Kredyt gotówkowy ranking sierpień 2019

Zestawienie wygenerowane dla kredytu w wysokości 20.000,00 PLN na okres 48 mies.Zmień parametry
2
4488osób wybrało tę ofertę
9,39%
RRSO
5,99%
Oprocentowanie
6,00%
Prowizja
497,79 PLN
Rata miesięczna
3.893,70 PLN
Całkowity koszt
3
746osób wybrało tę ofertę
9,92%
RRSO
9,50%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
502,46 PLN
Rata miesięczna
4.118,21 PLN
Całkowity koszt
4
1499osób wybrało tę ofertę
10,71%
RRSO
4,40%
Oprocentowanie
11,90%
Prowizja
509,33 PLN
Rata miesięczna
4.448,08 PLN
Całkowity koszt
5
11,63%
RRSO
7,99%
Oprocentowanie
5,99%
Prowizja
517,41 PLN
Rata miesięczna
4.835,47 PLN
Całkowity koszt
6
1399osób wybrało tę ofertę
13,34%
RRSO
9,99%
Oprocentowanie
4,99%
Prowizja
532,46 PLN
Rata miesięczna
5.558,21 PLN
Całkowity koszt
7
799osób wybrało tę ofertę
13,85%
RRSO
7,99%
Oprocentowanie
9,99%
Prowizja
536,93 PLN
Rata miesięczna
5.772,75 PLN
Całkowity koszt
8
31235osób wybrało tę ofertę
14,38%
RRSO
8,49%
Oprocentowanie
9,90%
Prowizja
541,67 PLN
Rata miesięczna
5.999,97 PLN
Całkowity koszt
9
3436osób wybrało tę ofertę
14,77%
RRSO
10,00%
Oprocentowanie
7,46%
Prowizja
545,09 PLN
Rata miesięczna
6.164,45 PLN
Całkowity koszt
10
680osób wybrało tę ofertę
15,51%
RRSO
7,99%
Oprocentowanie
12,99%
Prowizja
551,58 PLN
Rata miesięczna
6.475,70 PLN
Całkowity koszt
11
1590osób wybrało tę ofertę
16,09%
RRSO
8,70%
Oprocentowanie
12,50%
Prowizja
556,71 PLN
Rata miesięczna
6.722,26 PLN
Całkowity koszt
Ninejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Skorzystaj z naszej bazy artykułów

Zalety kredytów gotówkowych

Zalety kredytów gotówkowych

Zastanawiasz się, co powoduje, że kredyt gotówkowy stał się tak popularny? Chcesz wiedzieć, co oferują banki, które w swojej ofercie mają pożyczki na dowolny cel? Z tego artykułu dowiesz się wszystkiego o największych zaletach najpopularniejszych zobowiązań finansowych. Przekonaj się, czy kredyt gotówkowy będzie dla ciebie odpowiednim zadłużeniem. Może się okazać, że to doskonała oferta, dzięki której szybko uzyskasz dostęp do potrzebnych pieniędzy, a warunki umowy pozwolą ci na łatwą spłatę zobowiązania, bez martwienia się o wysokie raty. Błyskawiczna decyzja banku o udzieleniu kredytu Kredyt gotówkowy wyróżnia się wśród innych usług świadczonych przed banki dużo mniejszą ilością formalności, co ma ogromny wpływ na otrzymanie kredytowanych pieniędzy w dużo krótszym czasie. Wiele osób porównuje kredyt gotówkowy z pożyczką pozabankową pod względem czasu, w jakim kredytobiorca może skorzystać z dodatkowych środków. Mimo ograniczenia...

Sierpień 2019 - korzystny kredyt gotówkowy

Sierpień 2019 - korzystny kredyt gotówkowy

Chcesz w ostatniej chwili skorzystać z atrakcyjnej oferty biura podróży? A może czeka cię mały i niespodziewany remont mieszkania? Niezależnie od tego, w jakim celu potrzebujesz pieniędzy, możesz liczyć na wsparcie finansowe, w postaci kredytu gotówkowego. Zobowiązanie jest łatwo dostępne w niemal wszystkich bankach działających w na krajowym rynku. Dodatkowo usługa zapewnia minimum formalności, dzięki czemu klienci mogą liczyć na bardzo szybką wypłatę pieniędzy, bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli szukasz kredytu gotówkowego i zależy ci na niskim oprocentowaniu, a dodatkowo liczysz na kilka udogodnień, zachęcamy do przyjrzenia się ofertom, które wyróżniliśmy w tym miesiącu. Trzy najtańsze oferty kredytów gotówkowych Które kredyty gotówkowe zasługują na największą uwagę? Wybraliśmy trzy oferty, które pozwolą ci zdobyć dodatkowe środki finansowe, w krótkim czasie, bez obaw o wysokie raty. Każda z tych usług ma zalety, które pozwolą ci szybko...

