Kalkulator odsetkowy

Opublikowano: 18.06.2021 06:00

Sprawdź jak długo potrwa oszczędzanie

Ocena

Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 723
Czy jest coś co moglibyśmy dla Ciebie poprawić?

Oszczędzasz pieniądze na konkretny cel i zależy Ci na określonej sumie pieniędzy? Pomożemy Ci ustalić ile czasu zajmie Ci gromadzenie potrzebnych środków finansowych. Kalkulator odsetkowy w szybki sposób pozwoli Ci przekonać się, jak szybko będziesz w stanie dojść do celu, odkładając stałą sumę oszczędności i korzystając z usługi, która dodatkowo zapewnia dodatkowe oprocentowanie kapitału.

Kalkulator odsetkowy wymaga podania kilku istotnych informacji, dzięki którym narzędzie finansowe będzie w stanie obliczyć dokładny termin, w którym zbierzesz pieniądze. W odpowiednie rubryki wpisz interesującą Cię kwotę oszczędności, kapitał, który posiadasz, kwotę, którą będziesz w stanie miesięcznie odkładać na wyznaczony cel, a także oprocentowanie, jeśli w tym czasie będziesz korzystać z usług zapewniających dodatkowy zysk, może to być lokata terminowa lub konto oszczędnościowe. Po podaniu wszystkich tych informacji możliwe jest sprawdzenie, ile miesięcy potrzebować będziesz do osiągnięcia zamierzonego celu.

Obliczając termin, w jakim zbierzesz brakującą sumę pieniędzy, może zmotywować Cię do systematycznego oszczędzania, a także do tego, by skorzystać z usługi, która pomoże Ci szybciej zrealizować wyznaczony plan. Porównaj o ile szybciej będziesz w stanie zebrać pieniądze, korzystając z najatrakcyjniejszych usług dla oszczędzających.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj