Kalkulator zdolności kredytowej - Sprawdź swoją zdolność kredytową

Masz wątpliwości czy bank udzieli Ci zgody kredytowej? Zanim wypełnisz wniosek o kredyt koniecznie oblicz swoją zdolność. W ten łatwy sposób ustalisz, czy masz szansę z powodzeniem ubiegać się o zobowiązanie, na którym Ci zależy. Kalkulator zdolności kredytowej jest łatwym narzędziem, które na podstawie kilku danych sprawdzi, czy Twoje dochody będą w stanie zapewnić wystarczające środki na spłatę kredytu.

Niezależnie od tego, o jaki kredyt zamierzasz się ubiegać, kalkulator zdolności prezentuje się bez zmian. Najważniejsze jest podanie kwoty kredytu, o jaki chcesz wnioskować, okres spłaty, który zamierzasz wybrać, a także dochód, ilość osób w gospodarstwie domowym oraz kwotę miesięcznych opłat, jakie regularnie ponosisz z tytułu rachunków za media, raty innych zobowiązań, czynsz, żywność czy nawet rozrywkę.

Jeśli zgodnie z obliczeniami posiadasz zdolność kredytową możesz swobodnie złożyć wniosek o kredyt i oczekiwać szybkiego kontaktu ze strony banku. Konsultant będzie w stanie przybliżyć Ci wybraną ofertę dostosowaną do twoich potrzeb, a Ty będziesz mieć szansę bardziej świadomie zdecydować o podpisaniu umowy kredytowej.