Sierpień 2017 - porównanie kredytów gotówkowych

Zaktualizowano: 2018-11-30 09:18opublikowano: 2017-08-02 12:22

Kredyt gotówkowy przydaje się w wielu niespodziewanych sytuacjach. Finansowe problemy najczęściej są nieprzewidywalne i trudno zaradzić im przygotowując się do tego wcześniej. Kosztowna naprawa samochodu, kupno nowego sprzętu AGD/RTV czy długotrwała choroba, która wymaga większego nakładu pieniędzy. Kredyt gotówkowy pozwoli Ci zaspokoić podstawowe potrzeby a także spełnić cele, które wymagają od Ciebie większej ilości gotówki. To jak skorzystasz z pieniędzy zależy wyłącznie od Twoich preferencji. Zanim wybierzesz kredyt skorzystaj z bezpłatnych porad, a przede wszystkim z rankingu zobowiązań. Szybko wybierzesz najkorzystniejszą ofertę, a Twoje konto zasilą pieniądze, których tak bardzo potrzebujesz. Z naszą pomocą w trakcie trwania umowy kredytowej zaoszczędzisz odczuwalną sumę pieniędzy i łatwiej będzie Ci spłacić zobowiązanie.

Sierpień 2017 - porównanie kredytów gotówkowych

Tylko najlepsze oferty banków

Nie trać swojego czasu na przeglądanie wszystkich dostępnych ofert osobno. Poza niewielką ilością informacji może się okazać, że źródło Twojej wiedzy posiada niepełne lub nieaktualne dane. Na stronie 17banków.com gwarantujemy rzetelne wiadomości i ranking kredytów oparty na prawdziwych danych. Dzięki temu nawet w kilka minut zapoznasz się z usługami, które mogą Cię zainteresować swoimi warunkami, a łatwość porównania ofert oszczędzi nawet wielu godzin spędzonych na przeglądaniu stron banków. Dużym atutem jest możliwość wysłania wniosku dostępnego na naszej stronie. Tym sposobem skrócisz czas oczekiwania na kontakt z pracownikiem banku, jednocześnie mogąc skorzystać z promocji i korzystniejszych warunków finansowych.

Poniżej przedstawiamy trzy najlepsze oferty, które zainteresują nawet najbardziej wymagających Klientów zainteresowanych zadłużeniem finansowym. Pożyczka na dowolny cel powinna wyróżniać się niskim kosztem całkowitym, poza minimalnym oprocentowaniem ważne jest bowiem zwracanie uwagi na pozostałe opłaty, które mają ogromny wpływ na cały przebieg spłaty. To właśnie czynniki, które bierzemy pod uwagę oferując czytelnikom ranking zobowiązań.

  • BGŻ BNP Paribas - Kredyt gotówkowy

Oferta Kredytu gotówkowego jest konkurencyjna pod względem niskiego oprocentowania i prowizji. RRSO pożyczki stanowi zaledwie 8,81%. To doskonała oferta dla osób, które chcą bez problemu spłacić zadłużenie i cieszyć się niskimi miesięcznymi opłatami. Decydując się na kredyt o wysokości 10 000,00 złotych, gdy spłata będzie podzielona na 48 miesięcy, Twoja miesięczna rata wyniesie zaledwie 246,34 złotych.

Sprawdź

  • Alior Bank - Pożyczka 5% z gwarancją

Oferta Alior Banku pod względem RRSO jest najkorzystniejszą usługą w rankingu tego miesiąca. Oprocentowanie nominalne pożyczki wynosi tylko 5,00% natomiast RRSO to zaledwie 5,12%. Niski koszt to nie wszystko, Alior Bank zapewnia długi okres kredytowania, sięgający nawet 10 lat.

Kredyt o wysokości 10 000,00 złotych i okresie kredytowania wynoszącym 48 miesięcy będzie wiązał się z opłatą miesięczną o wysokości 230,29 złotych.

Sprawdź

  • Eurobank - Tani Kredyt Gotówkowy z Kontem

Eurobank zapewnia kredyt o RRSO wynoszącym 11,61% przy czym oprocentowanie nominalne stanowi tylko 5,00%. Aby skorzystać z oferty, Klient zobowiązany jest do założenia rachunku osobistego w Eurobanku. Rata miesięczna w przypadku zaciągnięcia kredytu o wartości 10 000,00 złotych i terminu rozliczenia po 48 miesiącach, wynosi 258,62 złotych. Oferta mimo wyższych kosztów może zainteresować ze względu na wakacje kredytowe.

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!