Kredyt konsolidacyjny - ranking aktualny na wrzesień 2019

Zestawienie wygenerowane dla kredytu w wysokości 75.000,00 PLN na okres 60 mies.Zmień parametry
2
708osób wybrało tę ofertę
9,33%
RRSO
6,49%
Oprocentowanie
6,00%
Prowizja
1.555,14 PLN
Rata miesięczna
18.308,19 PLN
Całkowity koszt
3
9,68%
RRSO
7,99%
Oprocentowanie
3,00%
Prowizja
1.520,37 PLN
Rata miesięczna
18.472,24 PLN
Całkowity koszt
4
483osób wybrało tę ofertę
11,00%
RRSO
7,99%
Oprocentowanie
5,99%
Prowizja
1.611,44 PLN
Rata miesięczna
21.686,45 PLN
Całkowity koszt
5
1788osób wybrało tę ofertę
11,45%
RRSO
6,49%
Oprocentowanie
9,90%
Prowizja
1.467,11 PLN
Rata miesięczna
20.451,59 PLN
Całkowity koszt
6
337osób wybrało tę ofertę
11,65%
RRSO
7,00%
Oprocentowanie
9,99%
Prowizja
1.633,45 PLN
Rata miesięczna
23.007,02 PLN
Całkowity koszt
7
46osób wybrało tę ofertę
11,77%
RRSO
8,50%
Oprocentowanie
6,41%
Prowizja
1.637,37 PLN
Rata miesięczna
23.242,38 PLN
Całkowity koszt
8
85osób wybrało tę ofertę
11,81%
RRSO
7,77%
Oprocentowanie
7,77%
Prowizja
1.512,49 PLN
Rata miesięczna
21.576,75 PLN
Całkowity koszt
9
342osób wybrało tę ofertę
13,24%
RRSO
7,99%
Oprocentowanie
9,99%
Prowizja
1.520,37 PLN
Rata miesięczna
23.714,74 PLN
Całkowity koszt
10
133osób wybrało tę ofertę
14,08%
RRSO
8,75%
Oprocentowanie
9,90%
Prowizja
1.547,79 PLN
Rata miesięczna
25.292,55 PLN
Całkowity koszt
11
89osób wybrało tę ofertę
14,12%
RRSO
8,79%
Oprocentowanie
9,90%
Prowizja
1.549,24 PLN
Rata miesięczna
25.379,63 PLN
Całkowity koszt
Ninejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Skorzystaj z naszej bazy artykułów

Wrzesień 2019 - atrakcyjny kredyt konsolidacyjny

Wrzesień 2019 - atrakcyjny kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny może rozwiązać twoje problemy finansowe? Jeśli spłacasz wcześniej zaciągnięte zobowiązania, ale woja sytuacja finansowa zmieniła się i coraz trudniej jest ci regulować opłaty zgodnie z harmonogramem wyznaczonym przy podpisaniu umowy, to bardzo możliwe, że kredyt konsolidacyjny pozwoli ci obniżyć miesięczne opłaty i pozwoli na spłatę kredytów, bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji czy zaległości, które mogłyby wpłynąć bardzo negatywnie na twoją historię kredytową. Kredyt który polecamy Chcesz mieć pewność, że wybrany kredyt konsolidacyjny okaże się najlepszą ofertą dostępną na rynku? Samodzielne porównanie wszystkich kredytów może być czasochłonne, dodatkowo trudne ze względu na niejasne warunki, zamieszczone na stronach banków. Gwarantujemy, że na naszej stronie znajdziesz wszystkie informacje, dzięki którym wybór kredytu okaże się dużo łatwiejszy, a co najważniejsze, przyniesie ci bardzo dużo korzyści. W tym miesiącu możemy polecić...