Poradnik

Wybór najlepszego kredytu gotówkowego

Wybranie jednej oferty kredytowej spośród kilkunastu usług dostępnych na rynku jest trudnym zadaniem, które czeka wszystkich kredytobiorców, którym zależy na jak najlepszych warunkach umowy. Chcąc zaoszczędzić na spłacie kredytu, musisz mieć świadomość, jak najłatwiej i najskuteczniej weryfikować oferty pożyczek na dowolny cel.

Choć pozornie ilość dostępnych kredytów gotówkowych może wręcz przytłaczać potencjalnych kredytobiorców, duża konkurencja między bankami o uwagę klientów jest szansą na zdobycie oferty o bardzo korzystnych warunkach, szczególnie finansowych.

Narzędzia finansowe - czy warto z nich korzystać?

Nie masz czasu na samodzielne śledzenie ofert na stronach banków i nie wierzysz w reklamy, które emitowane są w telewizji? Szukasz rzetelnych informacji o kredytach gotówkowych, ale nie wiesz, od czego zacząć swoje poszukiwania?

Dostępne na naszej stronie narzędzia finansowe pozwolą ci zdobyć dużo niezbędnych informacji, a ty zaoszczędzisz czas, a także pieniądze. Zachęcamy do zapoznania się z coraz popularniejszym rankingiem kredytów gotówkowych, który pozwoli ci porównać najlepsze oferty kredytowe pod względem wszystkich kosztów oraz warunków, które będą miały dla ciebie największe znaczenie podczas podpisywania umowy.

Dodatkowo na naszej stronie możesz skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej, który pozwoli ci sprawdzić, czy stać cię na spłatę wybranego zobowiązania i masz szansę na otrzymanie zgody kredytowej. Narzędziem, które również może cię zainteresować, jest kalkulator kredytowy, który pomaga ustalić miesięczną ratę zadłużenia, całkowity koszt pożyczki oraz konkurencyjnych ofert.

Zachęcamy przyszłych kredytobiorców do korzystania z narzędzi, które znajdują się na naszej stronie całkowicie bezpłatnie. Wystarczy ci kilka minut oraz dostęp do internetu, by porównać kredyty gotówkowe zgodnie z własnymi upodobaniami.

Określ ile gotówki potrzebujesz

Kredyt gotówkowy, zgodnie ze swoją charakterystyką pozwala na zdobycie pieniędzy, które kredytobiorca wyda na całkowicie dowolny cel. To często powoduje, że klienci banków wnioskują o zadłużenia o znacznie wyższej kwocie, niż to rzeczywiście konieczne. Jeśli masz możliwość, by uzyskać wysoki kredyt, a jednocześnie wiesz, że nie będziesz mieć problemów ze spłatą takiego zobowiązania, nic nie stoi na przeszkodzie. Jeśli jednak obawiasz się zbyt wysokich rat, a pieniędzy potrzebujesz na remont mieszkania lub kupno samochodu, zastanów się jaka kwota będzie wystarczająca i o takie zadłużenie staraj się, wnioskując o kredyt.

Okres kredytowania - najkorzystniejszy w twojej sytuacji

Praktycznie wszystkie warunki kredytowe zależą jednoznacznie od indywidualnej sytuacji usługobiorcy. Dlatego szukając kredytu, musisz mieć na uwadze swoje indywidualne preferencje, a przede wszystkim możliwości. Wybierając termin spłaty, nawet orientacyjnie, musisz mieć na uwadze, że krótszy termin kredytowania oznacza wyższe raty miesięczne, ale niższy całkowity koszt kredytu, w przeciwieństwie do długiego okresu spłaty, który zapewnia atrakcyjne miesięczne opłaty, ale wyższą całkowitą wartość zobowiązania.

Przeanalizuj swoje dochody, a także wydatki, które towarzyszą ci każdego miesiąca. To najłatwiejszy sposób, by móc obliczyć jaką kwotę będziesz w stanie przeznaczać na spłatę kredytu gotówkowego, bez wyrzeczeń i ryzyka, że opłaty będą dla ciebie zbyt wysokie.

