× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych

Zaktualizowano: 05.02.2021 14:53
Opublikowano: 31.01.2020 13:10
Średnia ocena: 5,62/6 Głosów: 13

Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych jest zadłużeniem, które ze względu na kwotę, a także termin spłaty będzie dla ciebie ofertą, która zwiąże cię nawet na kilka lat z instytucją. Zadbaj o to, by umowa okazała się dla ciebie atrakcyjna. 

Potrzebujesz większej ilości gotówki, ale nie chce korzystać z kredytu celowego? Zależy ci na kredycie gotówkowym w wysokości aż 100 tysięcy złotych? Dostępne oferty pozwalają wnioskować nawet o dużo wyższe kwoty, dzięki czemu złożenie wniosku o kredyt w takiej wysokości nie będzie stanowiło problemu. Warto jednak, byś jako przyszły kredytobiorca dokładnie sprawdził dostępne usługi i mógł wybrać ofertę, która nie tylko zapewni ci odpowiednią wartość zadłużenia, ale także świetne warunki spłaty, w tym długi termin spłaty i niskie RRSO.

Poświęć kilka minut na sprawdzenie narzędzi finansowych, zabezpieczysz się przed zbyt wysokim oprocentowaniem oraz dodatkowymi opłatami, które w przypadku kredytu gotówkowego mogą okazać się bardzo ważne, jeśli chcesz skorzystać z oferty atrakcyjnej finansowo.

Kredyt gotówkowy - jak sprawdzić dostępne oferty?

Promocja
Polecamy
1
9,35%
RRSO
5,00%
Oprocentowanie
497,43 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 6/6
7933 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 20
2
8,81%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
492,71 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
9441 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 6
Promocja
3
9,21%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
496,17 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 5/6
3885 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 13
4
9,30%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
480,78 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 0/6
252 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0
5
12,46%
RRSO
6,80%
Oprocentowanie
524,73 PLN
Rata miesięczna
Ocena: 3/6
1227 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 2

Nie chcesz samodzielnie decydować o wyborze kredytu gotówkowego? Nie musisz, dzięki temu, że na naszej stronie znajdziesz szereg narzędzi, które pomogą ci dostosować wybrane zadłużenie Kalkulator kredytów gotówkowych to niezawodny sposób, by bez wychodzenia z domu sprawdzić koszt nawet kilkunastu ofert jednocześnie. Możesz także skorzystać z kalkulatora rat, co pozwoli ci bez wysiłku przekonać się, czy oferta, która wcześniej zwróciła twoją uwagę, ma konkurencję wśród innych zadłużeń finansowych.

Chcesz skorzystać z rankingu, ale nie masz pewności, co zrobić, by narzędzie wyświetliło ci faktycznie najlepsze oferty? To proste i intuicyjne, ale chętnie podpowiemy ci co zrobić, by w kilku krokach porównać oferty banków:

  • Wpisz w odpowiednią rubrykę nad rankingiem kwotę zadłużenia, która cię interesuje

  • Określ, przynajmniej orientacyjnie termin, w jakim chcesz lub będziesz w stanie spłacić zobowiązanie o wybranej wysokości

  • Dostosuj do swoich preferencji sortowanie ofert kredytowych, możesz wybrać kilka opcji, od najniższego RRSO, najniższej całkowitej kwoty kredytu, najniższego oprocentowania, a nawet po popularność ofert

Najlepsze oferty kredytowe dla wybranych parametrów

Nie masz czasu, by sprawdzić ranking osobiście? Wybraliśmy dla ciebie trzy oferty, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów banków. Aby móc dokładnie zweryfikować oferty, przyjęliśmy, że poszukujemy kredytu o wartości 100 tysięcy złotych, który spłacimy w ciągu 8 lat, czyli 96 miesięcy. Żeby mieć pewność, że zaprezentujemy tu najlepsze zobowiązania, oferty zostały posortowane zgodnie z najniższym całkowitym kosztem kredytu.

Gdzie możesz szukać najlepszych kredytów o wartości 100 000,00 złotych? Poniżej trzy oferty, które mogą cię zainteresować, a my rekomendujemy wszystkim osobom, poszukującym zadłużenia w tej kwocie:

Jak możesz zauważyć, choć RRSO wybranych przez nas kredytów nie różni się bardzo, a miesięczne raty gwarantują tylko kilka złotych różnicy, całkowity koszt zadłużenia pokazuje, jak wiele można zaoszczędzić, decydując się na ofertę o najkorzystniejszych warunkach. W ciągu całego okresu kredytowania różnica między najlepszą spośród wybranych ofert a tą, która zajmuje w rankingu trzecie miejsce to aż 7116,36 złotych. Jako przyszły klient banku możesz zatem błyskawicznie przekonać się, że nawet niewielkie różnice w kwocie, które wydają się nieistotne, mogą finalnie sprawić, że twój wybór pozwoli ci zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Na co musisz uważać decydując się na kredyt gotówkowy?

