Haczyki w umowie pożyczkowej - sprawdź jak ich unikać

Zaktualizowano: 2018-11-30 10:31opublikowano: 2018-01-22 10:32

Szukając zobowiązania na dowolny cel musisz mieć na uwadze kilka czynników, które mogą powiększyć koszt zadłużenia. Banki oraz parabanki nie udostępniają informacji o wszystkich warunkach w spotach reklamowych, a nawet na swoich stronach internetowych. Zatem bez odpowiedniego przygotowania można z łatwością podpisać umowę, która nie będzie odpowiadać w 100% wymaganiom Klienta. Z naszą pomocą dowiesz się jakich opłat dodatkowych możesz oczekiwać i co zrobić przed podpisaniem umowy, by cieszyć się dodatkowymi funduszami bez obaw o zbyt wysokie raty i niekorzystne warunki w trakcie obowiązywania umowy.

Haczyki w umowie pożyczkowej - sprawdź jak ich unikać

Pożyczka w parabanku - na co uważać

Firmy pożyczkowe zapewniają wypłatę pieniędzy w ciągu kilku minut. Klient nie jest zobowiązany do wypełniania wielu formalności. Parabanki udzielając tak ryzykownych usług zabezpieczają się oferując pożyczki o niższej wartości, które należy spłacić w znacznie krótszym czasie. Zobowiązanie udzielane poza bankami wiążą się z wyższym oprocentowaniem oraz prowizją. Jednak największy wpływ na umowę mogą mieć warunki dodatkowe, które także wiążą się z opłatami. Obsługa Klienta w jego mieszkaniu, wiadomości tekstowe przypominające o zbliżającym się terminie spłaty, to usługi związane z udzieleniem pożyczki, które kosztują, a Klienci często nie zdają sobie sprawy z tego, że czekają ich takie opłaty. Utrudnieniem może być także uproszczona umowa cywilnoprawna, która nie zawiera wszystkich istotnych informacji.

Haczyki kredytów gotówkowych

Zainteresowała Cię promocyjna oferta z niskim oprocentowaniem? Dokładnie przeanalizuj czy pod względem całkowitego kosztu jest równie atrakcyjna w odniesieniu do konkurencyjnych usług. Bardzo często niskie oprocentowanie jest równoznaczne z wysokimi opłatami przygotowawczymi, prowizją czy nawet ubezpieczeniem. Po podpisaniu umowy okazuje się, że Twoje raty będą wyższe niż w przypadku innego zadłużenia, które początkowo wydawało się mniej atrakcyjne. By uchronić się przed wyborem niekorzystnego zobowiązania możesz skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych. O dostępnych ofertach dowiesz się więcej, będziesz mieć możliwość porównać całkowity koszt kredytów i wybrać usługę dzięki której zaoszczędzisz znaczną kwotę w trakcie obowiązywania podpisanej umowy.

Formalności bez wychodzenia z domu

Nie masz czasu, by godzinami rozmawiać o ofertach pożyczek gotówkowych w placówkach banków? Dzięki możliwości wysłania wniosku online przyspieszysz proces ubiegania się o gotówkę, jednocześnie oszczędzając swój wolny czas. Skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie, wypełnij go w ciągu kilku minut i czekaj na telefon od konsultanta z banku. Rozmowa pozwoli Ci zweryfikować warunki usługi i podjąć decyzję, czy to właśnie kredyt, z którego chcesz skorzystać. Wypełnienie i wysłanie wniosku nie zobowiązuje do skorzystania z produktu ale z całą pewnością ułatwi podpisanie umowy i zminimalizowanie wszystkich formalności do niezbędnego minimum.

Komentarze i opinie

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Badź pierwszy!