Kredyt konsolidacyjny - najczęściej zadawane pytania

Kredyt konsolidacyjny - najczęściej zadawane pytania

Szukasz informacji o kredytach konsolidacyjnych? Nie masz pewności, czy to usługa, która pomoże ci rozwiązać twoje problemy? Masz problemy z budżetem i szukasz sposobu, by spłacać niższe raty kredytu? Przekonaj się, czy konsolidacja może zaoferować ci atrakcyjne warunki, być może dzięki naszej pomocy uda ci się zminimalizować koszt kredytów i cieszyć się jedną, niską ratą. O co najczęściej pytają osoby zainteresowane kredytami konsolidacyjnymi? Co warto wiedzieć o tych zadłużeniach? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na te istotne pytania. Jakie oferty podlegają konsolidacji? Kredyt konsolidacyjny zgodnie ze swoimi warunkami określa jakie zadłużenia jest w stanie połączyć w jedno zobowiązanie finansowe. Konsolidacji podlegają wszystkie usługi zaciągnięte bezpośrednio w bankach. Kredytobiorca może zatem skonsolidować kredyt gotówkowy, kredyt na samochód, debet na rachunku osobistym, pożyczkę hipoteczną, a także kredyt hipoteczny. Z odmową spotkają się natomiast osoby, które chcą...

Poradnik

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt konsolidacyjny?

Podobnie jak w przypadku innych zadłużeń finansowych, kredyt konsolidacyjny gwarantuje zarówno szereg plusów, jak i minusy. Zanim jednak zdecydujesz się na taką usługę, musisz dobrze zapoznać się zarówno z wadami, jak i zaletami tego zadłużenia. Świadomy wybór oferty oferowanej przez bank pozwoli ci uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, a ty będziesz mieć pewność, że usługa faktycznie jest dla ciebie odpowiednia.

O czym musisz pamiętać, szukając kredytu konsolidacyjnego? Jak najszybciej i najłatwiej porównać kilka interesujących cię zadłużeń? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym poradniku. Znajdź zatem kilka minut i zapoznaj się z informacjami, które dostarczamy przyszłym kredytobiorcom.

Weryfikacja kredytobiorcy

Chcesz skonsolidować swoje zadłużenia, ale twoja historia kredytowa jest obciążona, a w raporcie wydanym przez BIK znajdą się adnotacje o twoich zaległych spłatach? Bank może odmówić ci udzielenia kredytu konsolidacyjnego. Mimo tego, że oferta skierowana jest do osób, które szukają sposobu na obniżenie kosztu zadłużeń, klienci, weryfikowani są zarówno pod względem zdolności kredytowej, jak i historii zadłużeń finansowych.

Bank przed wydaniem decyzji kredytowej nie tylko sprawdzi raport Biura Informacji Kredytowej, ale także poprosi o dokumenty potwierdzające twoje stałe zatrudnienie oraz wysokość miesięcznych dochodów.

Porównanie kredytów konsolidacyjnych

Szukając najlepszej oferty, możesz stracić wiele czasu, a w przypadku konsolidacji warto zadbać o to, by wybór usługi nie tylko był trafny, ale także szybki, by uchronić się przed kłopotami ze spłatą zadłużeń. Pod tym względem najlepszym narzędziem finansowym jest bez żadnych wątpliwości ranking kredytów konsolidacyjnych, który znajdziesz na naszej stronie.

Zapewniamy, że ranking dostępny na 17bankow.com jest całkowicie obiektywy, a opisane oferty są na bieżąco aktualizowane. W ciągu kilku minut możesz porównać nawet kilkanaście ofert, poznając wszystkie warunki, które będą miały faktyczny wpływ na całe zadłużenie.

Korzystając z rankingu, możesz wskazać kwotę kredytu, która jest ci potrzebna, a także wybrać termin, w jakim chcesz spłacić zadłużenie.

Na co zwrócić uwagę porównując ze sobą usługi konsolidacyjne? Przyszły kredytobiorca powinien porównać:

 • maksymalną kwotę zadłużenia

 • najdłuższy termin kredytowania

 • dodatkowe produkty, z których zobowiązany jest skorzystać usługobiorca

 • oprocentowanie nominalne zadłużenia

 • opłaty okołokredytowe

 • RRSO kredytu

Przed podpisaniem umowy

Masz pewność, że wybrana przez ciebie oferta kredytowa zapewnia najlepsze warunki, a tych chcesz podpisać umowę z bankiem? Zanim zaczniesz cieszyć się niższymi ratami kredytu i korzystać ze wszystkich zalet konsolidacji pamiętaj, że musisz zapoznać się z treścią umowy. Wielu kredytobiorców podpisuje umowę, bez poświęcenia chwili na jej przeczytanie i zrozumienie wszystkich podpunktów. Nie zrażaj się, jeśli treść dokumentów jest dla ciebie niezrozumiała, skorzystaj z pomocy konsultanta banku, który ma obowiązek poinformować cię o wszystkich warunkach kredytu.


