Kredyt na samochód - aktualny ranking marzec 2021

Zaktualizowano: 08.04.2021 11:42
Opublikowano: 26.03.2021 14:44
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 6

Czy mimo pandemii warto skorzystać z kredytu na samochód? Co ma do zaoferowania bank dla klientów zdecydowanych na kupno samochodu z pomocą kredytu celowego? Kredyt gotówkowy czy kredyt na samochód? Co wybrać?

Planując kupno samochodu, warto zastanowić się, czy kredyt na samochód będzie dobrym rozwiązaniem finansowym. To zadłużenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem Polaków, niezależnie od tego, czy klient banku chce kupić samochód używany, czy nowy, prosto z salonu.

Zależy ci na tym, by porównać aktualnie dostępne oferty z pomocą niezależnego rankingu kredytów? Chcesz przekonać się, z jakiej oferty warto skorzystać tej wiosny? Gdzie szukać najtańszego kredytu na samochód, bez obawy o dodatkowe opłaty i haczyki, które utrudnią spłatę zobowiązania? Czy korzystniej wybrać kredyt na samochód, czy kredyt gotówkowy? To pytania, na które najczęściej szukają odpowiedzi osoby zainteresowane kupnem samochodu z pomocą kredytu. Gwarantujemy, że z naszą pomocą rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości.

TOP 3 - najtańszy kredyt na samochód

Ranking kredytów samochodowych pomoże ci w zaledwie kilka minut zapoznać się z ofertą wszystkich banków na rynku. Pamiętaj, by porównując dostępne zadłużenia skupiać się na całkowitym koszcie kredytu, a nie tylko oprocentowaniu nominalnym. RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania pomoże ci ocenić, która z ofert pozwoli ci na zdobycie samochodu bez zbędnych kosztów pozaodsetkowych. Dlatego też nasz ranking kredytów samochodowych oferuje ci porównanie zadłużeń, właśnie z pomocą tej wartości.

Gdzie polecamy naszym klientom złożyć wniosek o kredyt na samochód? Poznaj TOP 3 kredyty samochodowe, które z łatwością pomogą ci zrealizować kupno wybranego pojazdu:

  1. Kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku - RRSO wynosi zaledwie 7,95%;

  2. Kredyt samochodowy w BNP Paribas - RRSO 11,70%;

  3. Mini ratka na dowolny cel w PKO Banku Polskim - 13,97%.

Porównaj oferty dostosowane do twoich potrzeb, skorzystaj z rankingu kredytów samochodowych, wypełniając informacje związane z wysokością zobowiązania oraz okresem spłaty.

Kredyt na samochód czy kredyt gotówkowy?

Wybór między kredytem na samochód a kredytem gotówkowym jest niemal nieunikniony. Obie oferty gwarantują realizację celu, ale trzeba pamiętać, że są to oferty, między którymi jest wiele różnic. Kredyt na samochód jest kredytem celowym, co oznacza, że wymaga zabezpieczenia spłaty, ale samo zadłużenie zapewnia korzystniejsze warunki finansowe, niższe oprocentowanie, czy opłaty dodatkowe pozwolą ci na oszczędności w trakcie spłaty miesięcznych rat. Kredyt gotówkowy jest natomiast usługą dużo bardziej elastyczną. Składając wniosek o kredyt gotówkowy, możesz liczyć na wypłatę gotówki na twoje konto, a kwota kredytu może pomóc ci pokryć nie tylko koszt związany z kupnem samochodu, ale także wykupieniem ubezpieczenia, czy innych wydatków. Kredyt gotówkowy sprawdzi się świetnie w przypadku osób, które chcą skorzystać z kredytu i liczą na szyki dostęp do pieniędzy, jednocześnie licząc na minimum formalności oraz brak zabezpieczenia spłaty zobowiązania.

Pamiętaj, że twoja decyzja powinna zależeć od twoich indywidualnych potrzeb. Zachęcamy jednak do równoległego porównania obu ofert i wybrania usługi, która zainteresuje cię najlepszymi warunkami umowy.

