Kalkulator kredytu gotówkowego

Opublikowano: 22.09.2021 06:00

Wybierz kwotę kredytu i okres spłaty

Kredyt gotówkowy
Rata miesięczna
480,69 zł
RRSO
9,12%
Parametry kredytu:
Kwota: 20 000,00 zł
Okres spłaty: 48 mies.
Oprocentowanie: 7,19%
Prowizja: 2,99%
Zmień parametry

Harmonogram spłaty kredytu gotówkowego

Miesiąc spłaty Odsetki Kapitał Rata stała
1 119,83 zł 360,86 zł 480,69 zł
2 117,67 zł 363,02 zł 480,69 zł
3 115,50 zł 365,19 zł 480,69 zł
46 8,54 zł 472,15 zł 480,69 zł
47 5,71 zł 474,98 zł 480,69 zł
48 2,86 zł 477,83 zł 480,69 zł

Oferty z których możesz skorzystać

Oferta sponsorowana
1
9,08%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
2,99%
Prowizja
495,06 zł
Rata miesięczna
3 762,90 zł
Całkowity koszt
Ocena: 4/6
1401 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 8
Zobacz szczegóły
2
9,08%
RRSO
7,19%
Oprocentowanie
3,00%
Prowizja
495,11 zł
Rata miesięczna
3 765,21 zł
Całkowity koszt
Ocena: 1/6
670 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 26
Zobacz szczegóły
3
7,44%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
480,78 zł
Rata miesięczna
3 077,44 zł
Całkowity koszt
Ocena: 5/6
1279 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 1
Zobacz szczegóły
4
7,44%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
480,78 zł
Rata miesięczna
3 077,44 zł
Całkowity koszt
Ocena: 5/6
2354 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 6
Zobacz szczegóły
5
9,20%
RRSO
7,20%
Oprocentowanie
3,19%
Prowizja
496,12 zł
Rata miesięczna
3 813,61 zł
Całkowity koszt
Ocena: 4/6
499 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 0
Zobacz szczegóły
Wczytaj więcej ofert
Ninejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ocena kalkulatora

Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 1

Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, ale okazuje się, że wybór odpowiedniego kredytu jest dużo trudniejszy, niż ci się wydawało ze względu na liczną ofertę kredytów? Pożyczka gotówkowa w banku zyskała ogromną popularność w ciągu ostatnich lat. Klienci banków chętnie decydują się za zadłużenie na dowolny cel, licząc nie tylko na mniej formalności, ale także na dużo szybszy dostęp do pieniędzy.

Jeśli chcesz, by wybrane przez ciebie zobowiązanie odpowiadało wszystkim twoim oczekiwaniom, musisz lepiej zapoznać się z ofertą banków. Kalkulator kredytów gotówkowych z pewnością będzie pod tym względem świetnym rozwiązaniem, gdyż to proste narzędzie, które pomoże ci ocenić wszystkie istotne warunki zadłużenia. Kalkulator kredytu gotówkowego ułatwi ci wybór zobowiązania i przekona cię, że to usługa, która wyróżnia się nie tylko pod względem szybszego zawarcia umowy i wypłaty pieniędzy na konto klienta.

Kredyt gotówkowy kalkulator - poznaj całkowity koszt kredytu

Kalkulator kredytów gotówkowych pomoże ci nie tylko ocenić ofertę, która dobyła twoje zainteresowanie, ale także zapoznać się z kosztem tego zobowiązania. Klient banku musi zdawać sobie sprawę z tego, że podpisując umowę kredytową, decyduje się na usługę, która wymaga nawet kilkuletniej spłaty, co oznacza dużą zmianę w domowym budżecie. Korzystając z kalkulatora kredytów gotówkowych, możesz przewidzieć, ile faktycznie zapłacisz za zadłużenie i zdecydować, czy taki produkt finansowy jest dla ciebie opłacalny.

