O nas

17banków.com działa już od 2013 roku. Zajmujemy się bezpłatnym doradztwem finansowym, specjalizując się w kredytach gotówkowych. Zbieramy aktualne informacje o produktach bankowych i udostępniamy szereg narzędzi finansowych wszystkim zainteresowanym, w tym ranking kredytów gotówkowych, kalkulator kredytów oraz porównywarkę. Z naszą pomocą możesz zaoszczędzić czas w trakcie ubiegania się o kredyt, a także pieniądze podczas spłaty zobowiązania.

Dbamy o wiarygodność informacji publikowanych na naszej stronie. Gwarantujemy najnowsze wiadomości o wszystkich promocjach. Na stronie publikowane są systematycznie artykuły skierowane do potencjalnych kredytobiorców.

Zachęcamy do świadomego decydowania o swoich finansach i staramy się ułatwić wszystkim użytkownikom strony wyboru odpowiedniego zadłużenia.

Wysyłając bezpłatny wniosek za pośrednictwem naszej strony możesz znacznie skrócić czas jaki potrzebny jest do skontaktowania się z doradcą banku. Ponadto pamiętaj, że wypełniając formularz nie zobowiązujesz się do skorzystania z oferty konkretnego banku.

Kontakt

Adres e-mail: kontakt@17bankow.com