Znajdź najlepsze konta oszczędnościowe

Ranking kont oszczędnościowych Sierpień 2021

Promocja
1
2%
Oprocentowanie
400 000,00 zł
Maks. kwota
tak
Wymagane konto
Promocja trwa do: 05.08.2021r.
Można skorzystać jednocześnie z oferty 2% w skali roku (do 10 000 zł) w ramach oferty „Bonus za aktywność” i 0,5% w skali roku do 400 000 zł (dla nowych środków) w ofercie „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”.
Ocena: 5/6
0 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0
Zobacz szczegóły
Promocja
2
0,5%
Oprocentowanie
50 000,00 zł
Maks. kwota
tak
Wymagane konto
Promocja trwa do: 04.09.2021r.
Dla nowych środków na Koncie Oszczędnościowym Profit przez 62 dni obowiązuje oprocentowanie promocyjne w wysokości 0,5% w skali roku do 50 000 zł.
Ocena: 5/6
1 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0
Zobacz szczegóły
Ninejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Porównywarka kont oszczędnościowych - Ocena

Średnia ocena: 5,51/6 Głosów: 2097
Czy jest coś co moglibyśmy dla Ciebie poprawić?
W porównaniu: 0
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj