Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych

Zaktualizowano: 28.05.2021 12:42
Opublikowano: 31.01.2020 13:10
Średnia ocena: 5,77/6 Głosów: 22

Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych jest zadłużeniem, które ze względu na kwotę, a także termin spłaty będzie dla ciebie ofertą, która zwiąże cię nawet na kilka lat z instytucją. Zadbaj o to, by umowa okazała się dla ciebie atrakcyjna. 

Potrzebujesz większej ilości gotówki, ale nie chce korzystać z kredytu celowego? Zależy ci na kredycie gotówkowym w wysokości aż 100 tysięcy złotych? Dostępne oferty pozwalają wnioskować nawet o dużo wyższe kwoty, dzięki czemu złożenie wniosku o kredyt gotówkowy o takiej wysokości nie będzie stanowiło problemu. Warto jednak, byś jako przyszły kredytobiorca dokładnie sprawdził dostępne usługi i mógł wybrać ofertę, która nie tylko zapewni ci odpowiednią wartość zadłużenia, ale także świetne warunki spłaty, w tym długi termin spłaty i niskie RRSO.

Poświęć kilka minut na sprawdzenie narzędzi finansowych, zabezpieczysz się przed zbyt wysokim oprocentowaniem oraz dodatkowymi opłatami, które w przypadku kredytu gotówkowego mogą okazać się bardzo ważne, jeśli chcesz skorzystać z oferty atrakcyjnej finansowo.

Kredyt gotówkowy - jak sprawdzić dostępne oferty?

Nie chcesz samodzielnie decydować o wyborze kredytu gotówkowego? Nie musisz, dzięki temu, że na naszej stronie znajdziesz szereg narzędzi, które pomogą ci dostosować wybrane zadłużenie porównywarka kredytów to niezawodny sposób, by bez wychodzenia z domu sprawdzić koszt nawet kilkunastu ofert jednocześnie. Możesz także skorzystać z kalkulatora rat, co pozwoli ci bez wysiłku przekonać się, czy oferta, która wcześniej zwróciła twoją uwagę, ma konkurencję wśród innych zadłużeń finansowych.

Chcesz skorzystać z rankingu, ale nie masz pewności, co zrobić, by narzędzie wyświetliło ci faktycznie najlepsze oferty? To proste i intuicyjne, ale chętnie podpowiemy ci co zrobić, by w kilku krokach porównać oferty banków:

  • Wpisz w odpowiednią rubrykę nad rankingiem kwotę zadłużenia, która cię interesuje

  • Określ, przynajmniej orientacyjnie termin, w jakim chcesz lub będziesz w stanie spłacić zobowiązanie o wybranej wysokości

  • Dostosuj do swoich preferencji sortowanie ofert kredytowych, możesz wybrać kilka opcji, od najniższego RRSO, najniższej całkowitej kwoty kredytu, najniższego oprocentowania, a nawet po popularność ofert

Najlepsze oferty kredytowe dla wybranych parametrów

Nie masz czasu, by sprawdzić ranking osobiście? Wybraliśmy dla ciebie trzy oferty, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów banków. Aby móc dokładnie zweryfikować oferty, przyjęliśmy, że poszukujemy kredytu o wartości 100 tysięcy złotych, który spłacimy w ciągu 8 lat, czyli 96 miesięcy. Żeby mieć pewność, że zaprezentujemy tu najlepsze zobowiązania, oferty zostały posortowane zgodnie z najniższym całkowitym kosztem kredytu.

Gdzie możesz szukać najlepszych kredytów o wartości 100 000,00 złotych? Poniżej trzy oferty, które mogą cię zainteresować, a my rekomendujemy wszystkim osobom, poszukującym zadłużenia w tej kwocie:

Jak możesz zauważyć, choć RRSO wybranych przez nas kredytów nie różni się bardzo, a miesięczne raty gwarantują tylko kilka złotych różnicy, całkowity koszt zadłużenia pokazuje, jak wiele można zaoszczędzić, decydując się na ofertę o najkorzystniejszych warunkach. W ciągu całego okresu kredytowania różnica między najlepszą spośród wybranych ofert a tą, która zajmuje w rankingu trzecie miejsce to aż 7116,36 złotych. Jako przyszły klient banku możesz zatem błyskawicznie przekonać się, że nawet niewielkie różnice w kwocie, które wydają się nieistotne, mogą finalnie sprawić, że twój wybór pozwoli ci zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych.

Sprawdź czym jest kredyt ratalny!

Na co musisz uważać decydując się na kredyt gotówkowy?

Podjęcie decyzji o kredycie gotówkowym, szczególnie w przypadku tak wysokiej kwoty, powinno być wcześniej dobrze przemyślane. Pamiętaj, by zastanowić się nad swoją sytuacją finansową, nikt tak dobrze, jak ty, nie określi twoich możliwości finansowych. Przeanalizuj swój budżet, a także wszystkie wydatki, nie tylko te, które dotyczą mieszkania czy żywności, ale również innych kosztów, których nie możesz uniknąć w ciągu miesiąca. Mogą to być opłaty związane z transportem, edukacją twoich dzieci, czy nawet rozrywką. Jeśli ciężko ci określić twoją zdolność kredytową, możesz swobodnie skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej, który pozwoli ci błyskawicznie określić, czy stać cię na spłatę zadłużenia nie tylko pod względem kapitału oraz odsetek, ale także opłat dodatkowych, które mogą towarzyszyć zadłużeniu, szczególnie temu na dowolny cel.

Chcesz mieć pewność, co dokładnie powinno zwrócić twoją umowę trakcie weryfikacji umowy kredytowej? Ważnym punktem ubiegania się o kredyt, jest zwrócenie uwagi na dodatkowy koszt kredytu. Niezależnie od kwoty zobowiązania, bank może oczekiwać od swoich klientów dodatkowych opłat, które zwiększą zysk instytucji. Najczęściej jest to prowizja za udzielenie kredytu, opłata przygotowawcza, a także inny produkt finansowy, np. konto osobiste, które wiąże się z miesięcznymi opłatami, a jest wymagane do otrzymania zgody kredytowej. Jako przyszły kredytobiorca masz czas na to, by dokładnie zweryfikować wszystkie szczegóły oferty, które mogą sprawić, że usługa stanie się dla ciebie mniej atrakcyjna pod wieloma względami.

Nie tylko koszt kredytu ma wpływ na przebieg spłaty zobowiązania finansowego, równie istotny może okazać się czas spłaty. Dlatego jako przyszły kredytobiorca musisz zwrócić uwagę na maksymalny okres kredytowania. Pamiętaj, że wybierając dłuższy termin spłaty, możesz podwyższyć swoją zdolność kredytową, jednocześnie obniżając miesięczne raty. To dla wielu osób najlepsze rozwiązanie, które w ogóle pozwala ubiegać się o kredyt w wyższej kwocie.

Poznaj oprocentowanie kredytów gotówkowych!

Jakich dokumentów będziesz potrzebować ubiegając się o kredyt?

Jesteś zdecydowany na to, by zaciągnąć kredyt gotówkowy, którego aktualnie tak bardzo potrzebujesz? Jeżeli to twoje pierwsze zobowiązanie finansowe z całą pewnością chcesz dowiedzieć się, jakie dokumenty będą dla ciebie istotne podczas starania się o kredyt. W przypadku kredytu gotówkowego nawet takiego w kwocie 100 tysięcy złotych, formalności są ograniczone do minimum, przynajmniej w porównaniu z kredytem hipotecznym, czy kredytem na samochód. Do uzyskania kredytu gotówkowego potrzebne ci będą tylko:

  • dowód osobisty

  • zaświadczenie o zarobkach lub osobiste oświadczenie o dochodach

  • opcjonalnie wyciąg z rachunku z ostatnich 3 miesięcy

Jak widzisz, bank jest w stanie udzielić ci kredytu, bez konieczności wypełniania wielu skomplikowanych dokumentów. Dlatego też kredyt gotówkowy stał się tak popularny i coraz więcej osób, rezygnuje z chwilówek, na rzecz wygodnych i tańszych kredytów gotówkowych.

