Kalkulator kredytowy
Oblicz ratę kredytu - Symulacja kredytu

Opublikowano: 22.09.2021 06:00
Kalkulator kredytowy dedykowany jest osobom, które wybrały już jedną z ofert banków i chcą sprawdzić czy możliwe jest obniżenie kosztów w przypadku innych zadłużeń. Sprawdź czy dostępne są kredyty gotówkowe o korzystniejszym oprocentowaniu i niższej racie miesięcznej.

Jaki kredyt chcesz wziąć?

Wybierz kwotę kredytu i okres spłaty

Rodzaj rat
Kredyt gotówkowy
Rata miesięczna
480,69 zł
RRSO
9,12%
Parametry kredytu:
Kwota: 20 000,00 zł
Okres spłaty: 48 mies.
Oprocentowanie: 7,19%
Prowizja: 2,99%
Zmień parametry

Harmonogram spłaty kredytu gotówkowego

Miesiąc spłaty Odsetki Kapitał Rata stała
1 119,83 zł 360,86 zł 480,69 zł
2 117,67 zł 363,02 zł 480,69 zł
3 115,50 zł 365,19 zł 480,69 zł
46 8,54 zł 472,15 zł 480,69 zł
47 5,71 zł 474,98 zł 480,69 zł
48 2,86 zł 477,83 zł 480,69 zł

Oferty z których możesz skorzystać

Oferta sponsorowana
1
9,08%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
2,99%
Prowizja
495,06 zł
Rata miesięczna
3 762,90 zł
Całkowity koszt
Ocena: 4/6
1403 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 8
Zobacz szczegóły
2
9,08%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
3,00%
Prowizja
495,11 zł
Rata miesięczna
3 765,21 zł
Całkowity koszt
Ocena: 1/6
671 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 26
Zobacz szczegóły
3
7,44%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
480,78 zł
Rata miesięczna
3 077,44 zł
Całkowity koszt
Ocena: 5/6
1279 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 1
Zobacz szczegóły
4
7,44%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
480,78 zł
Rata miesięczna
3 077,44 zł
Całkowity koszt
Ocena: 5/6
2357 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 6
Zobacz szczegóły
5
9,20%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
3,19%
Prowizja
496,12 zł
Rata miesięczna
3 813,61 zł
Całkowity koszt
Ocena: 4/6
501 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0
Zobacz szczegóły
Wczytaj więcej ofert
Ninejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ocena

Średnia ocena: 5,98/6 Głosów: 1011
Czy jest coś co moglibyśmy dla Ciebie poprawić?

Wybranie zadłużenia, mając na uwadze, jak bogata jest oferta banków, często wymaga poświęcenia czasu i porównania usług, które twoim zdaniem są interesujące pod względem warunków, jakie bank oferuje klientom. Musisz jednak pamiętać, że twoja decyzja będzie miała ogromny wpływ nie tylko na proces związany z zawarciem umowy kredytowej, ale przede wszystkim po fakcie, gdy zacznie się okres kredytowania, a ty będziesz mieć zobowiązania względem instytucji.

Kalkulator kredytowy pozwoli ci zaoszczędzić czas oraz pieniądze. To doskonałe narzędzie, które możesz wykorzystać, by w ciągu zaledwie kilku minut sprawdzić, ile wyniesie cię rata kredytu gotówkowego, kredytu na samochód lub kredytu hipotecznego. Co więcej, będziesz mieć okazję porównać wynik z konkurencyjnymi ofertami, co pozwoli na realną ocenę oferty i wybranie usługi, która będzie w najwyższym stopniu dostosowana do twoich potrzeb.

Kalkulator kredytowy jest uniwersalnym narzędziem finansowym, z którego powinni korzystać klienci szukający odpowiedniego zadłużenia. To doskonała metoda na zwiększenie swojej świadomości związanej z usługami banków, a także realna szansa na wybór najtańszego kredytu, niezależnie od rodzaju zobowiązania i celu, w jakim planujesz skorzystać z usługi tego typu.

Jak skorzystać z możliwości jakie daje kalkulator kredytowy?

Kalkulator kredytowy jest wyjątkowo intuicyjnym narzędziem, dzięki czemu nawet osoba, która wcześniej nie miała żadnego doświadczenia z usługami bankowymi, będzie w stanie skorzystać z tej opcji poznania oferty.

Aby prawidłowo skorzystać z kalkulatora, musisz jednak najpierw określić przynajmniej wstępnie, jakiej oferty kredytowej szukasz. Czy zależy ci na kredycie celowym i w twoich planach, kredyt ma pomóc w kupnie nowego samochodu lub nieruchomości, czy może liczysz na wypłatę pieniędzy na twoje konto i chcesz w dowolny sposób wydać środki, które zostaną co wypłacone w ramach kredytu gotówkowego? Ustal, jakie są twoje potrzeby, jaki rodzaj kredytu będzie dla ciebie odpowiedni, a także czego oczekujesz po zawarciu umowy. Każda z ofert banku ma charakterystyczne cechy i warunki, które należy poznać, zanim zostanie podjęta ostateczna decyzja o wyborze zobowiązania. Pamiętaj, że każdy z kredytów ma zalety, a także wady. Warto je poznać i w pełni świadomie zdecydować o swoich finansach.

