Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych

Zaktualizowano: 2021-05-28 12:42
Opublikowano: 2020-01-31 13:10
Średnia ocena: 5,65/6 Głosów: 26

Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych jest zadłużeniem, które ze względu na kwotę, a także termin spłaty będzie dla ciebie ofertą, która zwiąże cię nawet na kilka lat z instytucją. Zadbaj o to, by umowa okazała się dla ciebie atrakcyjna.

Potrzebujesz większej ilości gotówki, ale nie chce korzystać z kredytu celowego? Zależy ci na kredycie gotówkowym w wysokości aż 100 tysięcy złotych? Dostępne oferty pozwalają wnioskować nawet o dużo wyższe kwoty, dzięki czemu złożenie wniosku o kredyt gotówkowy o takiej wysokości nie będzie stanowiło problemu. Warto jednak, byś jako przyszły kredytobiorca dokładnie sprawdził dostępne usługi i mógł wybrać ofertę, która nie tylko zapewni ci odpowiednią wartość zadłużenia, ale także świetne warunki spłaty, w tym długi termin spłaty i niskie RRSO.

Poświęć kilka minut na sprawdzenie narzędzi finansowych, zabezpieczysz się przed zbyt wysokim oprocentowaniem oraz dodatkowymi opłatami, które w przypadku kredytu gotówkowego mogą okazać się bardzo ważne, jeśli chcesz skorzystać z oferty atrakcyjnej finansowo.

Kredyt gotówkowy - jak sprawdzić dostępne oferty?

Nie chcesz samodzielnie decydować o wyborze kredytu gotówkowego? Nie musisz, dzięki temu, że na naszej stronie znajdziesz szereg narzędzi, które pomogą ci dostosować wybrane zadłużenie porównywarka kredytów to niezawodny sposób, by bez wychodzenia z domu sprawdzić koszt nawet kilkunastu ofert jednocześnie. Możesz także skorzystać z kalkulatora rat, co pozwoli ci bez wysiłku przekonać się, czy oferta, która wcześniej zwróciła twoją uwagę, ma konkurencję wśród innych zadłużeń finansowych.

Chcesz skorzystać z rankingu, ale nie masz pewności, co zrobić, by narzędzie wyświetliło ci faktycznie najlepsze oferty? To proste i intuicyjne, ale chętnie podpowiemy ci co zrobić, by w kilku krokach porównać oferty banków:

  • Wpisz w odpowiednią rubrykę nad rankingiem kwotę zadłużenia, która cię interesuje

  • Określ, przynajmniej orientacyjnie termin, w jakim chcesz lub będziesz w stanie spłacić zobowiązanie o wybranej wysokości

  • Dostosuj do swoich preferencji sortowanie ofert kredytowych, możesz wybrać kilka opcji, od najniższego RRSO, najniższej całkowitej kwoty kredytu, najniższego oprocentowania, a nawet po popularność ofert

Najlepsze oferty kredytowe dla wybranych parametrów

Nie masz czasu, by sprawdzić ranking osobiście? Wybraliśmy dla ciebie trzy oferty, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów banków. Aby móc dokładnie zweryfikować oferty, przyjęliśmy, że poszukujemy kredytu o wartości 100 tysięcy złotych, który spłacimy w ciągu 8 lat, czyli 96 miesięcy. Żeby mieć pewność, że zaprezentujemy tu najlepsze zobowiązania, oferty zostały posortowane zgodnie z najniższym całkowitym kosztem kredytu.

Gdzie możesz szukać najlepszych kredytów o wartości 100 000,00 złotych? Poniżej trzy oferty, które mogą cię zainteresować, a my rekomendujemy wszystkim osobom, poszukującym zadłużenia w tej kwocie:

Jak możesz zauważyć, choć RRSO wybranych przez nas kredytów nie różni się bardzo, a miesięczne raty gwarantują tylko kilka złotych różnicy, całkowity koszt zadłużenia pokazuje, jak wiele można zaoszczędzić, decydując się na ofertę o najkorzystniejszych warunkach. W ciągu całego okresu kredytowania różnica między najlepszą spośród wybranych ofert a tą, która zajmuje w rankingu trzecie miejsce to aż 7116,36 złotych. Jako przyszły klient banku możesz zatem błyskawicznie przekonać się, że nawet niewielkie różnice w kwocie, które wydają się nieistotne, mogą finalnie sprawić, że twój wybór pozwoli ci zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź czym jest kredyt ratalny!

Na co musisz uważać decydując się na kredyt gotówkowy?

Podjęcie decyzji o kredycie gotówkowym, szczególnie w przypadku tak wysokiej kwoty, powinno być wcześniej dobrze przemyślane. Pamiętaj, by zastanowić się nad swoją sytuacją finansową, nikt tak dobrze, jak ty, nie określi twoich możliwości finansowych. Przeanalizuj swój budżet, a także wszystkie wydatki, nie tylko te, które dotyczą mieszkania czy żywności, ale również innych kosztów, których nie możesz uniknąć w ciągu miesiąca. Mogą to być opłaty związane z transportem, edukacją twoich dzieci, czy nawet rozrywką. Jeśli ciężko ci określić twoją zdolność kredytową, możesz swobodnie skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej, który pozwoli ci błyskawicznie określić, czy stać cię na spłatę zadłużenia nie tylko pod względem kapitału oraz odsetek, ale także opłat dodatkowych, które mogą towarzyszyć zadłużeniu, szczególnie temu na dowolny cel.

Chcesz mieć pewność, co dokładnie powinno zwrócić twoją umowę trakcie weryfikacji umowy kredytowej? Ważnym punktem ubiegania się o kredyt, jest zwrócenie uwagi na dodatkowy koszt kredytu. Niezależnie od kwoty zobowiązania, bank może oczekiwać od swoich klientów dodatkowych opłat, które zwiększą zysk instytucji. Najczęściej jest to prowizja za udzielenie kredytu, opłata przygotowawcza, a także inny produkt finansowy, np. konto osobiste, które wiąże się z miesięcznymi opłatami, a jest wymagane do otrzymania zgody kredytowej. Jako przyszły kredytobiorca masz czas na to, by dokładnie zweryfikować wszystkie szczegóły oferty, które mogą sprawić, że usługa stanie się dla ciebie mniej atrakcyjna pod wieloma względami.

Nie tylko koszt kredytu ma wpływ na przebieg spłaty zobowiązania finansowego, równie istotny może okazać się czas spłaty. Dlatego jako przyszły kredytobiorca musisz zwrócić uwagę na maksymalny okres kredytowania. Pamiętaj, że wybierając dłuższy termin spłaty, możesz podwyższyć swoją zdolność kredytową, jednocześnie obniżając miesięczne raty. To dla wielu osób najlepsze rozwiązanie, które w ogóle pozwala ubiegać się o kredyt w wyższej kwocie.

Poznaj oprocentowanie kredytów gotówkowych!

Jakich dokumentów będziesz potrzebować ubiegając się o kredyt?

Jesteś zdecydowany na to, by zaciągnąć kredyt gotówkowy, którego aktualnie tak bardzo potrzebujesz? Jeżeli to twoje pierwsze zobowiązanie finansowe z całą pewnością chcesz dowiedzieć się, jakie dokumenty będą dla ciebie istotne podczas starania się o kredyt. W przypadku kredytu gotówkowego nawet takiego w kwocie 100 tysięcy złotych, formalności są ograniczone do minimum, przynajmniej w porównaniu z kredytem hipotecznym, czy kredytem na samochód. Do uzyskania kredytu gotówkowego potrzebne ci będą tylko:

  • dowód osobisty

  • zaświadczenie o zarobkach lub osobiste oświadczenie o dochodach

  • opcjonalnie wyciąg z rachunku z ostatnich 3 miesięcy

Jak widzisz, bank jest w stanie udzielić ci kredytu, bez konieczności wypełniania wielu skomplikowanych dokumentów. Dlatego też kredyt gotówkowy stał się tak popularny i coraz więcej osób, rezygnuje z chwilówek, na rzecz wygodnych i tańszych kredytów gotówkowych.

Czy warto ubezpieczyć kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych jest zadłużeniem, które ze względu na kwotę, a także termin spłaty będzie dla ciebie ofertą, która zwiąże cię nawet na kilka lat z instytucją. Podpisując umowę na 8, a nawet więcej lat, trudno jest przewidzieć swoją sytuację finansową, a nawet stan zdrowia. Choć w przypadku kredytów gotówkowych banki nie wymagają zabezpieczenia kredytu, jako klient możesz zdecydować o tym, czy chcesz z takiej oferty skorzystać.

Ubezpieczenie kredytu od zdarzeń losowych może pozwolić ci wyjść z bardzo trudnej sytuacji, gdy faktycznie nie będziesz w stanie spłacać swojego zadłużenia. Ubezpieczenie uchroni cię w przypadku nagłej choroby, która nie tylko ograniczy twoje dochody, ale także wymagać będzie dostępu do kosztownego leczenia, czy nawet rehabilitacji. Ubezpieczenie uchroni cię także w przypadku utraty pracy np. podczas redukcji pracowników w firmie. Zabezpieczenie może okazać się także niezastąpione w przypadku twojej śmierci przed spłatą kredytu. Pamiętaj, że podpisując umowę z bankiem, w przypadku twojej śmierci, zadłużenie będzie dziedziczone przez najbliższe ci osoby, ubezpieczając je, chronisz swoją rodzinę przed nagłą koniecznością spłacenia twojego zobowiązania.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu samochodu?

Kredyt gotówkowy czy pożyczka hipoteczna?