Wybierz korzystne ubezpieczenie samochodu

Kupując samochód, musisz pamiętać także o tym, że wymagane będzie jego ubezpieczenie. Jeśli zdecydujesz się na kredyt na samochód, czeka cię także dodatkowy wydatek, gdyż bank wymagać będzie od ciebie wykupienia ubezpieczenia AC, którego cesja stanie się zabezpieczeniem spłaty kredytu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym artykule, ubezpieczenie auta a kredyt na samochód. Zachęcamy do lektury wszystkich zainteresowanych.

Chcesz uniknąć konieczności wykupienia AC? W takim razie korzystniej będzie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy, zobowiązanie pozwoli ci uniknąć zarówno dodatkowych kosztów AC.

Na naszej stronie znajdziesz porównanie ubezpieczeń samochodowych OC/AC, z naszą pomocą uda ci się podpisać najkorzystniejszą umowę, dlatego też zachęcamy do wypełnienia danych o twoim samochodzie, a szybko przekonasz się, ile kosztować cię będzie ubezpieczenie podstawowe OC wraz z Autocasco i NNW.

Podsumowanie

Wybór kredytu na samochód wcale nie musi być trudny, wymaga jednak zaangażowania i czasu, jaki poświęcisz na rzetelne porównanie dostępnych ofert. Śledząc aktualny ranking kredytów samochodowych, zaoszczędzisz czas, jaki w innym przypadku należałoby poświęcić na zapoznanie się z ofertą banków, a co więcej, zyskasz pewność, gdzie faktycznie warto starać się o kredyt na kupno samochodu. Gwarantujemy, że z naszą pomocą z łatwością wybierzesz odpowiednie zadłużenie, a jego spłata pozwoli ci uniknąć komplikacji w postaci niejasnych warunków umowy, czy dodatkowych kosztów. Jeśli szukasz innych poradników, związanych z kupnem lub leasingiem samochodów, zachęcamy do sprawdzenia naszej bazy artykułów. Przekonaj się, m.in. czym jest rata balonowa i czy każdy może wziąć samochód w leasing.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty samochodowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty
Kredyty samochodowe 03.12.2020

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty

Chcesz kupić samochód na raty i mieć pewność, że oferta będzie dla ciebie korzystna? Przekonaj się, jakie masz możliwości, a także co zrobić zależnie od tego, czy wybierasz kupno samochodu z salonu, czy chcesz kupić auto używane. 

Zobacz więcej
Ubezpieczenie auta a kredyt na samochód
Kredyty samochodowe 23.10.2020

Ubezpieczenie auta a kredyt na samochód

Ubezpieczenie auta nie musi być kosztowne. Nawet bez wychodzenia z domu, masz szansę poznać dostępne oferty i wybrać najlepszą usługę, która będzie świetnie dostosowana do twoich możliwości finansowych.

Zobacz więcej
Rata balonowa - co to jest i czy się opłaca?
Kredyty samochodowe 14.08.2020

Rata balonowa - co to jest i czy się opłaca?

Kredyt z ratą balonową to szczególny rodzaj spłaty zobowiązania. Charakteryzuje się tym, że klient przez cały okres spłacania swojego zobowiązania uiszcza do banku wyłącznie odsetki, kwotę kapitału i część odsetkową spłaca dopiero w ostatniej racie.

Zobacz więcej
Leasing bez wykupu czy z wysokim wykupem?
Kredyty samochodowe 10.08.2020

Leasing bez wykupu czy z wysokim wykupem?

Jeśli decydujemy się na wysoką wartość wykupu, to spłacamy znacznie niższe miesięczne raty, jednak całkowity koszt finansowania i tak będzie wyższy niż przy wysokich ratach i niskim wykupie.

Zobacz więcej
Leasing - co warto wiedzieć o tej ofercie?
Kredyty samochodowe 13.07.2020

Leasing - co warto wiedzieć o tej ofercie?

Do tej pory dużo osób uważa, że leasing jest dedykowany wyłącznie przedsiębiorcom. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że z leasingu równie dobrze mogą korzystać także osoby indywidualne.

Zobacz więcej
Czy każdy może wziąć samochód w leasing?
Kredyty samochodowe 29.06.2020

Czy każdy może wziąć samochód w leasing?

Leasing to doskonała alternatywa dla klasycznych kredytów gotówkowych oraz kredytów samochodowych w momencie, gdy zależy nam na zakupienie auta. Wielu ekspertów od leasingu podkreśla, że jego koszty mogą być niższe i korzystne dla klientów. 

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj