×Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Najtańszy kredyt gotówkowy we wrześniu 2018

Opublikowano: 06.09.2018 12:02

Nowy rok szkolny bardzo często wiąże się z dodatkowymi kosztami, które ciężko przewidzieć w domowym budżecie. Jeśli odczuwasz brak gotówki i szukasz najszybszego rozwiązania swoich problemów finansowych, jesteś na najlepszej drodze, by rozwiązać swoje problemy. Wybierz kredyt gotówkowy, który zapewni Ci dostęp do pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia. Z naszą pomocą, a także po zapoznaniu się z dostępnymi ofertami, wybierzesz usługę, która zapewni Ci najtańszy koszt zobowiązania. W tym artykule przedstawimy trzy najkorzystniejsze oferty kredytowe, które zgodnie z aktualnym rankingiem kredytów gotówkowych, są dla Klientów banków najlepszym rozwiązaniem, zarówno pod względem minimalnych formalności, jak i kosztów, które są minimalne.

Gdzie wysłać wniosek kredytowy?

Trudno Ci zdecydować się na jedno zobowiązanie i nie masz pomysłu jak zaradzić temu problemowi? Sprawdziliśmy, które zobowiązania na dowolny cel są obecnie najatrakcyjniejsze i zagwarantują niski koszt całkowity, jednocześnie zapewniając bardzo proste formalności, które każdy Klient będzie w stanie wypełnić w ciągu kilku minut.

Obecnie, najwyższe miejsce w rankingu zajmuje oferta BGŻ BNP Paribas, czyli standardowy Kredyt Gotówkowy z niskim RRSO o wysokości 8,86%. Maksymalna wartość zobowiązania to aż 200 000,00 złotych, należy jednak pamiętać, że kwota ta zostanie dostosowana do możliwości indywidualnych osoby ubiegającej się o kredyt. Kredyt gotówkowy można rozłożyć w spłacie na 120 miesięcy, dzięki temu kredytobiorca może obniżyć swoją miesięczną ratą, jednocześnie zapewnić sobie wyższą zdolność kredytową, co pozwoli z łatwością uzyskać zgodę kredytową na zadłużenie o wyższej kwocie.

Dla osób, które chcą wnioskować o zobowiązanie wraz z małżonkiem, partnerem lub kimś bliskim, polecamy ofertę Alior Banku, czyli Pożyczkę dla Duetów. RRSO tego zadłużenia wynosi 10,14%. Maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 60 miesięcy. Natomiast kwota, o jaką można się starać, wnioskując o Pożyczkę dla Duetów, stanowi aż 200 000,00 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że oboje współkredytobiorcy zostaną sprawdzeni pod kątem zdolności kredytowej oraz historii swoich wcześniejszych zobowiązań. Atutem oferty jest fakt, że jest dostępna całkowicie online, a Alior Bank gwarantuje szybką wypłatę pieniędzy.

Trzecią ofertą, którą polecamy naszym czytelnikom jest db Kredyt Gotówkowy w Deutsche Banku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,30%, co pozwala uniknąć wysokich opłat, szczególnie tych okołokredytowych. Maksymalna wartość db Kredytu Gotówkowego to także 200 000,00 złotych, podczas gdy okres spłaty można rozłożyć na 120 równych rat. Deutsche Bank zachęca do skorzystania ze swojej oferty dzięki minimalnej ilości formalności.

Wyślij wniosek kredytowy i dowiedź się więcej

Korzystając z naszej strony, możesz w ciągu kilku minut wysłać bezpośredni formularz kredytowy, który zapewni Ci kontakt z pracownikiem banku. Pozwala to zdobyć wszystkie niezbędne informacje, a także przekonać się, czy oferta rzeczywiście będzie dla Ciebie odpowiednia. Wysłanie wniosku nie oznacza, że musisz podpisać umowę kredytową, z całą pewnością ułatwi jednak cały proces, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z konkretnej oferty.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy w dobie pandemii - korzystne zmiany dla klientów

Kredyt gotówkowy w dobie pandemii - korzystne zmiany dla klientów

Banki zdecydowały się na rozwinięcie swoich usług online, co jest dużym atutem, szczególnie dla osób, które chętnie korzystają z usług, które gwarantują oszczędność czasu. Pozytywną zmianę możemy zauważyć...

Zobacz więcej
Pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa to wyjątkowy produkt finansowy łączący w sobie najważniejsze atuty kredytu oraz leasingu. Udzielaniem tych produktów finansowych zajmują się wyspecjalizowane firmy leasingowe.

Zobacz więcej
Kredyt dla firmy na start - gdzie szukać i ile kosztuje?

Kredyt dla firmy na start - gdzie szukać i ile kosztuje?

By otrzymanie kredytu na uruchomienie działalności gospodarczej było możliwe, konieczne jest przygotowanie biznesplanu. Biznesplan to dokument, w którym zawarte będą informacje na temat tego, na jaki cel zostaną przekazane środki...

Zobacz więcej
Jak wyjść z długów komorniczych?

Jak wyjść z długów komorniczych?

Każdy, kto posiada długi i nie wie jak sobie z nimi poradzić, powinien przeczytać wszystkie porady i wskazówki zamieszczone w tym opracowaniu. Dzięki nam skutecznie można wyjść z długów.

Zobacz więcej
Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Kredyt konsolidacyjny - wyjdź ze spirali zadłużeń

Czy kredyt konsolidacyjny się opłaca? To oferta, która faktycznie może pomóc ci uzyskać bardzo atrakcyjne warunki i zagwarantować ratę miesięczną niższą nawet o kilkaset złotych, dzięki czemu łatwiej będzie spłacić...

Zobacz więcej
Sprawdź swoją zdolność kredytową w dobie koronawirusa

Sprawdź swoją zdolność kredytową w dobie koronawirusa

Zdolność kredytowa jest kluczowa do tego, by móc przeanalizować sytuację finansową potencjalnego kredytobiorcy. Poznanie własnej zdolności kredytowej pozwoli ci bardzo szybko, a co ważniejsze skutecznie poznać swoje szanse na zobowiązanie.

Zobacz więcej