Podjęcie decyzji o kredycie gotówkowym, szczególnie w przypadku tak wysokiej kwoty, powinno być wcześniej dobrze przemyślane. Pamiętaj, by zastanowić się nad swoją sytuacją finansową, nikt tak dobrze, jak ty, nie określi twoich możliwości finansowych. Przeanalizuj swój budżet, a także wszystkie wydatki, nie tylko te, które dotyczą mieszkania czy żywności, ale również innych kosztów, których nie możesz uniknąć w ciągu miesiąca. Mogą to być opłaty związane z transportem, edukacją twoich dzieci, czy nawet rozrywką. Jeśli ciężko ci określić twoją zdolność kredytową, możesz swobodnie skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej, który pozwoli ci błyskawicznie określić, czy stać cię na spłatę zadłużenia nie tylko pod względem kapitału oraz odsetek, ale także opłat dodatkowych, które mogą towarzyszyć zadłużeniu, szczególnie temu na dowolny cel.

Chcesz mieć pewność, co dokładnie powinno zwrócić twoją umowę trakcie weryfikacji umowy kredytowej? Ważnym punktem ubiegania się o kredyt, jest zwrócenie uwagi na dodatkowy koszt kredytu. Niezależnie od kwoty zobowiązania, bank może oczekiwać od swoich klientów dodatkowych opłat, które zwiększą zysk instytucji. Najczęściej jest to prowizja za udzielenie kredytu, opłata przygotowawcza, a także inny produkt finansowy, np. konto osobiste, które wiąże się z miesięcznymi opłatami, a jest wymagane do otrzymania zgody kredytowej. Jako przyszły kredytobiorca masz czas na to, by dokładnie zweryfikować wszystkie szczegóły oferty, które mogą sprawić, że usługa stanie się dla ciebie mniej atrakcyjna pod wieloma względami.

Nie tylko koszt kredytu ma wpływ na przebieg spłaty zobowiązania finansowego, równie istotny może okazać się czas spłaty. Dlatego jako przyszły kredytobiorca musisz zwrócić uwagę na maksymalny okres kredytowania. Pamiętaj, że wybierając dłuższy termin spłaty, możesz podwyższyć swoją zdolność kredytową, jednocześnie obniżając miesięczne raty. To dla wielu osób najlepsze rozwiązanie, które w ogóle pozwala ubiegać się o kredyt w wyższej kwocie.

Jakich dokumentów będziesz potrzebować ubiegając się o kredyt?

Jesteś zdecydowany na to, by zaciągnąć kredyt gotówkowy, którego aktualnie tak bardzo potrzebujesz? Jeżeli to twoje pierwsze zobowiązanie finansowe z całą pewnością chcesz dowiedzieć się, jakie dokumenty będą dla ciebie istotne podczas starania się o kredyt. W przypadku kredytu gotówkowego nawet takiego w kwocie 100 tysięcy złotych, formalności są ograniczone do minimum, przynajmniej w porównaniu z kredytem hipotecznym, czy kredytem na samochód. Do uzyskania kredytu gotówkowego potrzebne ci będą tylko:

  • dowód osobisty

  • zaświadczenie lub osobiste oświadczenie o dochodach

  • opcjonalnie wyciąg z rachunku z ostatnich 3 miesięcy

Jak widzisz, bank jest w stanie udzielić ci kredytu, bez konieczności wypełniania wielu skomplikowanych dokumentów. Dlatego też kredyt gotówkowy stał się tak popularny i coraz więcej osób, rezygnuje z chwilówek, na rzecz wygodnych i tańszych kredytów gotówkowych.

Czy warto ubezpieczyć kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych jest zadłużeniem, które ze względu na kwotę, a także termin spłaty będzie dla ciebie ofertą, która zwiąże cię nawet na kilka lat z instytucją. Podpisując umowę na 8, a nawet więcej lat, trudno jest przewidzieć swoją sytuację finansową, a nawet stan zdrowia. Choć w przypadku kredytów gotówkowych banki nie wymagają zabezpieczenia kredytu, jako klient możesz zdecydować o tym, czy chcesz z takiej oferty skorzystać.