Kredyt gotówkowy, choć uznawany jest za najdroższe zobowiązanie dostępne w banku, może okazać się bardzo atrakcyjny. Od czego będzie zależał całkowity koszt kredytu gotówkowego? Istotne będzie oczywiście oprocentowanie nominalne zadłużenia, ale najłatwiejszym sposobem oceny całkowitego kosztu zobowiązania, jest sprawdzenie RRSO, czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Kalkulator kredytu gotówkowego pomoże ci ustalić RRSO dowolnej oferty, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że oferta nie skrywa przed tobą żadnych dodatkowych kosztów.

Kalkulator kredytu gotówkowego - jak skorzystać z tego narzędzia?

Kalkulator kredytów gotówkowych jest prostym narzędziem, które pomoże ci porównać jedną z ofert z konkurencyjnymi usługami banków. Kalkulacja kredytów gotówkowych nie wymaga od przyszłego kredytobiorcy wielu informacji, a co ważniejsze, można z niej skorzystać całkowicie darmowo, nawet bez wychodzenia z domu.

Kalkulator kredytu gotówkowego gwarantuje, że bez przeszkód będziesz w stanie porównać koszt nawet kilkunastu zadłużeń, co pozytywnie wpłynie na twoją ocenę dostępnych pożyczek. Korzystając z tego narzędzia, możesz mieć pewność, że twoja decyzja w sprawie wyboru zobowiązania będzie odpowiednio przeanalizowana, a zawarta umowa okaże się najlepszym rozwiązaniem finansowym.

Jak skorzystać z wszystkich możliwości, jakie daje kalkulator gotówkowy? To proste wystarczy, że podasz parametry zadłużenia, które chcesz lepiej poznać, lub wybierzesz opcję automatycznego uzupełnienia parametrów z dostępnych ofert. Jakie informacje będą potrzebne, by sprawdzić warunki usługi? Wystarczy tylko ustalenie kwoty kredytu, wskazanie okresu spłaty, oprocentowanie nominalne, prowizja pobierana przez bank oraz dodatkowe opłaty, np. koszt ubezpieczenia, czy koszt prowadzenia konta osobistego, jeśli tego wymaga oferta banku.

Już wiesz, że zaledwie kilka minut wystarczy, by lepiej zapoznać się z ofertą banków i bardzo świadomie zdecydować o tym, gdzie warto złożyć wniosek o kredyt na dowolny cel.

Pożyczka gotówkowa kalkulator dla niezdecydowanych

Duży wybór w ofercie kredytów gotówkowych zapewnia szanse na zawarcie bardzo atrakcyjnej umowy. Kredyt gotówkowy dzięki swojej popularności stał się doskonale rozpoznawalną ofertą, a banki chętnie reklamują swoje usługi, właśnie z pomocą tego zobowiązania. Kredyt gotówkowy przyciąga klientów, którzy często nie są zdecydowani, a jakiego zadłużenia faktycznie chcą skorzystać. Kredyt gotówkowy pozwala pokryć dowolne wydatki, w tym kupno samochodu, czy uregulowanie bieżących zobowiązań. Oferta wyróżnia się na tle innych zadłużeń tym, że klient banku może uniknąć konieczności ubezpieczenia kredytu, a samo zadłużenie najczęściej dostępne jest zarówno dla nowych, jak i stałych klientów banku.

Trudno ci podjąć decyzję i wybrać tylko jedno zobowiązanie, które faktycznie spełni twoje wymagania? Właśnie w tym pomoże ci zarówno kalkulator kredytu gotówkowego, jak i nasz aktualny ranking kredytów gotówkowych.

Pamiętaj, że kredyt gotówkowy świetnie sprawdzi się w roli pierwszego zobowiązania, co ważniejsze, zależnie od tego, czego oczekujesz, możesz swobodnie dostosować zarówno kwotę kredytu, jak i termin spłaty zadłużenia. Pozwoli ci to na zrealizowanie twoich planów, bez obawy o zbyt wysokie raty, czy dodatkowe opłaty lub haczyki w umowie.

Kalkulator kredytów gotówkowych - na co zwrócić uwagę?

Zanim wybierzesz odpowiedni kredyt gotówkowy, koniecznie zwróć uwagę na kilka szczegółów, które dla osoby szukającej szybkiej pomocy finansowej mogą wydawać się nieważne, ale w przyszłości z pewnością wpłyną na komfort związany ze spłatą pożyczki gotówkowej. Na co zwrócić uwagę korzystając z kalkulatora kredytów gotówkowych? Oczywiście istotna będzie informacja o miesięcznej racie kredytu, ale najważniejszym warunkiem, który powinien mieć dla ciebie decydujący wpływ na wybór oferty, jest RRSO, czyli wspomniana już wcześniej rzeczywista roczna stopa oprocentowania, która pozwala ocenić całkowity koszt kredytu gotówkowego. Oprocentowanie nominalne, choć faktycznie powinno być dla ciebie wskaźnikiem atrakcyjności oferty, nie zawsze oddaje całkowity koszt zobowiązania.

Interesujesz się promocyjnymi kredytami gotówkowymi? Koniecznie przekonaj się, czy bank nie oczekuje w zamian za niższe oprocentowanie wyższej prowizji. Takie sytuacje zdarzają się często, a klienci zdecydowani na zawarcie umowy powinni być wyjątkowo ostrożni.

Kalkulator kredyt gotówkowy - sprawdź miesięczną ratę

Kalkulator gotówkowy pomoże ci bez trudu ustalić, ile orientacyjnie zapłacisz za miesięczną ratę swojego zobowiązania. To szczególnie ważne, gdy trudno ci ocenić, czy stać cię aktualnie na zadłużenie finansowe. Rata kredytu będzie zależała bezpośrednio od kilku czynników. Oczywiście wpływ na miesięczną ratę będzie miało to, w jakiej kwocie zostanie ci udzielone zobowiązanie, ile wynosi oprocentowanie kredytu, a także czy bank wymagać będzie jakichkolwiek opłat pozaodsetkowych. Jednak kluczowe znaczenie będzie miało przede wszystkim to, jak długo będziesz spłacać swój kredyt gotówkowy. Chcąc zminimalizować miesięczny koszt kredytu gotówkowego, możesz zdecydować się na wydłużenie okresu spłaty, dzięki czemu rata będzie znacznie niższa, a ocena twojej zdolności kredytowej wzrośnie.

Kalkulator kredytów gotówkowych pomoże ci ocenić, jaki wariant spłaty zadłużenia będzie dla ciebie korzystniejszy. Możesz sprawdzić krótszy okres kredytowania, a następnie spróbować wydłużyć termin spłaty, kredytu o tej samej wartości. Błyskawicznie przekonasz się, jak szybko maleć będzie miesięczna rata, dzięki czemu z łatwością wybierzesz warunki idealne dla ciebie.

Kalkulator gotówkowy - podsumowanie

Kalkulator kredytu gotówkowego jest niezbędnym narzędziem finansowym, dla osoby, która jest w trakcie podejmowania decyzji o skorzystaniu z zobowiązania na dowolny cel. Kalkulator gotówkowy nie tylko pomoże ustalić, czy zadłużenie gwarantuje korzystny koszt całkowity, ale także pozwoli obliczyć miesięczną ratę kredytu, co ułatwi symulację spłaty zadłużenia, mając na uwadze aktualne dochody i wydatki przyszłego kredytobiorcy.

Korzystanie z kalkulatora kredytów gotówkowych jest intuicyjne, darmowe, a co ważniejsze pozwoli ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą szybko podejmiesz decyzję w sprawie odpowiedniego zobowiązania i po podpisaniu umowy z bankiem będziesz się cieszyć nie tylko szybką wypłatą gotówki, ale także świetnymi warunkami kredytu, dzięki którym z łatwością uregulujesz swoje zobowiązanie finansowe.

W porównaniu: 0