersalnym zadłużeniem, okazuje się, że nie zawsze warto starać się o takie zobowiązanie. Sprawdź, czy masz powód, by zrezygnować z pożyczki na dowolny cel. 

Zobacz więcej
Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021
Kredyty gotówkowe 14.04.2021

Kredyt na dowód bez umowy o pracę 2021

Co musisz wiedzieć o kredycie na dowód bez umowy o pracę? Czy mimo pandemii banki oferują łatwo dostępne kredyty na dowolny cel? Kto może skorzystać z minimalnych formalności i podpisać umowę kredytową nawet bez zaświadczenia o zarobkach?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania
Kredyty gotówkowe 12.04.2021

Kredyt gotówkowy - wybierz odpowiedni okres kredytowania

Jak dostosować okres kredytowania do własnych potrzeb? Co zapewni ci wydłużenie okresu spłaty? Dlaczego okres kredytowania ma tak duże znaczenie dla przyszłego kredytobiorcy? Jak wybrać odpowiedni okres spłaty kredytu?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą
Kredyty gotówkowe 07.04.2021

Kredyt gotówkowy online - wybierz ofertę z najniższą ratą

Jak obliczyć ratę kredytu gotówkowego online? Czy decydując się na zadłużenie na dowolny cel, warto zwrócić uwagę na miesięczną ratę kredytu? Jak skutecznie porównać dostępne zadłużenia na dowolny cel, nie tracąc na to czasu?

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj