× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Najtańszy kredyt gotówkowy do 20 000,00 złotych

Opublikowano: 25.04.2019 10:22
Średnia ocena: 5,63/6 Głosów: 8

Na twoim koncie brakuje pieniędzy, a nie możesz szybko zdobyć brakujących pieniędzy, korzystając z pomocy bliskich? Najszybszym, ale także najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie podpisanie umowy kredytowej, która zapewni niemal natychmiastowy dostęp do gotówki, jednocześnie gwarantując jasne warunki umowy i niskie oprocentowanie kredytu.

Martwisz się tym, że usługa w banku będzie cię dużo kosztować? Sprawdź, co tak naprawdę oferują banki swoim klientom, a także co możesz zyskać, ubiegając się o pieniądze na dowolny cel. Kredyt gotówkowy nie tylko szybko zapewni ci dostęp do pieniędzy, ale także pozwoli cieszyć się niskimi ratami, pod warunkiem, że skorzystasz z naszej pomocy i podpiszesz umowę o najatrakcyjniejszych warunkach.

Najpopularniejsze zobowiązanie finansowe

Kredyt gotówkowy cieszy się największym zainteresowaniem klientów, korzystających z usług banków. Z tego powodu na rynku pojawia się coraz więcej ofert przeznaczonych dla osób, które szukają usług, które gwarantują wypłatę dodatkowych pieniędzy na całkowicie dowolny cel, bez zbędnych formalności. Duża liczba konkurencyjnych ofert może być dezorientująca, jednak dzięki temu możesz bez trudu znaleźć usługę, która wyróżni się na tle pozostałych i zapewni najniższe oprocentowanie.

Co wyróżnia te oferty na tle innych zadłużeń finansowych? Ubiegając się o kredyt gotówkowy, nie musisz zabezpieczać zobowiązania, coraz mniej banków wymaga korzystania z innych usług, takich jak konto osobiste czy ubezpieczenie, które generują dodatkowe opłaty. Ogromnym atutem pożyczki w banku jest dostęp do pieniędzy, nawet tego samego dnia, w którym zostanie podpisana umowa kredytowa.

Gdzie złożyć wniosek o kredyt?

Klienci korzystający z naszej pomocy najczęściej wybierają kredyty sięgające do 20 000,00 złotych. Dlatego też chcemy w tym artykule na podstawie przykładu zobowiązania o tej kwocie, porównać trzy najlepsze oferty, które znaleźć można w naszym aktualnym rankingu kredytów gotówkowych.

Biorąc pod uwagę pożyczkę w banku o wysokości 20 000,00 złotych, rozłożoną na 60 równych, miesięcznych rat, możemy wyróżnić trzy banki, które zapewniają najniższy koszt takiej usługi finansowej.

Na trzecim miejscu rankingu znajduje się oferta Tańszy Kredyt Gotówkowy, dostępna w Santanderze. RRSO tej oferty to 11,00%, a przykładowa miesięczna rata wynosiłaby 429,72 złote.

Na drugim miejscu, zgodnie z porównaniem, znalazła się usługa BNP Paribas, czyli Kredyt Gotówkowy 4,4%. Oprocentowanie nominalne wynosi, jak nazwa oferty wskazuje tylko 4,40%, a RRSO wynosi 9,50%. Miesięczna rata kredytu o przykładowych parametrach wynosiłaby tylko 416,21%.

Zdecydowanym liderem rankingu kredytów gotówkowych jest jednak usługa Citi Handlowego, czyli Pożyczka Gotówkowa, której RRSO wynosi 8,78%. Miesięczna spłata kredytu, który wzięliśmy pod uwagę, wyniosłaby zaledwie 409,76 złotych.

Wyślij wniosek bez wychodzenia z domu

Nie masz czasu na wielogodzinne wizyty w placówkach banków? Właśnie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem będzie wypełnienie wniosku online, na naszej stronie. Formalności zajmą ci tylko kilka minut, a konsultant banku skontaktuje się z tobą w jak najkrótszym czasie. Wysłanie wniosku nie zobowiązuje do podpisania umowy, jest jednak świetną okazją do poznania oferty indywidualnie przygotowanej do twoich potrzeb.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?
Kredyty gotówkowe 19.10.2020

Kredyt gotówkowy na wkład własny - dlaczego to niemożliwe?

Kredyt gotówkowy na wkład własny to nie jest korzystne rozwiązanie. Bank wymagając wkładu własnego, chce mieć pewność, że kredytobiorca jest w stanie samodzielnie zdobyć te środki finansowe, nie korzystając dodatkowo z...

Zobacz więcej