Zastanawiasz się nad tym, czy kredyt gotówkowy będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem, mając na uwadze, że chcesz ubiegać się o kwotę 100 tysięcy złotych? W tym artykule przedstawiliśmy już wiele powodów, które mogą skłonić cię do wybrania tej oferty. Jeśli jednak ciężko ci podjąć decyzję, a ponadto uważasz, że kredyt gotówkowy jest zbyt kosztowny, możesz rozważyć sięgnięcie po inny produkt finansowy. Co możemy ci polecić? Rozwiązaniem, które może okazać się odpowiednie, jest pożyczka hipoteczna. To oferta, która gwarantuje wysoką maksymalną kwotę zadłużenia, elastyczny termin spłaty, a także minimalne oprocentowanie, które można porównać z tym, jakie znajdziesz, przeglądając kredyty hipoteczne. Warunkiem uzyskania zobowiązania, jest jednak ubezpieczenie kredytu z pomocą hipoteki. Bank dzięki temu może znacznie obniżyć koszt zadłużenia, a kredytobiorca cieszyć się preferencyjnymi warunkami umowy.

Powiązane artykuły

Problemy finansowe – jak sobie poradzić i gdzie szukać pomocy?

Problemy finansowe – jak sobie poradzić i gdzie szukać pomocy?

Żyjesz od pierwszego do pierwszego i wydajesz więcej, niż zarabiasz, przez co brakuje Ci pieniędzy na pokrycie bieżących wydatków? W tej chwili w Twojej głowie powinna zapalić się czerwona lampka. To ostatni moment, by zmienić swoje podejście do finansów, aby nie popaść w jeszcze większe problemy finansowe.
Zobacz więcej
Co można odliczyć, korzystając z ulgi termomodernizacyjnej?
Kredyty gotówkowe 15.10.2021

Ulga termomodernizacyjna – kalkulator. Co można odliczyć, korzystając z ulgi termomodernizacyjnej?

Ulga termomodernizacyjna to ulga podatkowa, dzięki której możesz odliczyć w deklaracji PIT wydatki związane z poprawą energooszczędności swojego domu, a więc np. koszty wymiany pieca lub montażu fotowoltaiki. Sprawdź, na jakich zasadach można skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej i co dokładnie można w jej ramach odliczyć.
Zobacz więcej
Kredyt od ręki – kto może skorzystać z pożyczki od ręki online?
Kredyty gotówkowe 14.10.2021

Kredyt od ręki – kto może skorzystać z pożyczki od ręki online?

Potrzebna Ci pożyczka od ręki? Jej znalezienie nie powinno być wcale trudne. Dzisiaj praktycznie każdy bank ma w swojej ofercie kredyt od ręki, z którego można skorzystać bez wychodzenia z domu, przy dopełnieniu minimum formalności. Najszybszy otrzymasz nawet w tym samym dniu! Kredyt i chwilówka od ręki – czym cechują się tego typu oferty i gdzie ich szukać? Podpowiadamy!
Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy bez prowizji – czy się opłaca? Gdzie złożyć wniosek?
Kredyty gotówkowe 13.10.2021

Kredyt gotówkowy bez prowizji – czy się opłaca? Gdzie złożyć wniosek?

Banki chcąc przyciągnąć do siebie klientów, oferują okresowe promocje. Jedną z takich propozycji jest kredyt gotówkowy bez prowizji. Nie płacąc prowizji, można sporo zaoszczędzić, szczególnie jak kredyt opiewa na wysoką kwotę. Zawsze jednak warto prześwietlić taką ofertę i upewnić się, że nie zawiera ona ukrytych kosztów. Kredyt lub pożyczka bez prowizji – co powinno wzbudzić naszą czujność?
Zobacz więcej
Kredyt na PIT – czy banki oferują kredyt na PIT dla zadłużonych?
Kredyty gotówkowe 12.10.2021

Kredyt na PIT – czy banki oferują kredyt na PIT dla zadłużonych?

Kredyt na PIT to propozycja skierowana do osób, które chcą skorzystać z uproszczonej formy wnioskowania. Przedłożenie rocznego zeznania podatkowego PIT razem z wnioskiem o finansowanie ma potwierdzić wysokość osiąganych dochodów i przyspieszyć procedurę kredytową. Mniej popularną ofertą jest pożyczka na PIT. Czy zarówno kredyt, jak i chwilówka na PIT udzielane są na takich samych zasadach? Sprawdź, gdzie można znaleźć takie oferty.
Zobacz więcej
Leasing operacyjny a finansowy - który korzystniejszy?
Kredyty gotówkowe 11.10.2021

Leasing operacyjny a finansowy – który korzystniejszy? Różnice leasingu operacyjnego i finansowego

Różnice występujące pomiędzy leasingiem operacyjnym a finansowym powodują, że warto mieć świadomość ich cech charakterystycznych, by móc wybrać optymalne rozwiązanie w naszym przypadku.
Zobacz więcej