Zdecydowana większość banków pozwala kredytobiorcom, którzy ubiegają się o kredyt na dowolny cel, by termin spłaty był elastyczny i długi. Rozciągnięcie spłaty w czasie pozwala nie tylko obniżyć raty kredytu, ale także zwiększyć zdolność kredytową klienta banku.


Haczyki w umowie - na co musisz uważać?

Zawarcie umowy kredytowej jest poważnym przedsięwzięciem. Kredytobiorca zgadza się na warunki stawiane przez bank, a po podpisaniu dokumentów musi stosować się do harmonogramu spłaty zadłużenia. Klient banku powinien wcześniej dobrze zapoznać się z warunkami najlepszych kredytów gotówkowych i sprawdzić, czy są to oferty, które pozbawione są haczyków w umowie. Niedokładnie przeczytana umowa, a także mało informacji o zobowiązaniu może spowodować, że poza niskim oprocentowaniem, twój kredyt wcale nie będzie tak atrakcyjny, jak ci się wydaje. Poświęć kilka minut i sprawdź, na co dokładnie musisz uważać jako przyszły kredytobiorca.

Wysokie opłaty okołokredytowe

Do zaciągnięcia kredytu gotówkowego zachęca cię niskie oprocentowanie nominalne zadłużenia? Banki chętnie oferują usługi, które można reklamować z pomocą informacji o rekordowo niskim oprocentowaniu. Pamiętaj jednak, że całkowity koszt kredytu zależny jest od wielu czynników, a ogromny wpływ na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania mają opłaty okołokredytowe.

Zanim wybierzesz jedną z ofert kredytowych, koniecznie sprawdź, czy bank nie podwyższa kosztów poprzez wyższą prowizję lub opłatę przygotowawczą.

Wielu kredytobiorców nie zwraca dużej uwagi na opłaty okołokredytowe, przez co mogą być zaskoczeni wysokością RRSO kredytu. Choć prowizja za udzielenie kredytu, opłata przygotowawcza, czy dobrowolne ubezpieczenie, pozornie nie są kosztowne, mają duży wpływ na ogólną wartość zadłużenia. Decydując się na kredyt na dowolny cel, warto sprawdzić, czy bank nie rekompensuje sobie wysokimi opłatami dodatkowymi, niskiego oprocentowania nominalnego.

Informacje na temat RRSO kredytu gotówkowego znajdziesz na naszej stronie, śledząc aktualny ranking kredytów gotówkowych.

Ograniczone warunki dla kredytów promocyjnych

Interesujesz się kredytami gotówkowymi, które oznaczone są jako tymczasowe promocje? Chcesz skorzystać z niższego oprocentowania lub obniżonej prowizji? Wielu kredytobiorców szuka właśnie takich zadłużeń, chcąc maksymalnie obniżyć swoje wydatki związane z zaciągniętym zobowiązaniem finansowym.

Zanim jednak wybierzesz ofertę promocyjną, zastanów się, czy to usługa, która w pełni odpowiada twoim potrzebom. Zdecydowana większość promocyjnych pożyczek gotówkowych posiada ograniczenia, które mogą w wielu przypadkach okazać się mało atrakcyjne.

Kredyt gotówkowy z obniżonym oprocentowaniem często adresowany jest wyłącznie do wybranej grupy kredytobiorców, nowych klientów banku lub osób, które już od dłuższego czasu posiadają aktywny rachunek w danym banku. Dodatkowo ograniczona może być maksymalna kwota kredytu, a okres kredytowania może być dużo mniej elastyczny, niż w przypadku usług standardowych, dostępnych cały czas w ofercie banków.

Jeśli ograniczone warunki oferty kredytowej nie stanowią dla ciebie żadnych przeszkód, nie wahaj się, podpisanie oferty o obniżonych kosztach pozwoli ci zaoszczędzić nawet sporą sumę pieniędzy.

Podsumowanie

Wybór kredytu gotówkowego nie jest łatwy, a podjęcie decyzji bez wcześniejszego sprawdzenia oferty może wiązać się z wieloma przykrymi niespodziankami. Jeśli chcesz mieć szansę podpisać najlepszą dla siebie umowę kredytową, musisz uważnie śledzić wszystkie warunki, również te, które często nie są oczywiste. Warto poświęcić kilka minut na skorzystanie z porad oraz narzędzi finansowych, jakie znajdziesz na naszej stronie. Nie tylko będziesz mieć pewność, że zawarta umowa będzie najlepsza spośród ogromnej konkurencji kredytów, ale odczujesz to finansowo w budżecie domowym, w trakcie spłaty pożyczki.