O nas

17banków.com działa już od 2013 roku. Zajmujemy się bezpłatnym doradztwem finansowym, specjalizując się w kredytach gotówkowych. Zbieramy aktualne informacje o produktach bankowych i udostępniamy szereg narzędzi finansowych wszystkim zainteresowanym, w tym ranking kredytów gotówkowych, kalkulator kredytów oraz porównywarkę. Z naszą pomocą możesz zaoszczędzić czas w trakcie ubiegania się o kredyt, a także pieniądze podczas spłaty zobowiązania.

Dbamy o wiarygodność informacji publikowanych na naszej stronie. Gwarantujemy najnowsze wiadomości o wszystkich promocjach. Na stronie publikowane są systematycznie artykuły skierowane do potencjalnych kredytobiorców.

Zachęcamy do świadomego decydowania o swoich finansach i staramy się ułatwić wszystkim użytkownikom strony wyboru odpowiedniego zadłużenia.

Wysyłając bezpłatny wniosek za pośrednictwem naszej strony możesz znacznie skrócić czas jaki potrzebny jest do skontaktowania się z doradcą banku. Ponadto pamiętaj, że wypełniając formularz nie zobowiązujesz się do skorzystania z oferty konkretnego banku.

Kontakt

Adres e-mail: kontakt@17bankow.com

Ranking kredytów

Ranking kredytów

Poznaj kilkanaście ofert kredytowych w jednym miejscu. Porównaj szczegóły ofert, które mogą Cię zainteresować jako potencjalnego Klienta. Skorzystaj z bezpłatnego rankingu, który jest na bieżąco aktualizowany i pomoże Ci podjąć decyzję o wyborze kredytu. Z naszą pomocą zapłacisz za swój kredyt mniej, a wszystko to bez wychodzenia z domu i tracenia wolnego czasu.

Przejdź do rankingu
Porównywarka kredytów

Porównywarka kredytów

Porównując zadłużenia na dowolny cel unikniesz zaciągnięcia kredytu o niekorzystnych dla siebie warunkach. Szybko i bezpłatnie możesz sprawdzić koszt kilku zobowiązań, a także przekonać się, które z nich zapewnia korzystniejszy dla Ciebie okres spłaty i wszystkie warunki związane z podpisaniem umowy. Zapewniamy obiektywne informacje, zgodne z ofertami banków.

Przejdź do porównywarki
Kalkulator kredytów gotówkowych

Kalkulator kredytów gotówkowych

Kalkulator umożliwi Ci określenie kosztów zadłużenia, które Cię interesuje oraz jego porównania z innymi ofertami. Z łatwością poznasz wartość miesięcznej raty i zapoznasz się z warunkami zadłużeń nad którymi się zastanawiasz. Kalkulator dostarczy Ci w ciągu kilku minut wiedzę potrzebną do wybrania kredytu.

Przejdź do kalkulatora