Najtańszy kredyt gotówkowy we wrześniu 2018

Opublikowano: 2018-09-06 12:02

Nowy rok szkolny bardzo często wiąże się z dodatkowymi kosztami, które ciężko przewidzieć w domowym budżecie. Jeśli odczuwasz brak gotówki i szukasz najszybszego rozwiązania swoich problemów finansowych, jesteś na najlepszej drodze, by rozwiązać swoje problemy. Wybierz kredyt gotówkowy, który zapewni Ci dostęp do pieniędzy nawet w ciągu jednego dnia. Z naszą pomocą, a także po zapoznaniu się z dostępnymi ofertami, wybierzesz usługę, która zapewni Ci najtańszy koszt zobowiązania. W tym artykule przedstawimy trzy najkorzystniejsze oferty kredytowe, które zgodnie z aktualnym rankingiem kredytów gotówkowych, są dla Klientów banków najlepszym rozwiązaniem, zarówno pod względem minimalnych formalności, jak i kosztów, które są minimalne.

Najtańszy kredyt gotówkowy we wrześniu 2018

Gdzie wysłać wniosek kredytowy?

Trudno Ci zdecydować się na jedno zobowiązanie i nie masz pomysłu jak zaradzić temu problemowi? Sprawdziliśmy, które zobowiązania na dowolny cel są obecnie najatrakcyjniejsze i zagwarantują niski koszt całkowity, jednocześnie zapewniając bardzo proste formalności, które każdy Klient będzie w stanie wypełnić w ciągu kilku minut.

Obecnie, najwyższe miejsce w rankingu zajmuje oferta BGŻ BNP Paribas, czyli standardowy Kredyt Gotówkowy z niskim RRSO o wysokości 8,86%. Maksymalna wartość zobowiązania to aż 200 000,00 złotych, należy jednak pamiętać, że kwota ta zostanie dostosowana do możliwości indywidualnych osoby ubiegającej się o kredyt. Kredyt gotówkowy można rozłożyć w spłacie na 120 miesięcy, dzięki temu kredytobiorca może obniżyć swoją miesięczną ratą, jednocześnie zapewnić sobie wyższą zdolność kredytową, co pozwoli z łatwością uzyskać zgodę kredytową na zadłużenie o wyższej kwocie.

Dla osób, które chcą wnioskować o zobowiązanie wraz z małżonkiem, partnerem lub kimś bliskim, polecamy ofertę Alior Banku, czyli Pożyczkę dla Duetów. RRSO tego zadłużenia wynosi 10,14%. Maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 60 miesięcy. Natomiast kwota, o jaką można się starać, wnioskując o Pożyczkę dla Duetów, stanowi aż 200 000,00 złotych. Trzeba jednak pamiętać, że oboje współkredytobiorcy zostaną sprawdzeni pod kątem zdolności kredytowej oraz historii swoich wcześniejszych zobowiązań. Atutem oferty jest fakt, że jest dostępna całkowicie online, a Alior Bank gwarantuje szybką wypłatę pieniędzy.

Trzecią ofertą, którą polecamy naszym czytelnikom jest db Kredyt Gotówkowy w Deutsche Banku. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,30%, co pozwala uniknąć wysokich opłat, szczególnie tych okołokredytowych. Maksymalna wartość db Kredytu Gotówkowego to także 200 000,00 złotych, podczas gdy okres spłaty można rozłożyć na 120 równych rat. Deutsche Bank zachęca do skorzystania ze swojej oferty dzięki minimalnej ilości formalności.

Wyślij wniosek kredytowy i dowiedź się więcej

Korzystając z naszej strony, możesz w ciągu kilku minut wysłać bezpośredni formularz kredytowy, który zapewni Ci kontakt z pracownikiem banku. Pozwala to zdobyć wszystkie niezbędne informacje, a także przekonać się, czy oferta rzeczywiście będzie dla Ciebie odpowiednia. Wysłanie wniosku nie oznacza, że musisz podpisać umowę kredytową, z całą pewnością ułatwi jednak cały proces, jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z konkretnej oferty.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!