Kalkulator kredytu hipotecznego

Opublikowano: 17.09.2021 06:00

Wybierz kwotę kredytu i okres spłaty

Rodzaj rat
Kredyt hipoteczny
Rata miesięczna
867,32 zł
RRSO
2,22%
Parametry kredytu:
Kwota: 200 000,00 zł
Okres spłaty: 25 lat
Oprocentowanie: 2,20%
Prowizja: 0,00%
Raty: stałe
Zmień parametry

Harmonogram spłaty kredytu hipotecznego

Miesiąc spłaty Odsetki Kapitał Rata stała
1 366,67 zł 500,65 zł 867,32 zł
2 365,75 zł 501,57 zł 867,32 zł
3 364,83 zł 502,49 zł 867,32 zł
298 4,75 zł 862,56 zł 867,32 zł
299 3,17 zł 864,15 zł 867,32 zł
300 1,59 zł 865,73 zł 867,32 zł

Oferty z których możesz skorzystać

1
2,17%
RRSO
2,20%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
863,12 zł
Rata miesięczna
58 937,08 zł
Całkowity koszt
Ocena: 6/6
1089 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 130
Zobacz szczegóły
2
mBank

mBank kredyt hipoteczny

Ofertę przedstawi Ci doradca
2,52%
RRSO
2,49%
Oprocentowanie
0,00%
Prowizja
896,23 zł
Rata miesięczna
68 869,00 zł
Całkowity koszt
Ocena: 5/6
148 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 1
Zobacz szczegóły
3
ING Bank Śląski

ING Bank Śląski kredyt hipoteczny

Ofertę przedstawi Ci doradca
2,58%
RRSO
2,38%
Oprocentowanie
1,90%
Prowizja
902,01 zł
Rata miesięczna
70 603,00 zł
Całkowity koszt
Ocena: 5/6
112 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 4
Zobacz szczegóły
4
Bank Pekao

Bank Pekao S.A. kredyt hipoteczny

Ofertę przedstawi Ci doradca
2,59%
RRSO
2,38%
Oprocentowanie
1,99%
Prowizja
902,81 zł
Rata miesięczna
70 843,00 zł
Całkowity koszt
Ocena: 6/6
93 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 11
Zobacz szczegóły
5
Santander Bank Polska

Santander Bank Polska kredyt hipoteczny

Ofertę przedstawi Ci doradca
2,84%
RRSO
2,63%
Oprocentowanie
2,00%
Prowizja
928,59 zł
Rata miesięczna
78 577,00 zł
Całkowity koszt
Ocena: 4/6
66 osób wybrało tę ofertę
Opinie: 22
Zobacz szczegóły
Wczytaj więcej ofert
Ninejsze wyliczenia oraz parametry mogą się różnić od ostatecznej decyzji banku, tym samym nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r., Nr 16, poz. 93, z późniejszymi zmianami).

Ocena kalkulatora

Średnia ocena: 4,50/6 Głosów: 2

Kalkulator kredytów hipotecznych to narzędzie, które ułatwi ci podjęcie decyzji o wyborze zobowiązania, z pomocą którego zrealizujesz swoje plany o kupnie mieszkania, a nawet budowie domu. Kredyt hipoteczny jest zadłużeniem na długie lata, dlatego przywiązanie uwagi do warunków oferty pozwoli ci ograniczyć wydatki związane z kredytem i zaplanować spokojną spłatę zobowiązania. Kalkulator kredytów hipotecznych pomoże ci odnaleźć się wśród licznych ofert banków, dzięki czemu przygotujesz się do złożenia wniosku o kredyt i dużo świadomiej podejmiesz ostateczną decyzję. O czym musisz pamiętać, korzystając z kalkulatora kredytów hipotecznych? Czego możesz się spodziewać po porównaniu zadłużeń? Tego dowiesz się w naszym poradniku.

Kredyt hipoteczny - podstawowe informacje

Kredyt hipoteczny jest ofertą, którą dobrze zna większość klientów banków. W dzisiejszych czasach kupno nieruchomości niemal zawsze kończy się zawarciem umowy z bankiem i długoletnią spłatą kredytu na mieszkanie. Warto jednak mieć na uwadze to, że usługa wyróżnia się na tle innych zobowiązań finansowych, dając realną szansę na korzystne warunki finansowe i raty dostosowane do możliwości kredytobiorcy, mimo wysokiej kwoty zadłużenia finansowego.

