Kredyt bez zaświadczeń o zarobkach

Kredyt bez zaświadczeń o zarobkach

Nie chcesz korzystać z produktów bankowych, które łączą się z duża ilością zbędnych formalności? Współczesna bankowość proponuje coraz korzystniejsze rozwiązania dla osób, którym zależy zarówno na niskich kosztach zadłużenia jak i dostępności produktu. Zaświadczenie potrzebne do weryfikacji Twojej zdolności kredytowej jest jednym z najbardziej uciążliwych dokumentów. Warto zatem przyjrzeć się ofertom kredytów, które skutecznie omijają ten krok w całym procesie przyznawania pożyczki. Możesz zatem bez większego problemu zdobyć potrzebne Ci pieniądze, nie tylko omijając część formalności ale także otrzymując pieniądze znacznie szybciej na swój rachunek. Koniecznie jednak zwróć uwagę na koszt takich zadłużeń, by nie martwić się zbyt wysokimi opłatami już po wybraniu zobowiązania.

Szybka gotówka na Twoje potrzeby

Zgodnie z gwarancją wielu banków, pieniądze mogą wpłynąć na Twoje konto nawet w ciągu jednego dnia od zawarcia umowy. Większość kredytów gotówkowych charakteryzuje się krótkim okresem wydania wstępnej decyzji kredytowej. Pod tym względem banki starają się dorównać firmom pożyczkowym, które są w stanie wypłacić swoim Klientom pieniądze nawet w ciągu kilkunastu minut. Omijając najbardziej czasochłonną część formalności podniesie się komfort korzystania z usług bankowych. Łatwiejszy dostęp do gotówki nie zawsze wiąże się natomiast z wyższym oprocentowaniem zadłużenia o czym warto pamiętać. Możesz cieszyć się zarówno szybkim dostępem do pieniędzy jak i minimalnym kosztem kredytu.

Jeżeli Twoja sytuacja wymaga natychmiastowej poprawy finansowej, to właśnie produkty, które zapewniają brak zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu będą dla Ciebie najodpowiedniejsze. Z pewnością z takich usług najchętniej skorzystają osoby, którym zależy na czasie i szukają alternatywy dla dużo droższych pożyczek na dowolny cel w parabankach.

Mini Ratka na dowolny cel

Bank PKO oferuje bardzo atrakcyjny kredyt gotówkowy, które nie wymaga zaświadczenia o zarobkach w przypadku pożyczki o kwocie nie przekraczającej wartości 24 000,00 złotych. Skorzystać z takiego zadłużenia mogą zarówno stali Klienci PKO BP jak i osoby, które pierwszy raz korzystają z usług instytucji. Bank nie wymaga założenia rachunku osobistego lub ubezpieczenia kredytu, jednak jest to możliwe, jeżeli Klient wyrazi zainteresowanie dodatkowymi usługami. Mini Ratka gwarantuje bardzo szybki dostęp do pieniędzy, nawet tego samego dnia w którym zostanie zawarta umowa. Warto pamiętać, że maksymalny okres spłaty to 96 miesięcy. Ogromnym plusem może być także możliwość karencji spłaty oraz wakacje kredytowe, nawet na 3 miesiące.

Sprawdź

Łatwiej o kredyt o niższej wartości

Jeżeli szukasz niewielkiego zadłużenia możesz skorzystać z wielu promocji, które pozwalają na wnioskowanie o kredyt wyłącznie na podstawie osobistego oświadczenia o zarobkach. Większość działających na rynku banków daje taką możliwość Klientom, którzy chcą zaciągnąć pożyczkę nie przekraczającą kwoty kilku tysięcy złotych.

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ofert dostępnych w rankingu kredytów gotówkowych. Dowiesz się więcej o każdej interesującej Cię ofercie i bez żadnego problemu wybierzesz produkt spełniający Twoje oczekiwania.

2017-01-10, Kredyty gotówkowe