Łatwa spłata kredytu gotówkowego

Zaktualizowano: 2018-11-29 12:02opublikowano: 2016-04-26 07:53

Wysokie odsetki, konieczność zrezygnowania z wielu przyzwyczajeń i trudności w zagospodarowaniu budżetem? Jeżeli obawiasz się, że właśnie w ten sposób wyglądać będzie Twoja sytuacja finansowa po podpisaniu umowy kredytowej, musisz pamiętać, że wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad by było zupełnie inaczej. Możesz cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na dowolny cel, spłacać kredyt w niskich ratach i zdecydować się na warunki, które pozwolą Ci na dużą swobodę finansową nie narażając na konieczność zaciągania kolejnych zobowiązań.

Łatwa spłata kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy, a także pożyczka dostępna w banku może być bardzo atrakcyjna. Przede wszystkim spłata zadłużenia nie może być dla Ciebie uciążliwa i warto poświęcić czas na znalezienie oferty, która będzie praktycznie nie odczuwalna dla Twojego budżetu. Myślisz, że to niemożliwe? Przekonaj się, że kredyt rzeczywiście może być tani, a my dodatkowo ułatwimy Ci wybór odpowiedniego produktu.

Jak rozpoznać najkorzystniejszy kredyt gotówkowy?

Rozpoznanie atrakcyjnych usług wcale nie jest niestety takie proste. Rynek zadłużeń jest z miesiąca na miesiąc coraz większy. Banki oferują kredyty na różnych warunkach i starają się zróżnicować swoje zadłużenia w taki sposób by wyjść na przeciw oczekiwaniom coraz liczniejszej grupie kredytobiorców. Wśród zadłużeń pojawia się coraz więcej promocji. To działanie, które przyciąga do banku szerokie grono nowych usługobiorców, nawet jeżeli promocyjna oferta wcale nie jest korzystniejsza od standardowych produktów.

Według aktualnych danych już niemal co drugi pełnoletni Polak posiada zobowiązanie finansowe z czego zdecydowaną większość stanowią zadłużenia na dowolny cel. Kredyt gotówkowy jest zatem najchętniej wybieranym produktem bankowym, co oczywiście ma ogromny wpływ na rozwój tych produktów.

Czym kierować się szukając kredyty gotówkowego? Najważniejszym warunkiem umowy na jaki należy zwrócić uwagę przed wyborem zobowiązania jest całkowity koszt pożyczki. Sprawdzając wyłącznie oprocentowanie nominalne narażasz się na wysokie opłaty dodatkowe. Warto zainteresować się nawet najmniejszymi kosztami, które pozornie nie mają wpływu na wysokość zobowiązania, a mimo to będą podwyższać Twoje miesięczne raty. Banki ukrywają fakt, że Klient musi liczyć się z opłatą przygotowawczą, ubezpieczeniem, prowizją, kosztami związanymi z opóźnieniem w spłacie czy nawet uregulowaniem zadłużenia przed ustalonym terminem.

Koniecznie sprawdź także czy kredyt oferuje taką kwotę na jakiej Ci zależy, a także czy okres kredytowania umożliwi łatwiejszą spłatę usługi dzięki zminimalizowaniu miesięcznych wydatków.

Promocja bez ograniczeń

Zdecydowana większość promocyjnych kredytów wartych uwagi posiada warunki, które ograniczają dostęp do takiego produktu. Niższa maksymalna kwota, krótki okres spłaty, a także konieczność skorzystania z ubezpieczenia zadłużenia lub założenia płatnego konta osobistego to najczęściej wykorzystywane przez banki wymagania w przypadku zobowiązań .

Kredyt Gotówkowy dostępny w BGŻ BNP Paribas pomimo ciekawej promocji nie ogranicza w żaden sposób zadłużenia. Zgodnie z promocyjnymi warunkami, kredytobiorca spłacający terminowo swoją pożyczkę w ostatnim roku kredytowania uniknie opłaty odsetek.

Bank daje szansę na kredyt gotówkowy o wysokiej maksymalnej wartości, aż do 150 000,00 złotych bez poręczycieli i ubezpieczenia. Spłatę kredytu można zaplanować na 84 równe, miesięczne raty, co pozwala na elastyczne dostosowanie ich do domowego budżetu.

Sprawdź

Oprocentowanie nominalne Kredytu Gotówkowego wynosi zaledwie 4,99%, dodatkowo kredytobiorca zobowiązany jest do opłaty prowizji której koszt jest równy 2,90%. Po więcej informacji zapraszamy do pełnego rankingu kredytów gotówkowych.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!