Zanim wybierzesz odpowiedni kredyt, zastanów się, czy spełniasz wszystkie warunki banku. To zobowiązanie, które wymaga doskonałej historii kredytowej, wysokiej zdolności kredytowej, a także wkładu własnego, o czym nie warto zapominać. Pamiętaj, by wybierając kredyt hipoteczny, od ceny nieruchomości odjąć kwotę wkładu własnego. Banki najchętniej udzielają kredytów hipotecznych, gdy klient jest w stanie pokryć przynajmniej 20% wartości nieruchomości, ale na rynku pojawia się coraz więcej usług zapewniających pokrycie kosztów nawet do 90% wartości mieszkania, czy innej nieruchomości. Jeśli twój wkład własny wyniesie mniej niż 20%, konieczne będzie jego ubezpieczenie, co oczywiście wiązać się będzie z dodatkowymi kosztami w trakcie spłaty zobowiązania.

Kalkulator kredytu hipotecznego

Kalkulator kredytu hipotecznego, podobnie jak ranking kredytów hipotecznych, jest narzędziem, które może pomóc ci wybrać odpowiednie zobowiązanie, zależnie od twoich indywidualnych oczekiwań względem zadłużenia. Z kalkulatora skorzystasz w dowolnej chwili, bez żadnych opłat, a co ważniejsze, gwarantujemy, że wszystkie informacje zawarte w kalkulatorze są na bieżąco aktualizowane z ofertą banków dostępnych na rynku.

Co musisz zrobić, by skorzystać z kalkulatora kredytów hipotecznych? To bardzo proste, a co ważniejsze, zajmie ci zaledwie kilka minut. Kalkulator kredytu hipotecznego wymaga od ciebie zaledwie kilku informacji, które będą konieczne, by określić koszt zadłużenia i porównać wybraną ofertę z konkurencyjnymi zobowiązaniami. Musisz zatem wskazać kwotę kredytu hipotecznego, jakiego potrzebujesz, termin, w jakim spłata zadłużenia jest dla ciebie możliwa i zapewnia najkorzystniejsze warunki. Wypełniając warunki kredytu związane z jego kosztami, możesz swobodnie skorzystać z listy zadłużeń dostępnej na naszej stronie, dzięki temu automatycznie zostaną wypełnione pola związane z oprocentowaniem kredytu, prowizją oraz kosztami dodatkowymi.

Pamiętaj, że warunki umowy zostaną dostosowane do twojej indywidualnej sytuacji finansowej, gdy osobiście skontaktujesz się z bankiem. Instytucja może zagwarantować ci korzystniejszą prowizję, jeśli zdecydujesz się na wpłacenie wyższego wkładu własnego.

Kredyt hipoteczny kalkulator dla niezdecydowanych

Trudno ci wybrać jeden kredyt hipoteczny, ponieważ wszystkie zadłużenia tego typu wydają ci się zbyt do siebie podobne? Faktycznie takie wrażenie można odnieść, śledząc oferty banków i skupiając się wyłącznie na oprocentowaniu, które zależy od stawki WIBOR. Kalkulator kredytów hipotecznych jest narzędziem, które świetnie sprawdzi się w takim przypadku. Nie tylko z łatwością ocenisz miesięczną ratę wybranego zobowiązania, ale także przekonasz się, czy usługa dobrze wypada na tle konkurencyjnych zadłużeń.

Decyzja o wyborze kredytu hipotecznego może wymagać czasu, ale warto, gdyż odpowiednia oferta nie tylko pomoże ci uniknąć zbyt wysokiej prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego, czy wysokiej marży, ale także dostosować okres kredytowania, który w przypadku kredytu o tak dużej kwocie ma ogromne znaczenie.