Korzystając z kalkulatora kredytowego, wybierz ofertę, jaką chcesz sprawdzić, może to być kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny lub kredyt na samochód. Wypełnij także pola wiążące się z określeniem kwoty zadłużenia oraz terminu spłaty. Konieczne będzie także podanie oprocentowania, prowizji oraz kosztów dodatkowych (możesz to zrobić, dobierając parametry z konkretnych ofert, które opisujemy na naszej stronie). Ostatnim krokiem jest obliczenie raty kredytu. Kalkulator przedstawi ci wynik, dzięki czemu zapoznasz się z kosztem zadłużenia, a poniżej pojawią się oferty konkurencyjne, które będziesz mieć okazję porównać do wybranego zobowiązania.

Zalety kalkulatora kredytowego

Kalkulator kredytowy jest niemal tak popularny, jak rankingi kredytów, które znajdziesz na naszej stronie. Nie powinno w tym nic dziwić. Polacy coraz chętniej pogłębiają swoją wiedzę o usługach finansowych, starając się unikać niekorzystnych umów i zadłużeń. Klienci instytucji finansowych już nie tylko uważniej sprawdzają oferty parabanków, takie jak szybkie pożyczki, czy chwilówki, ale także mają świadomość, że więcej informacji o usługach dostępnych w bankach, pozwoli wybrać ofertę o najlepszych warunkach, także podczas spłaty zadłużenia.

Liczba dostępnych na rynku ofert rośnie z roku na rok. Samodzielne weryfikowanie ofert banku w takiej sytuacji byłoby dla klienta niezwykle uciążliwe. Porównanie nawet kilkunastu zadłużeń mogłoby bowiem wiązać się z wielogodzinnymi poszukiwaniami trafnych informacji, a nawet koniecznością odbycia wizyty w placówkach banków. Właśnie dlatego kalkulator kredytowy jest tak ważnym narzędziem finansowym. Można z niego skorzystać całkowicie bezpłatnie, w dowolnym dla siebie miejscu i czasie, bez obaw o ukryte opłaty, czy nieaktualne informacje o ofertach banków. Kalkulator gwarantuje natychmiastowy dostęp do informacji, które są niezbędne każdemu kredytobiorcy, a co ważniejsze pomoże ci porównać jednocześnie nawet kilkanaście ofert, bez wychodzenia z domu i bez tracenia czasu. Kalkulator kredytowy jest świetnym narzędziem dla klientów, którzy pierwszy raz szukają odpowiedniego zadłużenia, a także dla klientów, którzy już wcześniej korzystali z usług finansowych, ale zależy im na najlepszej ofercie.

Dlaczego warto korzystać z narzędzi finansowych?

Klienci banków często nie mają dużego doświadczenia z usługami finansowych. Pierwszy kredyt może wiązać się z poważnymi problemami. Nieświadomość opłat pozaodsetkowych, brak dokładnych informacji o całkowitym koszcie kredytu na stronie banku, czy podczas emisji reklamy o kredycie.

Decyzja o zawarciu umowy z bankiem powinna być starannie przemyślana, a kredytobiorca w pełni świadomy swoich praw, a także obowiązków. Już przed złożeniem podpisu na dokumentach warto zastanowić się nad zaletami i wadami oferty. Narzędzia finansowe mogą być nieocenioną pomocą w trakcie szukania zadłużenia, ale także podczas zbierania informacji o konkretnej ofercie. Z pomocą rankingu kredytowego, a także kalkulatora kredytowego nie umkną ci żadne opłaty, haczyki, czy dodatkowe opłaty, wiążące się z produktami cross-selling.

Dostęp do narzędzi finansowych pozwala zminimalizować własne ryzyko i zwiększyć maksymalnie szanse podpisania umowy, która faktycznie pozwoli w pełni cieszyć się dobrze dobranym kredytem o niski oprocentowaniu i korzystnym RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopie oprocentowania. Na naszej stronie znajdziesz przydatne narzędzia online, które pozwolą ci wybrać odpowiednie zobowiązanie, a nawet określić twoją zdolność kredytową, bez żadnych opłat, czy ograniczeń.

Kalkulator kredytowy - pierwszy krok do zawarcia umowy

Udało ci się wybrać atrakcyjne zobowiązanie, a po sprawdzeniu kalkulatora kredytowego masz pewność, że to oferta, która wyróżnia się na tle konkurencyjnych usług banków? W takim razie możesz zacząć poważnie myśleć nad złożeniem wniosku o kredyt online, do czego zachęcamy, jeśli liczysz na szybki kontakt z bankiem.