Kredyt konsolidacyjny - kto skorzysta z tej usługi?

Kredyt konsolidacyjny może ci pomóc ze spłatą innych zadłużeń, które z czasem stały się dla ciebie uciążliwe w spłacie. Wybierając konsolidację uda ci się połączyć wcześniejsze zobowiązania w jedno, w dodatku uzyskując atrakcyjniejszą, niższą ratę.

Utrata pracy przez współmałżonka, większe domowe wydatki z powodu powiększenia rodziny, a może choroba, która spowodowała, że twoje przychody znacznie zmalały od czasu, w którym podpisana została umowa kredytowa z bankiem. Decydując się na zadłużenie finansowe ciężko przewidzieć sytuacje, które będą miały negatywny wpływ na twój budżet. Umowa z bankiem zawierana jest zazwyczaj na długi okres, co powoduje, że zwiększa się ryzyko zmian w twoim budżecie i problemów z uregulowaniem zobowiązania zgodnie z wyznaczonym harmonogramem.

Kto może złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny cieszy się coraz większą uwagą kredytobiorców. Coraz więcej osób świadomie zarządza swoimi finansami oraz zobowiązaniami, które obciążają domowy budżet klienta banku. Zastanawiasz się, do kogo skierowany jest kredyt konsolidacyjny? To oferta adresowana do osób, które chcą obniżyć miesięczny koszt i połączyć w jedno zadłużenie przynajmniej dwóch kredytów.

Usługa dostępna jest dla osób, które mogą wykazać się zdolnością kredytową i posiadają dobrą historię kredytowania. Oznacza to, że osoby, które zalegają już ze spłatą swoich pożyczek, nie uzyskają zgody kredytowej na konsolidację swoich zadłużeń.

Bank przed udzieleniem kredytu dokładnie weryfikuje swoich klientów, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie ryzyka, podejmowanego przez instytucję.

Jakie zobowiązania możesz skonsolidować?

Banki zachęcając do skorzystania z kredytów konsolidacyjnych, zapewniają, że to bardzo uniwersalna oferta, która pozwoli uporać się z wszystkimi zadłużeniami finansowymi. Kredyt konsolidacyjny pomoże ci spłacić zobowiązania takie jak:

 • kredyt hipoteczny

 • pożyczkę hipoteczną

 • kredyt na samochód

 • kredyt gotówkowy

 • kartę kredytową

 • kredyt pod zastaw

Ubiegając się o kredyt konsolidacyjny, musisz pamiętać, że to usługa, które nie dotyczy pożyczek pozabankowych. Jeśli twój budżet cierpi z powodu kilku chwilówek, bank nie zaoferuje ich konsolidacji. W takim przypadku rozwiązaniem, jeśli posiadasz zdolność kredytową, może być tylko kredyt na dowolny cel.

Czy kredyt konsolidacyjny faktycznie się opłaca?

Przed podpisaniem umowy powstrzymuje cię jedynie fakt, że nie masz pewności, czy konsolidacja faktycznie pozwoli ci uzyskać niższe opłaty? Zapewniamy, że warunki konsolidacji pozwalają odczuć znaczną ulgę, w spłacie zadłużenia. Rata twojego kredytu może być atrakcyjniejsza o nawet kilkaset złotych, w porównaniu z wcześniejszymi opłatami.

Co powoduje, że kredyt konsolidacyjny jest atrakcyjniejszy niż standardowe warunki kredytów? Ogromną zaletą tego kredytu jest niskie oprocentowanie, brak opłat okołokredytowych oraz największy plus, czyli długi okres kredytowania. To ten ostatni warunek ma największy wpływ na atrakcyjność rat kredytu konsolidacyjnego. Jeśli będziesz w stanie spłacić swoje zadłużenie, ale warunkiem jest niższa miesięczna opłata, kredyt konsolidacyjny jest ofertą dla ciebie.