Boisz się zbyt wysokich kosztów miesięcznych i dlatego trudno ci wybrać kredyt w banku i złożyć wniosek? Przekonaj się z pomocą naszego kalkulatora kredytów hipotecznych, jak zmieniać się będzie rata kredytu w zależności od okresu kredytowania. Krótszy termin spłaty wiązać się będzie z wysokimi ratami, ale jednocześnie zagwarantuje najniższy koszt całkowity kredytu. Wydłużając okres spłaty, musisz spodziewać się wyższej całkowitej kwoty zadłużenia, ale jednocześnie dużo łatwiej będzie ci obniżyć miesięczną ratę.

Kalkulator kredytów hipotecznych - porównaj konkurencyjne oferty

Nic tak nie obnaża minusów kredytu hipotecznego, jak porównanie wybranej oferty z konkurencyjnymi zobowiązaniami. Krótszy okres spłaty, wyższa prowizja, konieczność wpłacenia wyższego wkładu własnego, a nawet wymóg wykupienia ubezpieczenia polisy na życie. Każdy z tych warunków może mieć bardzo istotny wpływ na przebieg całego zadłużenia, już od momentu zwarcia umowy. Jeśli chcesz wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny, cieszyć się brakiem ukrytych kosztów, a także elastyczną spłatą, konieczne jest porównanie kredytów i wybór oferty o najlepszych warunkach. Pod tym względem kalkulator kredytów hipotecznych jest doskonałym narzędziem. Możesz nie tylko porównać ofertę wybraną z listy kredytów, ale także samodzielnie wypełnić pola związane z oprocentowaniem kredytu, jeśli otrzymałeś już banku konkretną ofertę lub jedna z ofert zdobyła twoje zainteresowanie po przejrzeniu kilku stron banków.

Porównanie kredytów hipotecznych z pomocą kalkulatora pomoże ci zapoznać się z kilkoma ofertami, które być może okażą się dla ciebie jeszcze atrakcyjniejsze.

Kredyt na mieszkanie kalkulator - zaoszczędzisz czas oraz pieniądze

Koszt kredytu hipotecznego zależeć będzie od wielu czynników. Decydując się na kupno mieszkania na kredyt, warto zastanowić się, co możesz zrobić, by maksymalnie obniżyć swoje wydatki związane z zobowiązaniem. Oczywistym rozwiązaniem będzie zapewnienie jak najwyższego wkładu własnego, co tym samym pozwoli obniżyć wysokość kredytu i skrócić czas spłaty zobowiązania. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości, a długi okres spłaty jest ci potrzebny, by bank korzystniej ocenił twoją zdolność kredytową, nie musisz obawiać się wysokich kosztów, jeśli skorzystasz z naszej pomocy.

Kalkulator kredytu hipotecznego pomoże ci z łatwością ocenić ratę zadłużenia, zależnie od jego kwoty i czasu spłaty, a by rozwiać swoje wątpliwości pod względem tego, czy stać cię będzie na spłatę zobowiązania, możesz skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej, który także dostępny jest na naszej stronie całkowicie bezpłatnie.

Kalkulator kredytu hipotecznego pozwoli ci uniknąć czasochłonnych wizyt w bankach, a porównanie kilku zadłużeń w jednym miejscu faktycznie zwiększy twoje szanse na zawarcie korzystnej umowy kredytowej.

Kalkulator hipoteczny - podumowanie

Kredyt hipoteczny cieszy się ogromnym zainteresowaniem Polaków. To oferta, która jak żadna inna nie zbliża klienta banku do realizacji marzenia o własnym mieszkaniu, przy tym gwarantując niskie oprocentowanie oraz bardzo atrakcyjne i elastyczne raty, dostosowane do możliwości kredytobiorcy. Korzystając z narzędzi finansowych, do jakich zaliczamy kalkulator hipoteczny, dajesz sobie szansę na zapoznanie się z ofertą banków, co pomoże ci wybrać kilka atrakcyjnych zadłużeń i zainicjować kontakt z bankiem, po wysłaniu wniosku o kredyt.

Pamiętaj, że to, z jakiej oferty kredytowej skorzystasz, a także jak przebiegać będzie spłata zadłużenia, w dużej mierze zależy od twojego zaangażowania i chęci porównania dostępnych ofert. Z pomocą kalkulatora kredytów hipotecznych okaże się to dużo łatwiejsze, nawet jeśli nie masz doświadczenia z żadnymi usługami finansowymi.

W porównaniu: 0