× Informujemy, że w związku z wejściem w życie RODO zmodyfikowaliśmy naszą politykę prywatności

Łatwa spłata kredytu gotówkowego

Zaktualizowano: 29.11.2018 12:02
Opublikowano: 26.04.2016 07:53
Średnia ocena: 5,75/6 Głosów: 4

Wysokie odsetki, konieczność zrezygnowania z wielu przyzwyczajeń i trudności w zagospodarowaniu budżetem? Jeżeli obawiasz się, że właśnie w ten sposób wyglądać będzie Twoja sytuacja finansowa po podpisaniu umowy kredytowej, musisz pamiętać, że wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad by było zupełnie inaczej. Możesz cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na dowolny cel, spłacać kredyt w niskich ratach i zdecydować się na warunki, które pozwolą Ci na dużą swobodę finansową nie narażając na konieczność zaciągania kolejnych zobowiązań.

Kredyt gotówkowy, a także pożyczka dostępna w banku może być bardzo atrakcyjna. Przede wszystkim spłata zadłużenia nie może być dla Ciebie uciążliwa i warto poświęcić czas na znalezienie oferty, która będzie praktycznie nie odczuwalna dla Twojego budżetu. Myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się, że kredyt rzeczywiście może być tani, a my dodatkowo ułatwimy Ci wybór odpowiedniego produktu.

Jak rozpoznać najkorzystniejszy kredyt gotówkowy?

Rozpoznanie atrakcyjnych usług wcale nie jest niestety takie proste. Rynek zadłużeń jest z miesiąca na miesiąc coraz większy. Banki oferują kredyty na różnych warunkach i starają się zróżnicować swoje zadłużenia w taki sposób by wyjść na przeciw oczekiwaniom coraz liczniejszej grupie kredytobiorców. Wśród zadłużeń pojawia się coraz więcej promocji. To działanie, które przyciąga do banku szerokie grono nowych usługobiorców, nawet jeżeli promocyjna oferta wcale nie jest korzystniejsza od standardowych produktów.

Według aktualnych danych już niemal co drugi pełnoletni Polak posiada zobowiązanie finansowe z czego zdecydowaną większość stanowią zadłużenia na dowolny cel. Kredyt gotówkowy jest zatem najchętniej wybieranym produktem bankowym, co oczywiście ma ogromny wpływ na rozwój tych produktów.

Czym kierować się szukając kredyty gotówkowego? Najważniejszym warunkiem umowy na jaki należy zwrócić uwagę przed wyborem zobowiązania jest całkowity koszt pożyczki. Sprawdzając wyłącznie oprocentowanie nominalne narażasz się na wysokie opłaty dodatkowe. Warto zainteresować się nawet najmniejszymi kosztami, które pozornie nie mają wpływu na wysokość zobowiązania, a mimo to będą podwyższać Twoje miesięczne raty. Banki ukrywają fakt, że Klient musi liczyć się z opłatą przygotowawczą, ubezpieczeniem, prowizją, kosztami związanymi z opóźnieniem w spłacie czy nawet uregulowaniem zadłużenia przed ustalonym terminem.

Koniecznie sprawdź także czy kredyt oferuje taką kwotę na jakiej Ci zależy, a także czy okres kredytowania umożliwi łatwiejszą spłatę usługi dzięki zminimalizowaniu miesięcznych wydatków.

Promocja bez ograniczeń

Zdecydowana większość promocyjnych kredytów wartych uwagi posiada warunki, które ograniczają dostęp do takiego produktu. Niższa maksymalna kwota, krótki okres spłaty, a także konieczność skorzystania z ubezpieczenia zadłużenia lub założenia płatnego konta osobistego to najczęściej wykorzystywane przez banki wymagania w przypadku zobowiązań .

Kredyt Gotówkowy dostępny w BGŻ BNP Paribas pomimo ciekawej promocji nie ogranicza w żaden sposób zadłużenia. Zgodnie z promocyjnymi warunkami, kredytobiorca spłacający terminowo swoją pożyczkę w ostatnim roku kredytowania uniknie opłaty odsetek.

Bank daje szansę na kredyt gotówkowy o wysokiej maksymalnej wartości, aż do 150 000,00 złotych bez poręczycieli i ubezpieczenia. Spłatę kredytu można zaplanować na 84 równe, miesięczne raty, co pozwala na elastyczne dostosowanie ich do domowego budżetu.

Sprawdź

Oprocentowanie nominalne Kredytu Gotówkowego wynosi zaledwie 4,99%, dodatkowo kredytobiorca zobowiązany jest do opłaty prowizji której koszt jest równy 2,90%. Po więcej informacji zapraszamy do pełnego rankingu kredytów gotówkowych.

Komentarze

Twój adres e-mail nie będzie widoczny na stronie. Gdy ktoś odpowie na Twój komentarz otrzymasz mailowe powiadomienie. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne

Powiązane artykuły

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja
Kredyty gotówkowe 30.11.2020

Kredyt gotówkowy a scoring BIK - wymagana punktacja

Scoring BIK to ocena punktowa przyszłego kredytobiorcy. Jak powstaje scoring BIK dla konkretnego klienta banku? Co jest brane pod uwagę i jak scoring BIK wpływa na uzyskanie zgody kredytowej w przypadku kredytu gotówkowego?

Zobacz więcej
Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?
Chwilówki 26.11.2020

Kredyt pozabankowy bez BIK i KRD czy pożyczki prywatne?

Pożyczka bez BIK i KRD? A może pożyczka prywatna? To praktycznie jedyne opcje zobowiązań dla osób zadłużonych. Sprawdź, czy faktycznie warto z nich skorzystać, jeśli brakuje ci gotówki, ale nie możesz liczyć na tradycyjny...

Zobacz więcej
Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych
Kredyty gotówkowe 23.11.2020

Wybierz najlepszy kredyt gotówkowy - Aktualny ranking pożyczek gotówkowych

Ranking kredytów gotówkowych pomoże ci zweryfikować, w którym banku warto starać się o kredyt. Pamiętaj, że porównanie pożyczek gotówkowych pomoże Ci jednoznacznie ocenić koszt zadłużenia i...

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa
Kredyty gotówkowe 04.11.2020

Kredyt gotówkowy a druga fala koronawirusa

Kredyt gotówkowy mimo trwającej epidemii wciąż jest dostępny dla klientów, którzy spełnią warunki banku. Czy w obliczu pandemii warto skorzystać z pożyczki gotówkowej? Sprawdź, co możesz zyskać, starając się...

Zobacz więcej
Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?
Kredyty gotówkowe 29.10.2020

Czy zawodowy kierowca może skutecznie ubiegać się o kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny?

Czy jako zawodowy kierowca masz szansę na kredyt hipoteczny i kredyt gotówkowy? Dlaczego sytuacja zawowodych kierowców nie jest oczywista pod względem oceny ich zdolności kredytowej?

Zobacz więcej
Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?
Kredyty gotówkowe 27.10.2020

Kredyt gotówkowy - krótkoterminowy czy długoterminowy?

Jak wybrać odpowiedni kredyt gotówkowy? Jak zaplanować spłatę kredytu na dowolny cel, by móc liczyć na warunki, które pozwolą ci cieszyć się dodatkowymi środkami na koncie, a jednocześnie łatwą spłatą kredytu? Z...

Zobacz więcej