Getin Bank

Podstawowe dane banku

Dokładna nazwa banku: Getin Noble Bank S.A.
Siedziba: ul.Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa
Telefon kontaktowy: 197-97

Strona www: Getin Bank
KRS: 0000304735

Kapitał Zakładowy: 2 851 630 418,91 złotych

O Banku

Getin Bank jest detaliczną częścią Getin Noble Banku S.A., bank został założony w roku 2004. Z usług banku korzysta ponad 2,4 mln indywidualnych Klientów, a w Polsce znajduje się ponad 500 placówek zajmujących się dystrybucją usług finansowych. W roku 2014 Getin Bank jako pierwszy w kraju uruchomił samoobsługowe oddziały Getin Point, pozwalające na skorzystanie z większości usług stanowiących bankowość codzienną, kont bankowych, kart płatniczych, lokat oraz przelewów.

Najpopularniejsze oferty Getin Banku

Getin Bank zajmuje się usługami uniwersalnymi, skierowanymi do Klientów indywidualnych. Wśród ofert wyróżniamy w szczególności konta osobiste, lokaty terminowe, konta oszczędnościowe, a także kredyty konsumenckie. Bank posiada szeroką ofertę usług online, dzięki czemu trafia do szerokiego grona klientów.

Usługi Getin Banku wyróżniają się minimalną ilością formalności, co pozwala na szybki dostęp m.in. do kredytu na dowolny cel. Warto także zauważyć, że bank umożliwia swobodnie rozłożyć spłatę zadłużenia, dostosowując raty kredytów do możliwości usługobiorcy.

Komentarze i opinie

O banku

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!

Najnowsze o ofertach z tego banku

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!