Kalkulator kredytowy może być dla ciebie pierwszym krokiem do zawarcia umowy i skorzystania z zadłużenia. Wiele osób, mimo chęci skorzystania z kredytu obawia się zbyt wysokich opłat i rezygnuje z kredytu, nawet jeśli ich sytuacja wymaga wsparcia finansowego, a oferta banków jest na wyciągnięcie ręki. Z naszą pomocą, możesz przekonać się, ile wyniesie cię spłata zadłużenia. To informacja, która pozwoli ci samodzielnie ocenić, czy stać cię na kredyt i czy w twoim domowym budżecie nie zabraknie pieniędzy, by móc bez problemu spłacać wybrane zadłużenie, zgodnie z harmonogramem po zawarciu umowy. Obawiasz się, że mimo korzystnej sytuacji, w trakcie spłaty zadłużenia, twoja zdolność kredytowa zmaleje, a spłata kredytu, a nawet kilku zadłużeń będzie zbyt uciążliwa? W takiej sytuacji warto dowiedzieć się czegoś więcej o kredycie konsolidacyjnym.

Pamiętaj, że wypełniając wniosek o kredyt, nie zobowiązujesz się do zawarcia umowy, możesz jednak zyskać okazję do szybkiej rozmowy z pracownikiem banku, a dzięki temu zapoznać się z warunkami kredytu, które zostaną dostosowane do twojej indywidualnej sytuacji. Wszystko to sprawi, że z łatwością uzyskasz kredyt, jakiego potrzebujesz.

Twój kredyt może być dużo korzystniejszy

Uważasz, że kredyt wiąże się z wysokimi kosztami i dlatego nie chcesz skorzystać z oferty banku? Takie przekonanie jest wyjątkowo popularne wśród osób, które kiedyś miały okazję skorzystać z usług banku, ale nie poświęciły czasu na porównanie dostępnych ofert. Wybór kredytu w banku, w którym prowadzisz konto osobiste, może być kuszące, mniej formalności, szybka decyzja kredytowa, a także minimum czasu poświęconego na wybranie zadłużenia. To wszystko może jednak kosztować cię dużo wyższym kosztem kredytu, o czym można przekonać się, przeglądając dostępne oferty.

Porównując kredyty, możesz nie tylko zweryfikować, który bank oferuje najniższe oprocentowanie, ale dowiesz się także, gdzie bank wymaga dodatkowych opłat, wysokiej prowizji, czy konieczności skorzystania z dodatkowych usług, np. ubezpieczenia kredytu.

Poświęcając kilka minut na porównanie ofert, a także poznanie RRSO zadłużeń, będziesz w stanie bardzo szybko określić, jak dużo możesz zaoszczędzić, wybierając ofertę o najlepszych warunkach. Nawet jeśli oprocentowanie nominalne, czy prowizja kredytu nie różni się diametralnie od konkurencyjnych ofert, całkowity koszt kredytu może okazać się korzystniejszy nawet o kilkaset złotych.

Kalkulator kredytowy pomoże ci realnie spojrzeć na dostępne oferty banków, przewidzieć całkowity koszt zadłużenia, a nawet zapoznać się z przykładową ratą. To doskonała okazja do tego, by zweryfikować, gdzie otrzymasz najlepszą ofertę, jednocześnie mając pewność, że twój wybór przyczyni się do obniżenia kosztów, jakie poniesiesz w trakcie spłaty zobowiązania.

Poświęć czas na przeczytanie umowy kredytowej

Choć kalkulator kredytowy jest doskonałym narzędziem finansowym, nie polegaj wyłącznie na nim. Decyzja o zawarciu umowy powinna być dokładnie przemyślana, a ty musisz mieć pewność, że udało ci się poznać wszystkie warunki zadłużenia, również te, które mogą okazać się kłopotliwe podczas spłaty kredytu. Dlatego też zachęcamy wszystkich kredytobiorców do zapoznania się dokładnie z treścią umowy, jeszcze przed jej podpisaniem. Poświęć czas na zapoznanie się z wszystkimi jej podpunktami, a jeśli jakaś część dokumentu nie będzie dla ciebie w pełni jasna, zwróć się o pomoc i wyjaśnienie do pracownika banku. Pamiętaj, że nie musisz znać zwrotów finansowych, czy pojęć związanych z usługami oferowanymi przez banki, a konsultant banku ma obowiązek przedstawić ci warunki umowy, tak, by nie budziła ona żadnych twoich wątpliwości. Tylko mając pewność względem oferty, możesz zawrzeć umowę i cieszyć się jej korzystnymi warunkami.

W porównaniu: 0