Kredyty na dowolny cel - Styczeń 2016

Zaktualizowano: 2018-11-29 11:50opublikowano: 2016-01-13 10:03

Szukasz najlepszej oferty kredytowej i oczekujesz atrakcyjnych kosztów od instytucji? Ilość ofert zadłużeń stanowi świetne warunki do konkurowania o zainteresowanych usługobiorców. Kredyty już od dłuższego czasu są jednymi z najważniejszych usług świadczonych przez banki, rocznie dzięki nim przybywa nowych Klientów, a produkty zmieniają się zgodnie z oczekiwaniami całego rynku. Nie musisz martwić się o zbyt wysokie raty, jednak warunkiem zawarcia najkorzystniejszej umowy jest poświęcenie przynajmniej kilkunastu minut na poznanie większości ofert i porównanie ich w aktualnym rankingu. Korzystając z prostych i bezpłatnych narzędzi finansowych jesteś w stanie maksymalnie szybko określić który z banków posiada produkt dostosowany do Twoich możliwości oraz oczekiwań. Jak zmienił się ranking kredytów gotówkowych po Nowym Roku? Zachęcamy do poznania obecnie najtańszych pożyczek konsumenckich.

Kredyty na dowolny cel - Styczeń 2016

Eurobank liderem rankingu

 Nie ulega wątpliwości, że Eurobank dzięki korzystnym warunkom aż dwóch zadłużeń wyróżnia się na tle pozostałych banków. Już od początku stycznia w ofercie pojawiła się pożyczka promocyjna, która objęła pierwsze miejsce w rankingu i stanowi świetną opcję dla osób, które potrzebują niewielkiego zobowiązania na swoje bieżące wydatki. "Wypożyczka" zapewnia zobowiązanie do 15000,00 złotych, minimalna kwota o jaką może się ubiegać Klient Eurobanku to 1000,00 złotych. Maksymalnym okresem spłaty zadłużenia jest 5 lat, co umożliwia rozłożenie pożyczki na 60 równych rat. Bank gwarantuje stałe koszta przez cały okres umowy, dzięki temu kredytobiorca już przed zawarciem umowy może sprawdzić ile dokładnie pieniędzy będzie zobowiązany wpłacić na konto banku w ramach "Wypożyczki". Pożyczka przewiduje RRSO w wysokości 4,86%, jest to możliwe m.in. dzięki rezygnacji z oprocentowania nominalnego i pobierania wyłącznie prowizji o wartości 10,00%.

Na drugim miejscu w rankingu znajduje się znany już od dłuższego czasu "Tani Kredyt z Kontem". Eurobank w przypadku tego zobowiązania wymaga korzystania z rachunku osobistego założonego w instytucji. Oprocentowanie nominalne wynosi 6,00%, dodatkowo kredytobiorca zapłaci 3,00% prowizji, RRSO zadłużenia to 7,79%. Kredyt pozwala na wnioskowanie o 120000,00 złotych bez konieczności zabezpieczania pożyczki. Starając się o to zadłużenie ogromnym atutem jest długi okres spłaty, aż 108 miesięcy. Podobnie jak w przypadku "Wypożyczki" raty są równe przez cały okres trwania umowy. Kredytobiorca już po spłacie 6 rat może skorzystać z wakacji kredytowych.

Sprawdź


Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym

Trójkę najlepszych kredytów na dowolny cel zamyka "Kredyt gotówkowy" oferowany w Banku Pocztowym. Usługa dostępna jest zarówno stałym Klientom banku jak i nowym usługobiorcom. Maksymalna kwota o jaką wnioskować może zainteresowany to aż 150000,00 złotych. Największą zaletą kredytu jest bardzo długi i elastyczny okres spłaty, maksymalnie nawet do 120 miesięcznych rat. Oprocentowanie nominalne wynosi 6,00%, bank pobiera także prowizję za udzielenie zadłużenia w wysokości 8,00%, natomiast RRSO to 10,47%.

Sprawdź

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!