Czy warto ubezpieczyć kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy na 100 tysięcy złotych jest zadłużeniem, które ze względu na kwotę, a także termin spłaty będzie dla ciebie ofertą, która zwiąże cię nawet na kilka lat z instytucją. Podpisując umowę na 8, a nawet więcej lat, trudno jest przewidzieć swoją sytuację finansową, a nawet stan zdrowia. Choć w przypadku kredytów gotówkowych banki nie wymagają zabezpieczenia kredytu, jako klient możesz zdecydować o tym, czy chcesz z takiej oferty skorzystać.

Ubezpieczenie kredytu od zdarzeń losowych może pozwolić ci wyjść z bardzo trudnej sytuacji, gdy faktycznie nie będziesz w stanie spłacać swojego zadłużenia. Ubezpieczenie uchroni cię w przypadku nagłej choroby, która nie tylko ograniczy twoje dochody, ale także wymagać będzie dostępu do kosztownego leczenia, czy nawet rehabilitacji. Ubezpieczenie uchroni cię także w przypadku utraty pracy np. podczas redukcji pracowników w firmie. Zabezpieczenie może okazać się także niezastąpione w przypadku twojej śmierci przed spłatą kredytu. Pamiętaj, że podpisując umowę z bankiem, w przypadku twojej śmierci, zadłużenie będzie dziedziczone przez najbliższe ci osoby, ubezpieczając je, chronisz swoją rodzinę przed nagłą koniecznością spłacenia twojego zobowiązania.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu samochodu?

Kredyt gotówkowy czy pożyczka hipoteczna?

Zastanawiasz się nad tym, czy kredyt gotówkowy będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem, mając na uwadze, że chcesz ubiegać się o kwotę 100 tysięcy złotych? W tym artykule przedstawiliśmy już wiele powodów, które mogą skłonić cię do wybrania tej oferty. Jeśli jednak ciężko ci podjąć decyzję, a ponadto uważasz, że kredyt gotówkowy jest zbyt kosztowny, możesz rozważyć sięgnięcie po inny produkt finansowy. Co możemy ci polecić? Rozwiązaniem, które może okazać się odpowiednie, jest pożyczka hipoteczna. To oferta, która gwarantuje wysoką maksymalną kwotę zadłużenia, elastyczny termin spłaty, a także minimalne oprocentowanie, które można porównać z tym, jakie znajdziesz, przeglądając kredyty hipoteczne. Warunkiem uzyskania zobowiązania, jest jednak ubezpieczenie kredytu z pomocą hipoteki. Bank dzięki temu może znacznie obniżyć koszt zadłużenia, a kredytobiorca cieszyć się preferencyjnymi warunkami umowy.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?
Kredyty gotówkowe 16.07.2021

Wniosek o kredyt - jak go prawidłowo wypełnić i zwiększyć szanse na kredyt?

Wniosek o kredyt to dokument, który musisz wypełnić, jeśli chcesz starać się o kredyt. Coraz więcej banków decyduje się na wnioskowanie online, dzięki czemu możesz szybko i bez wychodzenia z domu dopełnić wszelkich formalności. Który wniosek jest najbardziej, a który najmniej złożony? Czym się różnią między sobą? Sprawdź, jak wygląda ubieganie się o kredyt i co możesz zrobić, żeby przyspieszyć ten proces!

Zobacz więcej
Wyłudzenie kredytu – na czym polega i jak się przed nim bronić?
Kredyty gotówkowe 14.07.2021

Wyłudzenie kredytu – na czym polega i jak się przed nim bronić?

Wyłudzenie kredytu lub pożyczki to przestępstwo kwalifikowane jako oszustwo, za które grozi surowa kara pozbawienia wolności. Niestety jego skutki mogą dotknąć także niewinnej osoby, jeśli oszust w celu zaciągnięcia zobowiązania posłuży się jej danymi. Sprawdź, na czym dokładnie polega wyłudzenie kredytu i jak się przed nim chronić, a także kiedy sami możemy być o takie oszustwo posądzeni.