Ubezpieczenie kredytu od zdarzeń losowych może pozwolić ci wyjść z bardzo trudnej sytuacji, gdy faktycznie nie będziesz w stanie spłacać swojego zadłużenia. Ubezpieczenie uchroni cię w przypadku nagłej choroby, która nie tylko ograniczy twoje dochody, ale także wymagać będzie dostępu do kosztownego leczenia, czy nawet rehabilitacji. Ubezpieczenie uchroni cię także w przypadku utraty pracy np. podczas redukcji pracowników w firmie. Zabezpieczenie może okazać się także niezastąpione w przypadku twojej śmierci przed spłatą kredytu. Pamiętaj, że podpisując umowę z bankiem, w przypadku twojej śmierci, zadłużenie będzie dziedziczone przez najbliższe ci osoby, ubezpieczając je, chronisz swoją rodzinę przed nagłą koniecznością spłacenia twojego zobowiązania.

Kredyt gotówkowy czy pożyczka hipoteczna?

Zastanawiasz się nad tym, czy kredyt gotówkowy będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem, mając na uwadze, że chcesz ubiegać się o kwotę 100 tysięcy złotych? W tym artykule przedstawiliśmy już wiele powodów, które mogą skłonić cię do wybrania tej oferty. Jeśli jednak ciężko ci podjąć decyzję, a ponadto uważasz, że kredyt gotówkowy jest zbyt kosztowny, możesz rozważyć sięgnięcie po inny produkt finansowy. Co możemy ci polecić? Rozwiązaniem, które może okazać się odpowiednie, jest pożyczka hipoteczna. To oferta, która gwarantuje wysoką maksymalną kwotę zadłużenia, elastyczny termin spłaty, a także minimalne oprocentowanie, które można porównać z tym, jakie znajdziesz, przeglądając kredyty hipoteczne. Warunkiem uzyskania zobowiązania, jest jednak ubezpieczenie kredytu z pomocą hipoteki. Bank dzięki temu może znacznie obniżyć koszt zadłużenia, a kredytobiorca cieszyć się preferencyjnymi warunkami umowy.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

TOP 3 oferty - kredyty gotówkowe

Pełny ranking

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy na oświadczenie w 2021
Kredyty gotówkowe 23.02.2021

Kredyt gotówkowy na oświadczenie w 2021

Chcesz skorzystać z kredytu gotówkowego na osobiste oświadczenie o dochodach? W takim razie musisz pamiętać, że oferta tego typu będzie dostępna praktycznie wyłącznie dla stałych klientów banków.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy po spłaceniu długu - kiedy możesz ubiegać się o zobowiązanie?
Kredyty gotówkowe 17.02.2021

Kredyt gotówkowy po spłaceniu długu - kiedy możesz ubiegać się o zobowiązanie?

Nawet niewielki dług zostaje odnotowany przez BIK. Warto także pamiętać, że zadłużenie nie zostaje wykreślone z historii kredytowej tuż po spłacie zobowiązania. Kiedy możliwe będzie wnioskowanie o kredyt gotówkowy, jeśli...

Zobacz więcej
Pożyczka gotówkowa - jak obniżyć koszt pożyczki w banku?
Kredyty gotówkowe 12.02.2021

Pożyczka gotówkowa - jak obniżyć koszt pożyczki w banku?

Czy ubiegając się o pożyczkę na dowolny cel w banku, masz wpływ na koszt zobowiązania? Co możesz zrobić, by cieszyć się niższym oprocentowaniem lub brakiem prowizji za udzielenie pożyczki? 

Zobacz więcej
Kredyt dla młodych klientów - kredyt gotówkowy a kredyt celowy
Kredyty gotówkowe 09.02.2021

Kredyt dla młodych klientów - kredyt gotówkowy a kredyt celowy

Kredyt dla młodych klientów wcale nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami, czy większą liczbą dokumentów lub formalności. Niezależnie od wieku, możesz liczyć na usługę finansową, która zostanie dostosowana do...

Zobacz więcej
Pożyczka gotówkowa - przegląd najlepszych ofert luty 2021
Kredyty gotówkowe 05.02.2021

Pożyczka gotówkowa - przegląd najlepszych ofert luty 2021

Czy to dobry moment na zawarcie umowy pożyczkowej z bankiem? Choć sytuacja w kraju wciąż jest niestabilna, a wiele osób obawia się o swoje zatrudnienie, pożyczka gotówkowa jest w tej chwili wyjątkowo atrakcyjna.

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy dla bezrobotnych - kredyt bez weryfikacji zatrudnienia
Kredyty gotówkowe 01.02.2021

Kredyt gotówkowy dla bezrobotnych - kredyt bez weryfikacji zatrudnienia

Czy osoba bezrobotna może skutecznie wnioskować o kredyt gotówkowy? Jakie warunki musi spełnić kredytobiorca, by cieszyć się zgodą kredytową? Gdzie szukać wsparcia finansowego, gdy niemożliwe jest potwierdzenie zatrudnienia?

Zobacz więcej