Kwiecień 2017 - kredyt z najniższym oprocentowaniem

Zaktualizowano: 2018-11-30 08:44opublikowano: 2017-04-03 13:27

Wiosną łatwiej wydajemy pieniądze. Zbliżające się święta, a także wydatki związane z pozimowymi porządkami i naprawami związane są niejednokrotnie z większą liczbą pieniędzy. Twój budżet nie jest w stanie pokryć Twoich planów ale nie chcesz z nich rezygnować? Rozwiązaniem finansowego problemu może być decyzja o kredycie. Minimum formalności, szybka decyzja kredytowa i co najważniejsze niskie oprocentowanie i gotówka na całkowicie dowolny cel. Jeżeli Twoja decyzja będzie świadoma i poświęcisz kilka minut na poznanie najlepszych ofert, będziesz mieć pewność, że wybierasz produkt o najlepszych warunkach dzięki którym łatwo otrzymasz pieniądze, a także nie będziesz mieć problemów ze spłatą pożyczki.

Kwiecień 2017 - kredyt z najniższym oprocentowaniem

Co składa się na koszt kredytu?

Opłaty związane z kredytem to nie tylko oprocentowanie nominalne czy opłata przygotowawcza. Banki najczęściej pobierają także prowizję za udzielenie kredytu, a do dodatkowych kosztów należy doliczyć ubezpieczenie czy konieczność założenia rachunku, który może generować opłaty miesięczne.

Aby porównać koszt zadłużeń możesz zwrócić uwagę na RRSO czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania. To wartość, która zgodnie z prawem bankowym musi być udostępniana przez banki oferujące kredyty. Dzięki temu możesz poznać rzeczywisty koszt kredytu, który często odbiega od oprocentowania, które nie oddaje całej kwoty jaką należy uregulować, decydując się na zobowiązanie.

Nie musisz tracić wielu godzin na szukanie wszystkich informacji o interesujących Cię produktach. Na naszej stronie znajdziesz w jednym miejscu dane dotyczące wszystkich wartych uwagi kredytów gotówkowych. Zaledwie w kilka minut przekonasz się ile wynosi całkowity koszt takich pożyczek, a także jakie wymagania wobec kredytobiorcy ma bank.

Najniżej oprocentowany kredyt gotówkowy

Myślisz, że niski koszt kredytu to tylko doskonały chwyt sprzedażowy, a w rzeczywistości będziesz spłacać wysokie raty? Przekonaj się, że wszystko jest możliwe gdy Twój kredyt zostanie dostosowany do Twoich możliwości.

Z początkiem kwietnia, oferta, która zainteresuje wszystkich pod względem minimalnych opłat jest Kredyt Gotówkowy proponowany przez BGŻ BNP Paribas. Oprocentowanie tego zobowiązania wynosi zaledwie 4,99%, Klient zapłaci także prowizję za otrzymanie gotówki w wysokości 6,99% wartości udzielonego kredytu. Bank nie wymaga jednak ubezpieczenia pożyczki czy skorzystania z innych usług. RRSO Kredytu Gotówkowego wynosi zaledwie 8,81%. To niewielki koszt biorąc pod uwagę elastyczność oferty. Maksymalna kwota zadłużenia to nawet 150 000,00 złotych, a najdłuższy okres w jakim musisz zwrócić kredyt to 84 miesiące.

Wypełnij wniosek online

Jeżeli zależy Ci na szybkim dostępie do pieniędzy koniecznie skorzystaj z możliwości wypełnienia formularza na naszej stronie. Nie zobowiązuje to do podpisania umowy z bankiem ale z pewnością w szybkim czasie otrzymasz informację od instytucji i pełną ofertę, dostosowaną do Twojej sytuacji finansowej. Dodatkowo nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich danych, gwarantujemy, że zostaną one wykorzystane do tego by nawiązać kontakt między Tobą a pracownikiem banku.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!