Zobacz więcej
Żyrant - na czym polega poręczenie kredytu? Prawa i obowiązki żyranta
Kredyty gotówkowe 28.06.2021

Żyrant - na czym polega poręczenie kredytu? Prawa i obowiązki żyranta

Żyrant to potoczne określenie, którym mianuje się poręczyciela. W wielu przypadkach jest on ostatnią deską ratunku dla tych, którzy ze względu na swoją sytuację ekonomiczną mogą liczyć jedynie na kredyt z poręczeniem. Jakie obowiązki ma żyrant i na czym polega poręczenie kredytu? Sprawdźmy.

Zobacz więcej
Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?
Kredyty hipoteczne 25.06.2021

Zwrot prowizji bankowej - jak ubiegać się o zwrot prowizji w banku?

O zwrot prowizji bankowej możesz się ubiegać w banku po wcześniejszej spłacie kredytu. Prawo do odzyskania pieniędzy z tego tytułu potwierdził wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z 2019 roku. Sprawdź, o co dokładnie chodzi i jak w praktyce możesz uzyskać zwrot prowizji bankowej.

Zobacz więcej
Kredyt na fotowoltaikę - gdzie starać się o najlepszy kredyt na panele fotowoltaiczne?
Kredyty gotówkowe 24.06.2021

Kredyt na fotowoltaikę - gdzie starać się o najlepszy kredyt na panele fotowoltaiczne?

Jeśli zastanawiasz się, czy kredyt na fotowoltaikę to dobry pomysł na sfinansowanie zakupu paneli, to koniecznie przeczytaj poniższy artykuł. Wiele banków, doceniając rosnącą popularność, jaką cieszy się fotowoltaika, wprowadziła do swojej oferty propozycje pożyczek, które mają pokryć zobowiązania wynikające z takiej inwestycji.

Zobacz więcej
Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021
Kredyty gotówkowe 04.05.2021

Najtańszy kredyt gotówkowy - Maj 2021

Najtańszy kredyt gotówkowy może pomóc ci pokryć bieżące wydatki bez uciążliwych kosztów, czy wysokiej raty. Przekonaj się, że korzystając z darmowego porównania kredytów, łatwiej będzie Ci wybrań tani kredyt i cieszyć się dodatkową gotówką.

Zobacz więcej
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie, aby świadczyć dopasowane i bezpieczne usług, personalizować reklamy, udostępniać funkcje mediów społecznościowych oraz analizować ruchu w Internecie. Klikając "Akceptuję", zgadzasz się na użycie technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych zarówno przez Totalmoney.pl, Wirtualną Polskę, Google, Facebook jak i innych naszych partnerów, o których dowiesz się więcej w Polityce Prywatności
Twoje dane osobowe takie jak adres IP, identyfikatory urządzeń i identyfikatory plików cookies będą przetwarzane przez Wirtualną Polskę bez konieczności uprzedniego wyrażenia przez Ciebie zgody. Wirtualna Polska przetwarza je w oparciu o uzasadniony interes na potrzeby badań rynkowych, w celu uzyskania informacji na temat odbiorców odwiedzających naszą witrynę i oglądających reklamy, oraz opracowywania i ulepszania produktów.
Twoje dane osobowe będą ponadto przetwarzane przez Wirtualną Polskę, Google'a i Facebooka na potrzeby wyboru podstawowych i spersonalizowanych reklam, tworzenia profilu spersonalizowanych reklam, czy też pomiaru wydajności reklam, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą możesz w dowolnym momencie wycofać: w przypadku Wirtualnej Polski tutaj; Google'a- tutaj; Facebooka - tutaj.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych przez Wirtualną Polskę znajdziesz w Polityce Prywatności. Informacje o wykorzystywaniu danych przez Google'a znajdziesz tutaj, a przez Facebooka znajdziesz - tutaj