O nas

17banków.com działa już od 2013 roku. Zajmujemy się bezpłatnym doradztwem finansowym, specjalizując się w kredytach gotówkowych. Zbieramy aktualne informacje o produktach bankowych i udostępniamy szereg narzędzi finansowych wszystkim zainteresowanym, w tym ranking kredytów gotówkowych, kalkulator kredytów oraz porównywarkę. Z naszą pomocą możesz zaoszczędzić czas w trakcie ubiegania się o kredyt, a także pieniądze podczas spłaty zobowiązania.

Dbamy o wiarygodność informacji publikowanych na naszej stronie. Gwarantujemy najnowsze wiadomości o wszystkich promocjach. Na stronie publikowane są systematycznie artykuły skierowane do potencjalnych kredytobiorców.

Zachęcamy do świadomego decydowania o swoich finansach i staramy się ułatwić wszystkim użytkownikom strony wyboru odpowiedniego zadłużenia.

Wysyłając bezpłatny wniosek za pośrednictwem naszej strony możesz znacznie skrócić czas jaki potrzebny jest do skontaktowania się z doradcą banku. Ponadto pamiętaj, że wypełniając formularz nie zobowiązujesz się do skorzystania z oferty konkretnego banku.

Kontakt

Adres e-mail: kontakt@17bankow.com

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj