× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Najtańszy kredyt gotówkowy we wrześniu 2018

Opublikowano: 06.09.2018 12:02
Średnia ocena: 6,00/6 Głosów: 3

Nowy rok szkolny bardzo często wiąże się z dodatkowymi kosztami, które ciężko przewidzieć w domowym budżecie. Jeśli odczuwasz brak gotówki i szukasz najszybszego rozwiązania swoich problemów finansowych, jesteś na najlepszej drodze, by rozwiązać swoje problemy. Wybierz kredyt gotówkowy, który zapewni Ci dostęp do pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia. Z naszą pomocą, a także po zapoznaniu się z dostępnymi ofertami, wybierzesz usługę, która zapewni Ci najtańszy koszt zobowiązania. W tym artykule przedstawimy trzy najkorzystniejsze oferty kredytowe, które zgodnie z aktualnym rankingiem kredytów gotówkowych, są dla Klientów banków najlepszym rozwiązaniem, zarówno pod względem minimalnych formalności, jak i kosztów, które są minimalne.

Gdzie wysłać wniosek kredytowy?

Trudno Ci zdecydować się na jedno zobowiązanie i nie masz pomysłu jak zaradzić temu problemowi? Sprawdziliśmy, które zobowiązania na dowolny cel są obecnie najatrakcyjniejsze i zagwarantują niski koszt całkowity, jednocześnie zapewniając bardzo proste formalności, które każdy Klient będzie w stanie wypełnić w ciągu kilku minut.

Obecnie, najwyższe miejsce w rankingu zajmuje oferta BGŻ BNP Paribas, czyli standardowy Kredyt Gotówkowy z niskim RRSO o wysokości 8,86%. Maksymalna wartość zobowiązania to aż 200 000,00 złotych, należy jednak pamiętać, że kwota ta zostanie dostosowana do możliwości indywidualnych osoby ubiegającej się o kredyt. Kredyt gotówkowy można rozłożyć w spłacie na 120 miesięcy, dzięki temu kredytobiorca może obniżyć swoją miesięczną ratą, jednocześnie zapewnić sobie wyższą zdolność kredytową, co pozwoli z łatwością uzyskać zgodę kredytową na zadłużenie o wyższej kwocie.

Dla osób, które chcą wnioskować o zobowiązanie wraz z małżonkiem, partnerem lub kimś bliskim, polecamy ofertę Alior Banku, czyli Pożyczkę dla Duetów. RRSO tego zadłużenia wynosi 10,14%. Maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 60 miesięcy. Natomiast kwota, o jaką można się starać, wnioskując o Pożyczkę dla Duetów, stanowi aż 200 000,00 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że oboje współkredytobiorcy zostaną sprawdzeni pod kątem zdolności kredytowej oraz historii swoich wcześniejszych zobowiązań. Atutem oferty jest fakt, że jest dostępna całkowicie online, a Alior Bank gwarantuje szybką wypłatę pieniędzy.

Trzecią ofertą, którą polecamy naszym czytelnikom jest db Kredyt Gotówkowy w Deutsche Banku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,30%, co pozwala uniknąć wysokich opłat, szczególnie tych okołokredytowych. Maksymalna wartość db Kredytu Gotówkowego to także 200 000,00 złotych, podczas gdy okres spłaty można rozłożyć na 120 równych rat. Deutsche Bank zachęca do skorzystania ze swojej oferty dzięki minimalnej ilości formalności.

Wyślij wniosek kredytowy i dowiedź się więcej

Korzystając z naszej strony, możesz w ciągu kilku minut wysłać bezpośredni formularz kredytowy, który zapewni Ci kontakt z pracownikiem banku. Pozwala to zdobyć wszystkie niezbędne informacje, a także przekonać się, czy oferta rzeczywiście będzie dla Ciebie odpowiednia. Wysłanie wniosku nie oznacza, że musisz podpisać umowę kredytową, z całą pewnością ułatwi jednak cały proces, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z konkretnej oferty.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty
Kredyty samochodowe 03.12.2020

Samochód na raty - samochód na raty z salonu a auto używane na raty

Chcesz kupić samochód na raty i mieć pewność, że oferta będzie dla ciebie korzystna? Przekonaj się, jakie masz możliwości, a także co zrobić zależnie od tego, czy wybierasz kupno samochodu z salonu, czy chcesz kupić auto używane. 

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej